Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki Antycypator Setlistowy


  • Please log in to reply
629 replies to this topic

#521 Mr Nobody

Mr Nobody

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lubień (małopolska)

Napisano 13 sierpnia 2009 - 19:14

a może dostaną 4th of July albo Elvis Presley in America? ;] to tak pasowałoby do USA. Aczkolwiek Indian Summer Sky byłoby też niezłym rozwiązaniem, skoro jak twierdzi Johnny na fez'a raczej nie ma na co liczyć
Dołączona grafika

'Cause nothing you have that I need - I can breathe, breathe now!'

#522 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 13 sierpnia 2009 - 21:26

a może dostaną 4th of July albo Elvis Presley in America? ;] to tak pasowałoby do USA. Aczkolwiek Indian Summer Sky byłoby też niezłym rozwiązaniem, skoro jak twierdzi Johnny na fez'a raczej nie ma na co liczyć

A dostali do tej pory? ;-)
Na pewno coś się zmieni, ale na tak radykalne zmiany bym nie liczył.

#523 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 13 sierpnia 2009 - 22:35

mam nadzieję że Stand up comedy wejdzie na europejski leg 2010. I ciekawe jak się potoczy sprawa Birmy. Coś chyba słyszałem że Aung San Suu Kyi przedłużyli areszt domowy (a już znalazłem w temacie o happeningu, co Anja.S podesłała, 18 miesięcy), więc pewnie się nic nie w bloku walk on nie zmieni. A z całego seta ten kawałek jak dla mnie najbardziej prosi się o wymianę.
No i w eu 2010 mogliby już z mlk zrezygnować, i zamienić to na october (marzenia).
Ciągle też mam nadzieję na last night on earth albo gone, w tym legu mieliśmy dominację TUF/ATYCLB, mogliby trochę odpuścić tym płytom (czytaj: wywalić, walk on, mlk i pride), dając miejsce Popowi i AB.
Bullet zamiast SBS.
Mam nadzieję że po 360 przyjdzie czas na kameralną trasę jak ET, i w Polsce będą już miejsca gdzie będą mogli zagrać. Najlepiej jakby SoA się opóźniło i nei mogliby jej do 360 dołożyć, i musieliby poczekać i z nową trasą wyruszyć.. Ciekawe ile będzie trzeba po 360 czekać na kolejną..
No ale całe szczęści za rok mamy jeszcze leg :P

Ale ciekawi mnie najbardziej czy z walk on wrócą do Europy, bo jak ludzie mieliby drugi raz Tutu słuchać to byłoby troszkę żenujące :P

#524 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 13 sierpnia 2009 - 23:46

Stanowczo domagam się Stand Up Comedy. Mocny, lekko bluesujący numer, przydałby się, może już w USA? Zresztą zauważyliście jedną rzecz - na gadżetach U2360 są hasła ze SUC. Sam zakupiłem wpinkę z napisem "stand up to rock stars" :P

Ponadto nie obraziłbym się na Bullet i MW, ale w wersjach z AB, czyli nieudziwnianych, nieprzekombinowanych. Stare, dzikie U2 ;)

#525 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 sierpnia 2009 - 18:08

Antycypuję.
Drowning Man jesli się pojawi, to dopiero na jeszcze kolejnej częsci trasy.
Your Blue Room jeśli wejdzie, wcale niekoniecznie za Moment Of Surrender. Dziwne byłoby rezygnować z tak pieknego, epickiego zakonczenia.
Plus - po ostatniej piosence (raczej nadal MOS niz YBR) na US Leg dojdzie na stałe 40, lub coś w tym stylu, jako snippet lub jako cały utwór. Tak jak na PopMarcie w koncu doszło cos po One. Jakis taki drobiażdżek.
Plus - predzej czy poźniej na trasie pojawi sie coś z Pop.

Użytkownik acr edytował ten post 14 sierpnia 2009 - 18:17


#526 Hansavritson

Hansavritson

    Użytkownik

  • Members
  • 50 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 sierpnia 2009 - 19:01

Zgadzam się, że DM pasuje zamiast TUF'a. Ja bardzo chętnie usłyszałbym Bullet The Blue Sky. Na ostatnich 3 trasach grali wersję, która aż prosi się, żeby być graną nieustannie :D Fajnie by było jakby zagrali Discotheque zamiast Crazy Tonight (remiX) od czasu do czasu :D Ostatecznie by mogli wtedy zagrać normalną wersję w bisach, tak jak to było w Barcelonie.
No i marzy mi się wstęp FEZ-Being Born i następnie Get On Your Boots...
No i ciągle mam nadzieję, że w końcu kiedyś zagrają Last Night On Earth...

#527 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 sierpnia 2009 - 19:12

Zgadzam się, że DM pasuje zamiast TUF'a. Ja bardzo chętnie usłyszałbym Bullet The Blue Sky. Na ostatnich 3 trasach grali wersję, która aż prosi się, żeby być graną nieustannie :D Fajnie by było jakby zagrali Discotheque zamiast Crazy Tonight (remiX) od czasu do czasu :D Ostatecznie by mogli wtedy zagrać normalną wersję w bisach, tak jak to było w Barcelonie.
No i marzy mi się wstęp FEZ-Being Born i następnie Get On Your Boots...
No i ciągle mam nadzieję, że w końcu kiedyś zagrają Last Night On Earth...

100% zgody!
Always Look on the Bright Side of Life

#528 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 sierpnia 2009 - 23:41

Antycypuję.
Drowning Man jesli się pojawi, to dopiero na jeszcze kolejnej częsci trasy.


Mi się już trafił koszmar, że poprzestali tylko na rehearsalach... :huh: To paranoja, przecie DM Live to byłby megahit total, KTóRY ROZPIERDOLIłBY pozytywnie całą trasę.

.... wcale niekoniecznie za Moment Of Surrender. Dziwne byłoby rezygnować z tak pieknego, epickiego zakonczenia.

Że co?!? :lol: MOS to najgorsze zakończenie koncertów u2 ever. I to mimo tego, że wersja live jest lepsza od studyjnej.


Plus - predzej czy poźniej na trasie pojawi sie coś z Pop.


Oby. To bardzo dobra wróżba.

#529 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 12 września 2009 - 19:09

mam nadzieję że Stand up comedy wejdzie na europejski leg 2010. I ciekawe jak się potoczy sprawa Birmy. Coś chyba słyszałem że Aung San Suu Kyi przedłużyli areszt domowy (a już znalazłem w temacie o happeningu, co Anja.S podesłała, 18 miesięcy), więc pewnie się nic nie w bloku walk on nie zmieni. A z całego seta ten kawałek jak dla mnie najbardziej prosi się o wymianę.
No i w eu 2010 mogliby już z mlk zrezygnować, i zamienić to na october (marzenia).
Ciągle też mam nadzieję na last night on earth albo gone, w tym legu mieliśmy dominację TUF/ATYCLB, mogliby trochę odpuścić tym płytom (czytaj: wywalić, walk on, mlk i pride), dając miejsce Popowi i AB.
Bullet zamiast SBS.
Mam nadzieję że po 360 przyjdzie czas na kameralną trasę jak ET, i w Polsce będą już miejsca gdzie będą mogli zagrać. Najlepiej jakby SoA się opóźniło i nei mogliby jej do 360 dołożyć, i musieliby poczekać i z nową trasą wyruszyć.. Ciekawe ile będzie trzeba po 360 czekać na kolejną..
No ale całe szczęści za rok mamy jeszcze leg :P

Ale ciekawi mnie najbardziej czy z walk on wrócą do Europy, bo jak ludzie mieliby drugi raz Tutu słuchać to byłoby troszkę żenujące :P



Jak dla mnie nie ma najmniejszej szansy na to żeby opóźnione SOA pociągneło za sobą nową trase koncertową. Chłopaki będą się starali wydać SOA podczas 360 tour, myślę że prędzej go nie wydadzą wogóle przez najbiższe 4 lata niż mieliby zrobić płytkę bez trasy i całej klasycznej promocji. A po 360 tourze nie będzie im się chciało zabierać za wszystko od nowa.
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#530 Hansavritson

Hansavritson

    Użytkownik

  • Members
  • 50 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 listopada 2009 - 12:11

Trochę się zastanowiłem, jak bym chciał, żęby wyglądały koncerty na tej trasie. I ułożyłem taką setlistę życzenie, nie wprowadzając raczej zbyt wielu nowych utworów (bazowałem na tym co jest).

1. No Line On The Horizon
2. Get On Your Boots
3. Beautiful Day
4. Mysterious Ways (ale w lepszej kondycji niż dotychczas)
5. I Still Haven't Found...
6. Angel Of Harlem/Desire/Discotheque (w wersji z ET)
7. acoustic (tylko nie ciągle Stuck)
8. Your Blue Room/In A Little While
9. Elevation
10. Until The End Of The World/Last Night On Earth
11. Breathe
12. Unknown Caller
13. The Unforgettable Fire
14. City Of Blinding Lights
15. Vertigo
16. Crazy Tonight (remix)
17. Sunday Bloody Sunday
18. Bullet The Blue Sky
19. MLK
20. Walk On
encore(s):
21. One
22. Where The Streets Have No Name
23. Magnificent
24. Ultra Violet (Light My Way)
25. With Or Without You
26. Moment Of Surrender

Discotheque i Last Night On Earth to raczej tylko takie pobożne życzenia :)
Myślę, że na początku powinny być max. 2 utwory z nowej płyty. Magnificent tam strasznie nie pasuje, a Breathe jest raczej kiepskim otwieraczem. Poza tym wciąz nie moge odżałować BTBS :angry:

#531 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 listopada 2009 - 05:01

Dobra od innej strony tochę -myslicie że na Leg 3 i 4 w 2010 dalej open'erem będzie Breathe, czy coś innego?
Ja myślę, że jakiśnowey utworeg z "SOA"
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#532 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 lipca 2010 - 01:07

Skoro tak to ja również będę antycypował B)

Zazwyczaj nie kieruję się zdrowym rozsądkiem. Tym razem jednak postarałem się być maksymalnie racjonalny (pomimo ilości wypitego alkoholu):

Get On Your Boots
New Song
Magnificent
Beautiful Day
I Still Haven't Found What I'm Looking For
Grace
New song
Elevation
Drowning Man
All I Want Is You
Until The End Of The World
The Unforgettable Fire
City Of Blinding Lights
Vertigo
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
Bullet The Blue Sky
MLK
Walk On
One
Where The Streets Have No Name
Even Better That The Real Thing
With Or Without You
Moment of Surrender
Dołączona grafika

#533 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 01 sierpnia 2010 - 12:58

setowi z poprzednich legów coś brakuje ?
nie czuliście klimatu w Chorzowie ?
nie mówie o samym wykonaniu danej piosenki bo to różnie bywa ale dobór większości piosenek chyba jest ok ?
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#534 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2010 - 13:05

Dobor piosenek- ok.

Brak roznorodnych setlist- nie ok, ale juz sie z tym dawno pogodzilem. Bylo wyjasniane zreszta sto tysiecy razy, ze U2 to zespol ktory sobie na cos takiego po prostu nie moze pozwolic. To samo jest w przypadku Depeche Mode, czy Muse. Koncerty tych zespolow to sa bardziej widowiska, 'shows' (:D) zaplanowane no prawie co do sekundy, niz zwykle koncerty. Ja na taka opcje nie narzekam, bo koncert U2 dostarcza wielu wrazen ale brak tej spontanicznosci i surowizny czasem jest wrecz razacy :<

#535 Fortunate Son

Fortunate Son

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków || BB

Napisano 01 sierpnia 2010 - 17:58

A ja stawiam na coś w tym stylu:

1. Intro + Get On Your Boots
2. No Line On The Horizon
3. Nowa piosenka 1
4. Magnificent
5. Beautiful Day (Blackbird fly, tarara... :D )
6. A Sort of Homecoming
7. New Year's Day
8. The Unforgettable Fire (moim zdaniem najbardziej poruszający kawałek koncertowy na 360 Tour)
9. Even Better Than The Real Thing (remix?)
10. Mofo
11. All I Want Is You (snippecik z Grace wpasowałby się?)
12. Nowa piosenka 2
13. Vertigo
14. I'll Go Crazy (360)
15. Sunday Bloody Sunday
16. Pride
17. MLK + Walk On
18. Mercy/Winter :P
19. Streetsy
20. One

Encore
21. Ultraviolet
22. Bad
23. Moment of Surrender

#536 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 sierpnia 2010 - 19:35

Całego setu mi się nie chce, podejrzewam przepisanie większości z poprzednich legów z następującymi zmianami:
- Crazy remix zastąpi inny remix. Even Better? Może. Elementem zaskoczenia nie może być coś, co wszyscy już znają z Pasadeny.
- Crazy płytowe będzie okresowo wracało, być może zamiast innej piosenki z NLOTH. W końcu było singlem, nie powinni wyrzucać w ogóle.
- Nie zagrają na jednym koncercie więcej niż jednej nowej piosenki, a o ile jakakolwiek się pojawi, nie wejdzie do setu na stałe.
- Nową piosenką może być "The Moment Of You", znane z sesji w Eze w roku 2006, ostatnio chyba wystąpić miało jako main theme musicalu o Spidermanie. Świetny kawałek, swoją drogą.*
- Może nie od razu, pewnie nie zawsze, ale pojawi się jakaś dawno (raczej niż 'nigdy') nie grana piosenka. Raczej jedna.


Edit: *aj sory, to nie The Moment Of You poszło do Spidermana a ten inny nowy track (nie pamiętam jak był umownie nazywany już) z tychże samych sesji. Wobec tego spodziewałbym się raczej tego drugiego. Ale jednak wolałbym all my life! I've been waiting for! the moment of you... ;)

#537 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2010 - 21:51

ooni traktuja beautiful day jako niby roizpeirdalczac z koncertowy wiec on musi byc na poczaktu setu coby ludzie poskakali

#538 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 10 sierpnia 2010 - 16:18

Return Of The Stingray Guitar
Beautiful Day
Magnificent
Get On Your Boots
Mysterious Ways / My Sweet Lord (snippet)
I Still Haven't Found What I'm Looking For
North Star
Glastonbury
Elevation
In A Little While (Zamiennik na Tryin)
Miss Sarajevo (Zamiennik na New Year's Day)
Until The End Of The World
The Unforgettable Fire
City Of Blinding Lights
Vertigo
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight / Discotheque (snippet)
Sunday Bloody Sunday
MLK
Walk On / You'll Never Walk Alone (snippet) (Zamiennik Na Bad)

encore(s):
One
Amazing Grace (snippet) / Where The Streets Have No Name
Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
Ultra Violet
With Or Without You (Lub Wyrzucic za Ultra Violet)
Moment of Surrender
[/b][/size]

To takie najbardziej realne.
W miejsce dwóch nowych piosenek tez pewnie co jakiś czas będzie się pojawiało coś innego akustycznie.
Bad się pojawi,ale pewnie nie kosztem Walk On,niestety.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#539 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 23 listopada 2010 - 21:16

Takie moje małe propozycję zmian w secie na następny/e leg(i). ;)
Ogólnie cała struktura ta sama, napiszę tylko, które kawałki należałoby wymienić, ewntualnie zmiany miejsc:

Beautiful Day -> zdecydowanie pozycja gdzieś później, na 2. miejscu po Stingray zupełnie nie pasuje IMO
I Will Follow -> rotacja z NYD / Glorią / Out Of Control (taki slot dla 'staroci' z pierwszych albumów)
Boots, Magni -> rotacja z NLOTH / Stand Up Comedy / standardowym Crazy / może Breathe
MWays -> Even Better (podobny... powiedzmy, że 'taneczny' klimat, poza tym Even Better nie grali od 2001. MWays też może być czasem grane, ale tylko jeśli Edge nauczy się znów grać slide solo)
Elevation -> OUT, kompletnie (Palikot odszedł z PO, to i Jelwejszyn może zniknąć :P)
Until -> rotacja z The Fly / Last Night On Earth / Gone / Dirty Day / Exit (pełen czad, dynamiczne, rockowe kawałki z lat 90. - z małym wyjątkiem Exit ofc)
Dwa sloty po Ajstylu -> nadal mogą (muszą!) być tu grane nowe kawałki, ponadto slot dla rarytasów typu One Tree Hill
In A Little While -> All I Want Is You / Tryin' (wolne, klimatyczne)
TUF -> rotacja z A Sort Of Homecoming
Crazy Tonight (360 BezEndu Remix) -> Mofo / Even Better (Perfecto Mix) / Discotheque (Crazy Remix przejadło się już, poza tym zamiast snippetować Disco można by je w końcu zagrać w całości)
SBS -> Bullet (jeden z wielkich nieobecnych tej trasy, zasłużony powrót musi być)
MLK -> rotacja z Mothers Of The Disappeared
Walk On -> Please (tutaj miałem problem. Co prawda Aung San Suu Kyi już wypuszczono, ale mogli to grać jako swego rodzju 'tribute' dla niej. Mimo wszystko Please ma IMO bardziej uniwersalne, pokojowe przesłanie - biorąc pod uwagę też ostatnią zawieruchę w Korei)
Bad -> mógłby pojawiać się częściej, myślę że odpowiednim miejscem jest slot po Streets, na zakończenie pierwszego bisu
WOWY -> więcej Shine Like Stars!

Przykładowy set mógłby więc wyglądać tak:

----Space Oddity----
1. Return Of The Stingray Guitar
2. I Will Follow
3. Magnificent
4. No Line On The Horizon
5. Beautiful Day
6. Even Better Than The Real Thing
7. The Fly
8. I Still Haven't Found What I'm Looking For
9. Every Breaking Wave
10. One Tree Hill
11. All I Want Is You
12. Miss Sarajevo
13. The Unforgettable Fire
14. City Of Blinding Lights
15. Vertigo
16. Mofo
17. Bullet The Blue Sky
18. MLK
19. Please
-----Tutu-----
20. One
21. Where The Streets Have No Name
22. Bad / 40 (snippet)
-----Space Boy-----
22. Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
23. Ultraviolet (Light My Way)
24. With Or Without You / Shine Like Stars (snippet) / Love Will Tear Us Apart (snippet)
25. Moment Of Surrender

Wiem, że to nierealne, ale co tam. :D

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#540 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 14 lipca 2014 - 18:36

Odświeżm topic pod wpływem ostatniego koncertu Metalliki. Ciekaw jestem bardzo jak by to wyglądały głosy naszego forum na tle innych fanów będących na koncercie (pewnie byłoby zgodnie z prawem wielkich liczb, czyli Greatest Hits). Czy macie ochotę zrobić taką symulację? Na pewno nie tutaj, ale na jakimś zewnętrznym serwerze/portalu (doodle?), albo jeszcze inaczej - trochę podobnie jak "ulubieni wykonawcy U2forums" z przesyłaniem list i jedną osobą zbierającą to do kupy?  

 

Dalibyśmy dwa pytania:

1. jakie chcesz usłyszeć kawałki?

2. na jakie trzy utwory powinniśmy głosować jako całe forum, żeby je przepchnąć (czyli mieszanka swojego gustu z realnymi szansami)?


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych