Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2360° Tour 2009 - 2011


3617 replies to this topic

#3201 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 lipca 2010 - 14:00

Mnie cieszy dobry nastrój w zespole :D aż miło popatrzeć, może i ta przerwa wszystkim wyjdzie na dobre: Bono się w końcu wyleczy z bólu pleców, zespół będzie chciał jeszcze lepiej wypaść na koncertach, no i co najciekawsze zaczynają nagrywać nowe utwory :D Oj jak by fajnie było zobaczyć w sklepach na jesieni SoA..... :rolleyes:

#3202 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 lipca 2010 - 14:53

Bono się w końcu wyleczy z bólu pleców,

za 8 tygodni rehabilitacji na pwno nie wyleczy się z bólów pleców
Może być nieco lepiej. Ale żeby utrzymać ten stan po rehabilitacyjny trzeba samemu
regularnie codziennie ćwiczyć rano i wieczorem. :rolleyes: Bo wtedy znów będzie bolało.
(wiem po sobie bo sama jak nie ćwiczę to plecy mnie bolą).
Posted Image

#3203 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 14 lipca 2010 - 15:11

Przekażemy Bono.

#3204 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 lipca 2010 - 15:14

Przekażemy Bono.

najlepiej faksem drogi panie :D
Posted Image

#3205 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 lipca 2010 - 17:29

za 8 tygodni rehabilitacji na pwno nie wyleczy się z bólów pleców
Może być nieco lepiej. Ale żeby utrzymać ten stan po rehabilitacyjny trzeba samemu
regularnie codziennie ćwiczyć rano i wieczorem. :rolleyes: Bo wtedy znów będzie bolało.
(wiem po sobie bo sama jak nie ćwiczę to plecy mnie bolą).


:D Nie to jasne, że przez 8 tygodni nie. Ale mi bardziej chodziło, że przerwa w trasie - pozwoli wyleczyć (przez operację) "wieloletni" ból pleców, w sensie dolegliwość, a to była by niewątpliwie korzyść. ;)


A co do ćwiczeń to teraz podczas Crazy powinien Bono demonstrować specjalny zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych :P Ręce w górę, ręce w dół, lewa noga, prawa noga....... :D seniorita.....

#3206 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 14 lipca 2010 - 22:05

filmik


Larrysław Mullenisław jest jakiś przerażający ;).

#3207 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 lipca 2010 - 08:04

nagrywająnowe utwory ale nie usłyszymy ich w chorzowie :( bo na tej trasie już u2 nie zagra w polsce :(
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#3208 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 15 lipca 2010 - 08:59

nagrywająnowe utwory ale nie usłyszymy ich w chorzowie :( bo na tej trasie już u2 nie zagra w polsce :(


:o A skąd ta pewność? Masz jakieś tajemne wieści, których my nie mamy? ;)
Dołączona grafika

#3209 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 15 lipca 2010 - 10:49

Też mi się nie wydaje żeby zagrali znów kolejny Leg po Europie.
Mają jeszcze grać w Australii,zaległe koncerty po Usa.
Wątpię żeby podczas jednej trasy były 3Legi Europejskie.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#3210 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 lipca 2010 - 11:08

Jak dla mnie jest cień szansy na 3 leg U2 w Europie np. od połowy sierpnia do początku października 2011 mogliby ze spokojem dać ok.15 koncertów.

#3211 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 15 lipca 2010 - 14:09

Jak dla mnie jest cień szansy na 3 leg U2 w Europie np. od połowy sierpnia do początku października 2011 mogliby ze spokojem dać ok.15 koncertów.


Ja zgadzam się z bobem, jednak patrzząc na to jak z tych czy owych powodów trasa się wydłuża mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć drugie Zoo TV/ Zooropę... albo lepiej :) Wcale nie twierdzę, że to źle. 3 Leg w Europie podczas jednego tour'u to byłoby coś, szczególnie patrząc pod kątem 3 ostatnich tras - PopMart, Elevation i Vertigo Tour miały po 1 Legu w Europie, ateraz już mamy 2 Legi na 100% i trzeci całkiem możliwy :)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#3212 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 15 lipca 2010 - 15:28

Moim zdaniem 3 europejski leg jest bardzo realny. Występy w USA, Ameryce Południowej i Oceanii nie stoją niczemu na przeszkodzie - Europa i tak mogłaby się znaleźć w terminarzu najwcześniej latem. Nie wydaje mi się też, aby zespół nie planował wrócić do Irlandii. Najpierw pojawiły się pogłoski o tym, że zespół planuje zakończyć trasę w Irlandii, później że przymierzają się do występów na Aviva Stadium. Jeśli pojawią się w Irlandii to jest szansa również na koncerty w miejscach pomiętych w 2010r. (szczególnie mam tu na myśli Wielką Brytanię i Holandię). Bez problemu dałoby się zapełnić listę kilkunastoma występami. Zakończenie trasy w Dublinie to byłoby coś. Koniec trasy w Mineapolis raczej nie działa tak na wyobraźnie... Za Europą przemawia też to, że zespół będzie chciał zapewne odrobić straty związane z odwołaniem tegorocznych, amerykańskich koncertów. Szanse na kolejne europejskie koncerty zwiększają też plany związane z nowym albumem. Gdyby został on wydany jesienią tego roku (mniej realne) lub wiosną przyszłego to nie wyobrażam sobie, aby nie chcieli zaprezentować nowego materiału również na Starym Kontynencie.

-------

Z rozpiski amerykańskiej trasy można wnioskować, że zespół rozważa możliwość występu na Glastonbury. Festiwal w 2011r. odbędzie się pomiędzy 22 a 26 czerwca. U2 18 czerwca grają w Anaheim, a następny występ mają zaplanowany dopiero 26 czerwca w East Lansing :)
Dołączona grafika

#3213 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 lipca 2010 - 16:14

nawet jak byłby 3leg w europie nie wydaję mi sie że zagrają w polsce szczególnie że Paul mcguiness jest usilnie przeciw temu bo sprzedaż płyt w polsce jest mniejsza niż w innych krajach europejskich powinien nazywać się mcbizness ;) )cyba że chłopaki się uprą oni lubiąwystępy w polsce jak wszyscy wiemy B)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#3214 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 15 lipca 2010 - 16:38

nie wydaję mi sie że zagrają w polsce szczególnie że Paul mcguiness jest usilnie przeciw temu...

oj chyba nie jest tak do końca, taka wielka machina koncertowo marketingowa nie opiera się na TAK/NIE tylko i wyłącznie jednego człowieka. moim zdaniem o tym czy koncert w danym miejscu będzie czy nie decydują konkretne zyski z danego show.

#3215 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 lipca 2010 - 16:56

Też mi się nie wydaje żeby zagrali znów kolejny Leg po Europie.
Mają jeszcze grać w Australii,zaległe koncerty po Usa.
Wątpię żeby podczas jednej trasy były 3Legi Europejskie.

Na ZooTV cuda wyprawiali i płytę nagrali, kto wie co teraz mają w planach.

nawet jak byłby 3leg w europie nie wydaję mi sie że zagrają w polsce szczególnie że Paul mcguiness jest usilnie przeciw temu bo sprzedaż płyt w polsce jest mniejsza niż w innych krajach europejskich powinien nazywać się mcbizness ;) )cyba że chłopaki się uprą oni lubiąwystępy w polsce jak wszyscy wiemy B)

Ale zostaw McGuinessa w spokoju, to w końcu manager, a nie koleś do towarzystwa ;) On musi dbać o ich zarobki. A jakimś cudem już drugi raz zahaczyli o Polskę nie grając innych koncertów w Europie Środkowo-Wschodniej. :mellow:
Jak chłopaki się zdecydują przyjechać jeszcze raz to na pewno przyjadą.

Moim zdaniem 3 europejski leg jest bardzo realny. Występy w USA, Ameryce Południowej i Oceanii nie stoją niczemu na przeszkodzie - Europa i tak mogłaby się znaleźć w terminarzu najwcześniej latem. Nie wydaje mi się też, aby zespół nie planował wrócić do Irlandii. Najpierw pojawiły się pogłoski o tym, że zespół planuje zakończyć trasę w Irlandii, później że przymierzają się do występów na Aviva Stadium. Jeśli pojawią się w Irlandii to jest szansa również na koncerty w miejscach pomiętych w 2010r. (szczególnie mam tu na myśli Wielką Brytanię i Holandię). [...]

Dokładnie tak jak piszesz, nie wyobrażam sobie, że do Dublina nie zawitają jeszcze na trasie, a przy nowym albumie wręcz obowiązkowo, po Zooropie zjechali znowu Europę, a co dopiero po SoA z kochanym Pajonkiem, którego trzeba wyeksploatować do granic możliwości!

Pamiętajmy - będą nowe stadiony! Wrocław np. mówi o jakimś show na otwarcie, ale nic nie zdradza, czemu nie U2?, albo Chorzów ;). Na prawdę będzie gdzie zagrać koncert na europejskich stadionach :D

Z rozpiski amerykańskiej trasy można wnioskować, że zespół rozważa możliwość występu na Glastonbury. Festiwal w 2011r. odbędzie się pomiędzy 22 a 26 czerwca. U2 18 czerwca grają w Anaheim, a następny występ mają zaplanowany dopiero 26 czerwca w East Lansing :)

Super, nawet Edge wspominał w wywiadzie po Glastonbury, że to wręcz ich obowiązek teraz zagrać - tylko kwestia czasu kiedy. ;) Szkoda, że teraz się nie udało, kolejny koncert w HD byłby do oglądania.... :rolleyes: Ale za rok może nawet lepszy będzie!

#3216 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 18 lipca 2010 - 15:45

Pojawiły się następujące plotki:

- na początku lutego 2011r. U2 mają zagrać w Japonii i Korei Południowej,
- pod koniec lutego 2011r. w Australii i Nowej Zelandii,
- w marcu 2011r. w Brazylii, Argentynie, Chile i Peru,
- jeszcze przed występami w USA i Kanadzie mają się odbyć koncerty w Meksyku.
Dołączona grafika

#3217 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 lipca 2010 - 18:29

Korea Południowa? Peru? Byłoby całkiem fajnie.

#3218 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 lipca 2010 - 22:30

Korea Południowa? Peru? Byłoby całkiem fajnie.


Dodając do tego Rosję, Turcję i Chorwację robi się całkiem ciekawie. Coś ala PopMart, tam było duuużo nowych krajów na trasie. :P Fajnie, że starają się jeszcze zajrzeć do paru nowych miejsc, gdzie mieszkają ich fani.

#3219 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 26 lipca 2010 - 15:23

La Terceta informuje, że U2 ma zagrać w Chile w marcu przyszłego roku na odnowionym Estadio Nacional. Sprzedaż biletów miałaby ruszyć w drugi tydzień września.

Co do Australijskiej części trasy podobno rozważane są terminy przypadające na przełom listopada i grudnia, jak również lutego i marca przyszłego roku. Bardziej logiczny wydaje się termin przyszłoroczny, jednak australijskie media donoszą o koncertach już w tym roku.

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#3220 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 26 lipca 2010 - 16:53

a może U2 chce zrobić podwójny strzał w Australii rekompensując straty po usa.
nie byłoby by chyba problemu w dwóch koncertach w krótkim czasie a potem przewieź sceny przez pacyfik do ameryki południowej.
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych