Skocz do zawartości

Zdjęcie

U2 w prasie

753 replies to this topic

#741 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 827 Postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 16:53

Wielki artykuł w Billboard

https://www.billboar...impression=true

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul

#742 depe

depe

The Legend

• Members
  • 4404 Postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 17:34

Background nawiązuje do dzisiejszej premiery Star Wars?

bb29-2017-fea-U2-kdxa9-smc8-2-billboard-

#743 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 827 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 08:52

W tym artykule jest kilka ciekawych zdań dotyczących przyszłości:

After its tour in support of Songs of Experience wraps later in 2018, U2’s schedule is wide open. “I think we will probably take a bit of time out from doing anything in terms of live shows,” says Clayton. The band might head back to the studio sooner than later; The Edge says he’s already “working on some new ideas and compositions,” although he’s not sure where those songs will end up, if anywhere. Perhaps U2 circles the year 2020 on its calendar and takes All That You Can’t Leave Behind out on the road at its two-decade mark. Maybe the band releases another project during the Trump era, and maybe it won’t.

#744 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16485 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 09:49

Może coś zrobimy a może nic nie zrobimy i będziecie się 5 lat zastanawiać - czyli jak zawsze. Ale idea zabrania w trasę Walizki mi się bardzo akurat podoba ;)

#745 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 827 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 10:13

Jaja z tą walizką i trasą dedykowaną. Przecież jak coś powinien to być drugi klejnot w koronie czyli Achtung Baby. Dla mnie walizka nigdy nie była ich wybitnym albumem choć kocham wszystkie 200 kilka utworów U2 :D

#746 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16485 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 10:44

Widocznie, zresztą mając na uwadze brzmienie SoE, lepiej się teraz czują w Walizkowym klimacie i teraz mówią tak. A wiesz jak to z nimi, za dwa lata odkryją że mają taki fajny album Pop a za 4 pojadą w rocznicową trasę October bo nowy album jeszcze się miksuje ;)

#747 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 2985 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 11:44

Ech, no ale to co wchodzimy teraz w erę tras rocznicowych? A nie można by po prostu grać tras z nowym materiałem, eksponując przy tym daną płytę z przeszłości. Np. właśnie SOE+Walizka. A nie tak łopatologicznie tłuc Walizka po kolei, jak to było w przypadku Joshuy.

#748 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16485 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 11:47

No ja sam jestem przeciwnikiem takiego dziadowania ale po prostu spójrzmy realistycznie - czy sprawdziło się cokolwiek co mówili że zrobią za kilka lat? No SoE wyszło, to coś. Z tego się nie mogli wycofać. Poza tym? :P

#749 margo

margo

Użytkownik

• Members
  • 4204 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 11:48

ta idea walizkowa mi bardzo pasuje. Z "randomowej" publiki mało kto pamięta AB a takie BeaDay już tak, bo wałkowane w radio było.A sami też wiemy jakie szaleństwo jest na Elevation + do tego sami wciąż powtarzamy, ile w SOE słyszymy walizki... może to jest jakaś myśl:)

Music can change the world, because it can change people.

#750 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 827 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:02

Reasumując i tak w tym tekście powyżej mamy trzy kluczowe słowa: PROBABLY, PERHAPS, MAYBE  :P  :rolleyes:

#751 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10172 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:25

Fani U2 powinni zdawać sobie sprawę z tego że to, co panowie mówią teraz, nie ma absolutnie żadnego znaczenia dla tego, co ostatecznie zrobią :P zresztą idea trasy walizkowej wyszła raczej od autora tekstu, a nie od zespołu.

#752 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16485 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:27

Myślę że kolega Indian Summer już podsumował ten wywiad idealnie. I tyle można powiedzieć ;)

#753 Kike

Kike

Użytkownik

• Members
  • 1286 Postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 16:15

sooner than later
Jak ja to kocham, to mogłaby być nazwa zespołu :)

#754 derka

derka

Lady with the spinning head

• Moderatorzy
  • 5173 Postów

Napisano 26 luty 2018 - 15:36

28279947_10157147935169278_8348497352310

Our Q Legends: U2 special is out on Wednesday! It features classic interviews, rare and unseen photos, and a foreword by The Edge. You can buy your copy here: goo.gl/QDhBY5

As U2 prepare to embark on yet another sold-out tour of the world’s biggest venues, it seemed like the right time to revisit our escapades with them over the years. Q was only 10 issues old when we joined them on the road in 1987 and witnessed Bono, The Edge, Adam Clayton and Larry Mullen Jr’s group morphing from mildly successful rock band into the biggest group of the ’80s. And the ’90s. And so on. We’ve been there for their biggest triumphs and most epic follies, for the albums where they wobbled and the knockout tours that would follow. There’s also two extensive photo galleries where the band talk us through the images that chart their rise from teen wannabes to global superstars.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych