Skocz do zawartości


Zdjęcie

Linear


47 replies to this topic

#41 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 marca 2009 - 00:33

na kolana przed tym filmem !!!!

:)

#42 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2009 - 09:27

na kolana przed tym filmem !!!!

:)


O nie. To już przesada ;)

#43 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 maja 2009 - 20:13

po długim okresie nadszedł czas gdy byłem w posiadaniu odrobiny wolnego czasu a przebywałem w domu... rozpakowałem digi i wrzucam lineara... po zlocie i projekcji byłem nastawiony na flaki z olejem ale ... ale aleeeeee okazało sie całkiem inaczej o dziwo... pierwsza projekcja w domku w samotności i jest super! bardzo podoba sie mi ta opowieść video z podkładem nloth! mówie sobie szok jak to skoro to była taka nuda w p21! a jednak klimat kameralny i samotność znacznie wpływaja na odbiór tego zjawiska... druga projekcja przy kolacji ze znajomymi przy trunakch róznej masci i o dziwo sprawdziło sie znakomicie- muza u2 pomyka a na tv zapodaje sie cos w rodzaju wizualizacji:) polecam, fajna sprawa! jedyny minus audio pcm kilkukrotnie sprawdzałem do momentu odnalezienia tego na okładce lineara ze fakt tylko pcm! szkoda!

#44 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Napisano 24 maja 2009 - 12:52

Dokładnie: Linear jest idealny w samotne wieczorki! Wtedy można skupić się na obrazie i połączeniu z nim muzyki. W większym gronie, wiadomo, zawsze jakieś rozmowy itd. i nie jesteśmy w stanie dojrzeć tej esencji, tego czaru w całym przekazie. To nie koncert. :)

#45 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 23 sierpnia 2009 - 14:22

Witam, czy ktoś próbował stworzyć sobie płytkę CD ze ścieżki PCM 2.0 zawartej na DVD 'Linear' ? Mam box NLOTH i po obejrzeniu filmu stwierdziłem, że wolałbym słuchać płyty w wersji filmowej, jednak nie mogę sobie poradzić z wyodrębnieniem ścieżek. Folder 'Audio_TS' na DVD jest pusty... Późniejsza konwersja na 16/44.1 to już nie problem, ale zatrzymałem się na początku ;-) A mam już tytuł dla takiej płyty: 'Linear Horizon'.

pzdr.

See through in the sunlight


#46 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 sierpnia 2009 - 21:59

Witam, czy ktoś próbował stworzyć sobie płytkę CD ze ścieżki PCM 2.0 zawartej na DVD 'Linear' ? Mam box NLOTH i po obejrzeniu filmu stwierdziłem, że wolałbym słuchać płyty w wersji filmowej, jednak nie mogę sobie poradzić z wyodrębnieniem ścieżek. Folder 'Audio_TS' na DVD jest pusty... Późniejsza konwersja na 16/44.1 to już nie problem, ale zatrzymałem się na początku ;-) A mam już tytuł dla takiej płyty: 'Linear Horizon'.
pzdr.

Cześć! :) Spróbuję krótko, bo pewnie lepiej założyć wątek o zgrywaniu ;P
Ściągnij sobie program DVD Decrypter, potrafi on obejść zabezpieczenia płyt DVD i zgrać np. tylko strumień Audio: wejdź w Mode: "IFO"; w zakładkę "Stream Processing" i tam pokombinuj. Dostaniesz PCM 2.0 16/48 kHz. Ja tak sobie Winter zgrałem.
Jak pozgrywasz poszczególne utwory osobno (bo nie wiem czy program podzieli "chapterami") to konwersja do 44.1 kHz i masz gotowe pliki. B) Jak coś to pisz na PM.


A co do tematu - to wcale mnie nie ciągnie by ponownie film oglądać, jakoś im nie wyszło to do końca. Wolałbym chyba wykonanie całego albumu Live w Studio... :rolleyes:
Jedna ciekawostka, że po wydaniu teledysków do Crazy mamy wideo do każdego utworu z płyty. ;)

#47 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 26 sierpnia 2009 - 09:13

-> MartinTexas - wielkie dzięki, dzisiaj wieczorem nad tym posiedzę, jak coś to będę pisał B)

Pozdr.

Ps. Zobaczymy jaka jakość wyjdzie po konwersji na 44.1, jak słaba w porównaniu do regularnej płyty, to też tylko na 'Winter' poprzestanę, które w innej jakości i tak jest na razie nieosiągalne.

Ps2. Live ze studio byłoby niezłe, ale przede wszystkim nasuwa się myśl, dlaczego nie zostawili starych 'embrionalnych' wersji utworów z maja 2008 ? Mielibyśmy równoprawną drugą wersję albumu, no i Anton nie musiałby filmu przerabiać. Może zresztą wcześniej ten filmik był lepszy ? ;)

See through in the sunlight


#48 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 sierpnia 2009 - 19:56

[...]
Ps2. Live ze studio byłoby niezłe, ale przede wszystkim nasuwa się myśl, dlaczego nie zostawili starych 'embrionalnych' wersji utworów z maja 2008 ? Mielibyśmy równoprawną drugą wersję albumu, no i Anton nie musiałby filmu przerabiać. Może zresztą wcześniej ten filmik był lepszy ? ;)


A fakt! Ta alternatywa była by też mile widziana! Duża gratka dla fanów :rolleyes: No szkoda... Ale patrząc na wydania U2 (np. teraźniejsze single) to może się trzeba cieszyć, że CHOCIAŻ Winter wydali.....

Co do Winter to już pisałem, że jak patrzę na widma tego utworu to wg Anton, czy ktoś tam korzystał ze skompresowanego pliku :( Tam prawie wysokich tonów nie ma! No chyba, że tak słabo nagrano tą wersję w studio (pewnie jako Demo). Tylko traci sens ta wersja 48 kHz bo w sumie słucham jakiejś mp3.... :unsure: Szkoda...


PS Co do dalszych różnic z płytą: wersja Breatche jest edytowana - szkoda; No i nie mamy Fez na płycie tylko samo Being Born.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych