Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki Antycypator Setlistowy


  • Please log in to reply
629 replies to this topic

#441 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 08:35

Mi się marzy usłyszenie Untila,Even Better,The Saints Are Comming, Discotheque,Staring At The Sun oraz Please ;)


jestem na tak tylko bez TSAC, ale reszta w popmartowskim klimacie oje oje oje ;)

#442 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 08:51

Unknown Caller

Bono i Edge z akustykiem jak Stay na Elevation Tour. Mówię Wam, pięknie by wyszło.


Ja marzę o UC wyśpiewane razem przez Bono i publikę, efekt może być porażający.
Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że może być to niezmiernie ciężkie do urzeczywistnienia
szczególnie w naszym nie anglojęzycznym kraju.

Poza tym trzeba raz na zawsze rozgraniczyć Intro od Openera
FEZ - intro tak (chociaż na dźwięk Funeral Wake up do dziś mi ciary po plecach przechodzą), ale na opener się nie nadaje.
Jak ktoś napisał musi być pierdolnięcie, a z NLOTH to GOYB jest do tego idealne.

#443 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 kwietnia 2009 - 10:14

Ja też stawiam na UC acoustic. Tak jak z Yahweh.

Nie byłoby żadnego problemu z połączeniem FEZ z intrem do GOYB - spoiwem byłoby " let me in the sound ". Podejrzewam, że zabrzmiałoby to znakomicie.

I też przerzucam Breathe do bisów - to po prostu odpowiednik All Because Of You.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#444 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:20

I też przerzucam Breathe do bisów - to po prostu odpowiednik All Because Of You.


Jakby się uprzeć, grane też na tej samej gitarze.

#445 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 07 kwietnia 2009 - 11:25

Oczywiście, że musi. Od Elevation Tour zespół otwiera koncert mocnym uderzeniem (jakby się uparł to i od 1997 roku). Aktualnie nie widzę żadnych czynników, które zerwałyby tą tradycję. Rzecz sprawdzona i tyle, po prostu.

Jakby? :P Przecież Mofo właśnie takie było! A Zoo Station przy ZooTV? Też! ;) Ale jak najbardziej myślę, że tradycję podtrzymają.
No i pamiętaj, że COBL zaczynało w Ameryce, a Vertigo dopiero drugie było, ale tu efekty wizualne robiły swoje. Na stadionach tak nie zrobią.

Z NLOTH to tak:

Opener: GOYB/Magnificent
Main set: NLOTH, Unknown Caller, Moment Of Surrender, Crazy Tonight
1st or 2nd Encore opener: Fez-Being Born
Encore: Breathe/Stand Up Comedy (oby nie, nie chcę tego), White As Snow
Tak to słyszę, tak to widzę.

Zgadzam się :P jak już coś ma wypaść to niech to będzie Stand Up (bynajmniej u nas).


Unknown Caller
Bono i Edge z akustykiem jak Stay na Elevation Tour. Mówię Wam, pięknie by wyszło.


Ja też stawiam na UC acoustic. Tak jak z Yahweh.


Całkiem możliwe, choć WAS też akustycznie może być grany. Ja bym chyba wolał UC w pełnym wymiarze, bo chetnie bym tą solówkę Edga na żywo usłyszał :rolleyes:


Nie byłoby żadnego problemu z połączeniem FEZ z intrem do GOYB - spoiwem byłoby " let me in the sound ". Podejrzewam, że zabrzmiałoby to znakomicie.

I też przerzucam Breathe do bisów - to po prostu odpowiednik All Because Of You.


o fakt, Fez jako intro, połączone przez Let me in the sound płynnym przejściem przez intro, które już wcześniej grali do GOYB :) Może by musieli trochę Fez wydłużyć. No i gdyby na intro dali Fez to nie wiem czy Being Born by grali później, chyba już nie. Gdyby i tak nie planowali, to kto wie.

Breathe ma kopa i można nim zaczynać czy koncert, czy Bisy, ale GOYB jest lepszy. Bardziej luźny (jak to pisali ludzie - do skakania) więc pewnie Buty, a, że w USA też na stadionach grają to tam pewnie też GOYB będzie zaczynał.

Breathe będzie zaczynał Bisy 1 albo 2. Może ze 2 razy zaczną innym utworem (tak jak na VT zaczynali LAPOE kilka razy), ale na dłuższą metę Buty pozostaną.

#446 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:32

LEPOE to skrót od czego, bo nie mogę dojść, hah?

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#447 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:33

LEPOE to skrót od czego, bo nie mogę dojść, hah?


LAPOE raczej - Love And Peace Or Else... :rolleyes:

#448 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:34

LEPOE to skrót od czego, bo nie mogę dojść, hah?


chyba jest maly blad love and peace or else nic innego do glowy mi nie przychodzi :)

cock you win ;) always the second :/

#449 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:25

LEPOE to skrót od czego, bo nie mogę dojść, hah?


:P Przepraszam :P Mój błąd! Już poprawione. ;)

#450 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 kwietnia 2009 - 21:36

A ja jestem ciekaw, czy zagrają coś nie ze swojego repertuaru.
Pamiętam z 97 z Warszawy kawałek "Born to be wild" z tekstem wyswietlanym na ekranie
i "piłeczką" skaczącą po tekście w odpowiednim tempie. Jak mega karaoke.

#451 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 maja 2009 - 14:11

To ja chciałbym dać wymarzoną setlistę od siebie, ale też w granicach rozsądku jest chyba :rolleyes:

Intro: pierwsza część utworu Fez-Being Born/ remix tego utworu wydłuzony odpowiednio (chłopaki dostają się w tym czasie na scene idąc między tłumem jak na Popmarcie)
1.Get On Your Boots Mazurek Dąbrowskiego/fragment przemówienia Wałęsy albo Bono powtarza: Solidarity,Solidarity (tak jak to robili z hymnami Niemiec i Francji)
2. Vertigo / She Loves You (snippet)
3. Twilight (tegoroczny powrót)
4. New year's day
5. Beautiful Day / Elevation
6. Crazy Tonight
7. Sort of homecoming
8. Unknown Caller
(oba obowiązkowo na B-stage'u, wraz z Bono triumfalnie zbierającym głosy/chóry publiki ;) )
9. Sunday bloody sunday (wersja Edżowa z POPmartu, jest zbyt świetna na jeden tour tylko) / Ajstyl
10. Miracle Drug / She's a mystery to me (jak mam pomarzyć sobie ;) )
11. Akustyk - serce mówi teraz Stay/Staring at the sun ,ale rozum przypomina o Sometimes you can't.... w ramach ostatniego LP
12. In a little while / When I look at the world / Kite (Sydnejowo-długaśno Edżowe :P )
13. Magnificent
14. Where the streets have no name (Światła !!)
15. Stand Up Comedy (tylko Edż musiałby nad solówką popracować i będzie super)
16. Bullet the blue sky (chyba wersja najbliższa Elevation Tour)
17. With or without you

<Encore break>
(światła gasną, świecą tylko tajemniczo rury z pająka, jak - zgodnie z nazwą - pajęcza sieć, a Bono z Edżem snippetują coś z musicalowego ich Spidermana; wchodzą bębny, światła rozbłyskują jak w WTSHNN , pokazując band na 'owłoku' pająka, 40-30 m. nad ziemią, taka nowa Cytryna :lol: , czyli...)
18. Breathe
19. Acrobat (włączam się do tej akcji ;) )
20. The Fly
21. Mysterious Ways / Love comes to town / ew. tutaj Stand up, też taki 'bujający'
22. Running to stand still / White as snow
23. No line on the horizon
24. One
25. White as snow / Running to stand still
26. Walk on (jak w Slane Castle z "Halllelujaaaaaaaaaah i umieram :rolleyes: )

Nie ma Pride, do którego mam dziwną awersję , pewnie dlatego, że w radiu; jak niektórzy na forum mówią czasem o One :blink: . Ale jest Magnificent; przecież i tak w końcu i Pride i "o-ooo-ooo" musi być :rolleyes:
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#452 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 01 maja 2009 - 17:32

trasa coraz bliżej, zaczną się próby, będziemy wiedzieć coś więcej o secie.

#453 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 maja 2009 - 17:58

Ja bym proponował następną zabawę survivorową, jako wybieranie wymarzonego 'unikata' do Chorzowa :rolleyes: . Moglibyśmy wybrać z utworów granych na żywo bardzo rzadko, lub wcale wręcz. Trzeba by pomyśleć nad zestawem, ja myślałem nad takim:
Acrobat, When I look at the world, Electrical Storm, Fast cars, Party girl, When love comes to town, Wave of sorrow (chyba że zbyt oczywiste) , In god's country, Seconds, Tłajajej (Twilight to znaczy :lol: ), Miami, Mofo.....
Ma to jakiś sens? ;)
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#454 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 04 maja 2009 - 18:39

Ja bym proponował następną zabawę survivorową, jako wybieranie wymarzonego 'unikata' do Chorzowa :rolleyes: . Moglibyśmy wybrać z utworów granych na żywo bardzo rzadko, lub wcale wręcz. Trzeba by pomyśleć nad zestawem, ja myślałem nad takim:
Acrobat, When I look at the world, Electrical Storm, Fast cars, Party girl, When love comes to town, Wave of sorrow (chyba że zbyt oczywiste) , In god's country, Seconds, Tłajajej (Twilight to znaczy :lol: ), Miami, Mofo.....
Ma to jakiś sens? ;)

jestem za! tylko, że ta lista utworów była by dłuuuuuga... no i kto by się podjął przeprowadzenia takiego survivora? ale mam wrażenie, że forumowej społeczności pomysł się nie spodoba :P
Always Look on the Bright Side of Life

#455 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 04 maja 2009 - 18:39

Proponuje zabawę: "Kto wytypuje najdokładniejszą setlistę na koncert inauguracyjny w Barcelonie". Co wy na to ? Powiedzmy 25 utworów i liczy się ilość trafionych utworów a potem dokładna kolejność.

#456 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 maja 2009 - 18:41

Proponuje zabawę: "Kto wytypuje najdokładniejszą setlistę na koncert inauguracyjny w Barcelonie". Co wy na to ?

Nagrody będą? :P

#457 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 04 maja 2009 - 18:44

Nagrody będą? :P

wirtualny uścisk dłoni od Kuby U2 ;) btw kolejny dobry pomysł ;)
Always Look on the Bright Side of Life

#458 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 04 maja 2009 - 18:46

Można by było coś zorganizować ale potrzeba sponsora :P

#459 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 maja 2009 - 18:50

Można by było coś zorganizować ale potrzeba sponsora :P




chcesz powiedziec, ze szukasz sponsora ? :unsure:

#460 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 maja 2009 - 18:52

chcesz powiedziec, ze szukasz sponsora ? :unsure:

Nie dziw się, kryzys mamy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych