Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w prasie


757 replies to this topic

#41 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 stycznia 2007 - 15:49

wdać się w polemikę z Panem Cieślakiem


Jest grupa ludzi, którzy są chorzy na Bono, i nie ma sensu z nimi polemizować, bo kończy się to powtarzaniem w kółko tego samego, i wysłuchiwaniem w kółko tego samego.

#42 emma_em

emma_em

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:w Wawie tęsknię za Dublinem

Napisano 16 stycznia 2007 - 15:58

wdać się w polemikę z Panem Cieślakiem


Jest grupa ludzi, którzy są chorzy na Bono, i nie ma sensu z nimi polemizować, bo kończy się to powtarzaniem w kółko tego samego, i wysłuchiwaniem w kółko tego samego.


Racja. Tylko że do dziś nie wiedziałam, że JC też należy do tego szacownego grona (a jego artykuły zawsze czytałam z dużą przyjemnością). Ten "kabotyn" mnie aż zmroził... :shock:

#43 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 16 stycznia 2007 - 21:08

Ot.Znowu coś przegapiłam.Kurcze :(

#44 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 16 stycznia 2007 - 21:40

Podczas koncertów zamiast symboli judaizmu, chrześcijaństwa i islamu powinien nosić na czole znaki dolara, funta i euro.

Kim jest Bono! Godnym następcą Lennona czy pyszałkiem? Fałszywym prorokiem czy sumieniem rocka?


Przekroczł samego siebie w tym artykule. Co za typ.

#45 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 16 stycznia 2007 - 23:01

"Bono jest bowiem jak lustro. Odbija światowe mody, ale gdyby zeskrobać z niego srebrną emalię - nie pozostałoby nic. Popularny był Lech Wałęsa - to o nim śpiewał. Przyszedł czas na Afrykę - to pojawił się u boku Mandeli. Na oczach fotoreporterów uwielbia przytulić fana i powiedzieć, że go kocha, ale tak naprawdę kocha tylko swoje gwiazdorstwo. "

Załamałam się. Tragedia.

#46 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 stycznia 2007 - 23:45

Załamałam się. Tragedia.


Załamałaś się..? A może lepiej po prostu się nie przejmować..? ;)
Jak ktoś lubi, to niech sobie pisze, ja mam własne zdanie, i tyle. ;]

#47 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 stycznia 2007 - 07:50

Na oczach fotoreporterów uwielbia przytulić fana i powiedzieć, że go kocha, ale tak naprawdę kocha tylko swoje gwiazdorstwo. "


Jedną z charakterystycznych cech osób chorych na tzw. bonofobię jest to, że znają myśli Bono lepiej od samego Bono.

#48 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 stycznia 2007 - 20:43

Ale czego wymagać od dziennikarza pracującego za marne grosze w porównaniu do Bono... Taki ktoś po prostu jakoś musi leczyć swoje kompleksy :)

#49 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 17 stycznia 2007 - 21:42

Nalezę do tych ludzi. Ostatnio zachorowałam na BONO - UTO -FOBIE

RATUNKU. NARKOTYK - U2MAN-heroina-adrenalina 8) CRAZY 8) 8) 8) 8) 8) 8) pomocy.!!!!!! :D :D :D :D


A ten artykuł nie wsadzi sobie gdzies ten dziennikarz

#50 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 17 stycznia 2007 - 22:10

kaftanik?

#51 JoJo

JoJo

    Użytkownik

  • Members
  • 149 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tichau

Napisano 17 stycznia 2007 - 22:14

Widzicie,nawet skomentować nie można.Rzeczpospolita wprowadza cenzurę jako taką.A wszystko po to by nie rozbić koalicji :lol:


Nie,tak poważnie to każdy ma kompleksy.Jak sie nie ma na kim ich leczyć to każdy chwyt dozwolony.Nawet ten w postaci obsmarowania Bono.

#52 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 17 stycznia 2007 - 23:31

Zawsze chciałem coś napisać o pozamuzycznych dokonaniach bono poddawanych krytyce ale jakos nigdy mi się nie chciało.

Posłuchajcie ale to naprawdę zabawna kwestia. Krytykować gościa za coś
co sprawia, że ten zakichany świat jest lepszy.

Za co można ktytykować takiego gościa jak Bono? Za to, że napisze do bani tekst, za to że zapomni na scenie słów, że może przyjdzie pijany na scene, że będzie agitował za legalizacją marihuany, że pomyli narodowość Papieża bla bla bla itd. Nie wiem gdyby zrobił też coś skandalicznego.

Nie zrozumie po prostu nigdy ludzi takich jak Cieślak. Bo skąd on na przykład wie, że "Bono tak naprawdę kocha tylko swoje gwiazdorstwo".
Kto z was Cieslakowi na przykład uwierzy? Bo jesli jest ktoś niech się nawet nie przyznaje. Czyzby Cieślak był wybitnym psychologiem potrafiącym sprawdzić co siedzi w głowie drugiego człowieka? I tu nie tylko o niego mi chodzi ale o wszystkich ludzi, którym wydaje się, że znają kogoś lepiej niż ta osoba sama siebie.

Oczywiście pewnie znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że przecież jesteśmy ślepo zapatrzonymi fanatykami pozbawionymi obiektywizmu wierzącymi, ze wszystko co robi Bono jest idealne. Szkoda. Boniasowi nie raz się dostało ale wielkich powodów do krytyki nam też przecież nie daje.

Nie chodzi mi tutaj w ogóle o przedkładanie polityki nad muzyke to jest osobna sprawa. Chodzi tutaj o to, że krytykuje się kogoś kto stara się by zmniejszyc odsetek ludzi zakazonych wirusem HIV w Afryce bo chce być popularny ("Popularny był Lech Wałęsa - to o nim śpiewał. Przyszedł czas na Afrykę - to pojawił się u boku Mandeli"). Panie Cieślak ręce opadają.
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#53 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 stycznia 2007 - 07:38

Chodzi tutaj o to, że krytykuje się kogoś kto stara się by zmniejszyc odsetek ludzi zakazonych wirusem HIV w Afryce bo chce być popularny ("Popularny był Lech Wałęsa - to o nim śpiewał. Przyszedł czas na Afrykę - to pojawił się u boku Mandeli").


A najśmieszniejsze, że oni nie " rożumią ", że gdyby Bono naprawdę chciał być popularny, to by się rozwiódł z Ali i wziął ślub z Eltonem Johnem ( czy coś w tym rodzaju ), a nie zajmował Afryką.

#54 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 18 stycznia 2007 - 12:47

Popularny był Lech Wałęsa - to o nim śpiewał. Przyszedł czas na Afrykę - to pojawił się u boku Mandeli.


oj - nawet gdyby tak było naprawdę, to wg mnie w przypadku afryki nie liczą się przyczyny działań - liczą się efekty! a co sobie piszą dziennikarze to jest zupełnie inna bajka. piszą dużo i różnie - moim zdaniem nie ma się o co wkurzać.

pzdr :)
Dołączona grafika

#55 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 18 stycznia 2007 - 17:05

uwaga, tata wlasnie przyszedl.
w dzisiejszym DZIENNIKU ZACHODNIM na stronie 18 aż caaała strona o naszym Multicamie :wink:
zaraz wrzucę skany :)

#56 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 18 stycznia 2007 - 17:26

super! nie mogę się już doczekać :D

#57 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 18 stycznia 2007 - 17:41

ugh, glupi komputer --'
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#58 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 18 stycznia 2007 - 17:50

z małymi trudnościami ale już udało się przeczytać :wink:

#59 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 18 stycznia 2007 - 18:04

Dzięki Evay za te skany :D Jak dla mnie najważniejszym jest wreszcie zajęcie stanowiska przez Universal. Wynika z tego, że nie mają nic przeciwko akcji bezpłatnego rozprowadzania tego DVD :D

#60 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 18 stycznia 2007 - 19:44

Wielkie dzieki Evay !!!!

no to wyglada na to ze Bartek i jego dzielo zatacza coraz wieksze kregi !!!
i wyglada to prawie jak blogoslawientwo od Universalu ?!

strasznie sie ciesze !!! :lol: :D
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych