Skocz do zawartości


Zdjęcie

No Line On The Horizon


2962 replies to this topic

#41 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 grudnia 2008 - 22:36

Bosko, bosko :D Mam wrazenie, ze moja rodzinka ma juz dosc mojej dzisiejszej radosci ;)

Ps mialam nadzieje, ze Bono zerwie juz z tymi znaczkami wojenno-pokojowymi z Vertigo, ale pacyfka na koszuli niestety na to nie wskazuje :(

#42 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 19 grudnia 2008 - 22:38

ależ proszę od kiedy tylko zaczelismy mówić o nowym albumie, nie przesłuchałem żadnego przecieku, żadnych sesji, żadnych urywków plażowych, żadnych filmów ze studia. Jedna jedyna rzecz to film na którym Adaś robi sobie zieloną herbatkę (ale to i tak jeszcze przed założeniem listy ;) ) a tak jestem absolutnie czysty i jakoś mnie nie ciągnie aby do 3.03 cokolwiek w tej kwestii zmienić ;) ale też mogę się pomodlić za pozostałą 12 ;)


Ej no, też się deklarowałam i, jak to ująłeś, jestem całkowicie "czysta". To ja też pójdę za nowym trendem :P

A tymczasem kolejne zmiany...
www.nolineonthehorizon.pl/
wczoraj była informacja, że serwer w budowie, dziś to, więc może jutro pojawi się coś innego jeszcze ;]


Dziś w południe też jeszcze było, że strona w budowie.

#43 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 19 grudnia 2008 - 22:46

Universal Deutschland oficjalnie potwierdził datę wydania: 27.02.2009

http://u2tour.de/

#44 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 00:17

Świetna wiadomość! :) Ostatnimi czasy rzadko zaglądam na forum ale widzę, że trafiłem w dobrym momencie :)

Jeśli o mnie chodzi nie nastawiam się z żadną myślą przewodnią na to jaki ten album będzie, nie oczekuję rewolucji, chciałbym jedynie żeby byli w nim sobą. Wolałbym nawet, żeby była to płyta o charakterze niszowym i wcale mi nie zależy na uznaniu tłumów. (Choć może dwa ostatnie zdania wykluczają się wzajemnie ze sobą ;) )
No, ale jeśli parę hitów się na płytce pojawi to też się nie pogniewam ;) Zawsze połechce to własne ego - no bo przecież po raz kolejny będzie można udowodnić znajomym jak dobrze się zainwestowało swoje uczucia ;)

#45 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 20 grudnia 2008 - 00:55

Ja podobnie... Chciałbym usłyszeć coś kompletnie nowego.. nieznananego.. powalającego..
Prawdziwy ZWROT, taki jak po RAHum - ABaby lub nawet coś tak odważnego jak POP w '97..
Ale wolę nie jarać się gdyż obawiam się.. kolejnej 'Walizki'.. 'Bomby'..

#46 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 08:30

Co do strony nolineonthehorizon.pl wątpię, żeby ruszyła wcześniej niż nolineonthehorizon.com, a tam cały czas nic się nie dzieje.

A mam takie pytanie, czy przy okazji wydania "HTDAAB" obszerna relacja dotycząca utworów z albumu i sesja zdjęciowa na złomowisku to też było "Q"?

Ps.

jeśli dobrze rozumiem, na u2miracle.com pojawiła się informacja, że w najbliższych dniach będziemy mogli zobaczyć nowe wideo zespołu. Czyżby jednak jeszcze przed świętami?

Ps 2.

U2 To Sell Five Versions Of New Album - One With Almost $100 List Price

Amazon.com listings show formats ranging from standard CD to full Box Set

@U2, December 19, 2008

Matt McGee

U2 will release five different versions of their next album, No Line On The Horizon, with one version carrying a list price of almost $100 (USD). That's according to product listings on Amazon.com tonight. All five are listed with a March 3, 2009, release date.

Officially, U2 has only announced the album's name and release date; no details have been shared about different formats. Earlier this year, though, manager Paul McGuinness hinted to BBC radio that the new album's release would be unique: "We will obviously work with whatever technology is available to make the release of the new record as interesting as possible."

The first two formats on Amazon.com are standard CD and vinyl releases:

Audio CD ($13.98 list price)

Vinyl (2 LP) ($17.98 list price)

There are also three "limited editions" listed, each with unique bonus material:

Digi-pack version (CD/Poster/Film Download) ($35.98 list price)

Magazine version (CD/Magazine/Film Download) ($49.98 list price)

Box Set version (CD/Poster/Book/DVD) ($95.98 list price)

None of the individual product pages provides any more information than what's in the name of the product. Amazon UK also lists five versions of No Line On The Horizon, but the product descriptions aren't as detailed; one listing, though, does refer to a "Hardback Book" -- likely the same item in the "Box Set" listed on Amazon.com.


100$???? WTF???

#47 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 20 grudnia 2008 - 08:51

chyba tylko za największą wersje Pat,
a znowu $ nie jest taki drogi :P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#48 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 08:53

No Stary, wiem, że za największą wersję ale to jest 285zł!! Jak dla mnie przegięcie.

#49 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 grudnia 2008 - 09:33

Eee tam, bez przesady. Pewnie będzie to coś w stylu " trumiennej " wersji nowej płyty Metalliki. Z tym, że ona ma więcej gadżetów - więc kosztuje np. na rockserwisie 330 zł.. niedługo każda płyta będzie wychodzić w takiej hardkorowej wersji.

Tylko ciekawe o co chodzi z tym " magazine ". Do albumu będzie dołączony najnowszy numer Q ? :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#50 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 09:42

Wiem, że często przywoływałem Gilmoura ale przywołam jeszcze raz. Najbardziej rozszerzona wersja Live In Gdańsk (2DVD+3CD+książeczka+sporo gadżetów: naklejki, pamiątkowy bilet, plakat, opisane pocztówki itd) kosztuje 170zł. Liczę, że "box set" od U2 będzie warty tych 100$.

Aż strach myśleć o cenach biletów na nowy tour:).

#51 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 grudnia 2008 - 09:52

David Gilmour nie jest U2 czy Metallica. Live in Gdańsk mimo wszystko ukazało się trochę mimochodem, nie było Długo Oczekiwanym Nowym Albumem Legendy, może nie wypadało więc szarżować. Jeśli Metallica mogła wydać za ponad 100, to U2 też może, i nie ma w tym nic dziwnego. Nie musi też mieć wiele wspólnego z biletami na tour. Zresztą nie jest to też nic nowego - najbogatsza edycja HTDAAB nie miała nawet startu to Live In Gdańsk, a kosztowała 150zł. Właściwie to Live in Gdańsk jest wyjątkowo tanie, a nie U2 wyjątkowo drogie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#52 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 20 grudnia 2008 - 10:20

Audio CD ($13.98 list price)

Vinyl (2 LP) ($17.98 list price)

There are also three "limited editions" listed, each with unique bonus material:

Digi-pack version (CD/Poster/Film Download) ($35.98 list price)

Magazine version (CD/Magazine/Film Download) ($49.98 list price)

Box Set version (CD/Poster/Book/DVD) ($95.98 list price)


i ta ostatnia wersja najbardziej mnie ciekawi: album plakat książka i dvd :P na dvd pewnie będą teledyski i filmiki ze studia podczas nagrań

Użytkownik U2roopa edytował ten post 20 grudnia 2008 - 10:32
zrobiłem cytacik


#53 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 grudnia 2008 - 11:31

Za jakiś czas płyty CD pójdą na emeryturę. Już teraz zaczyna się przyciąganie potencjalnych klientów nie tylko krążkiem, ale różnymi dodatkowymi duperelami i tak pewnie będzie dalej. W sumie nic odkrywczego.

#54 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 11:36

Faktycznie cena Gilmoura mnie zaskoczyła. Jest wyjątkowo tani jak na tak obszerne wydawnictwo. Odnośnie U2. Martwi mnie jednak trochę, że przekraczamy kolejne bariery cenowe...

#55 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 grudnia 2008 - 11:37

Dzieje się to oczywiście za sprawą internetu. Warto zauważyć charakterystyczną prawidłowość - coraz bardziej tanieją wydania podstawowe, coraz bardziej drożeją wydania ekskluzywne. Pierwsze mają przyciągnąć ludzi, którzy równie dobrze mogą ściągnąć za darmo, ale mimo, że nie zależy im aż tak bardzo, wolą jednak mieć oryginał. Drugie przeznaczone są dla Fanów, Którzy I Tak Kupią ( choćby mieli przez tydzień nic nie jeść ) - można więc bez obaw przesadzać z ceną. Jednocześnie wydania ekskluzywne są coraz bardziej nafaszerowane gadżetami - żeby fani poczuli się Dowartościowani ( każdy fan uwielbia mieć Coś Ekskluzywnego ), i jednocześnie nie poczuli się oszukani.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#56 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 11:57

Jeszcze jedno sprytne zagranie... Żeby być w pełni usatysfakcjonowanym i mieć wszystko, trzeba by również nabyć "magazine version"...

Liczę, że jeśli wydam te 285zł to nie będę czuł się oszukany (jeśli książkę wypełnią malunki Bono, teksty utworów i nic ponadto to będę czuł niedosyt). Oczywiście, wiem, że jeśli wspomniana cena jest dla mnie za wysoka, mogę zakupić mniej urozmaiconą wersję. Bolesny jest jednak fakt wysysania sporej kasiory (oby współmiernie do zawartości). A pamiętajmy, że przyszły rok to również kolejne reedycje + ewentualny koncert. Życzę Wam i sobie wygranej w totka w 2009.

#57 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 grudnia 2008 - 12:31

Jeszcze jedno sprytne zagranie... Żeby być w pełni usatysfakcjonowanym i mieć wszystko, trzeba by również nabyć "magazine version"...


Mi przeszkadza inny marketingowy trik. Oto bowiem jeśli nie interesują mnie gadżety w stylu poster czy książka a chciałbym posiadać cały nowy materiał video i audio to i tak muszę się szarpnąć na tą "Box Set version". Szkoda, że nie będzie wersji CD + DVD. Myślę jednak, że i tak wtedy na "Box Set version" znalazłaby się jakiś dodatkowy utwór.

Szczerze współczuję Depe i innym kolekcjonerom.

Wiemy już, że na pewno nie będzie dwupłytowego albumu i dodatkowego materiału audio (chyba że zdecydują się go odostępnić na DVD).
Dołączona grafika

#58 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 12:37

Jestem ciekaw co kryje się pod "Film download" i czy będzie to dostępne tylko przez itunes. Być może będzie to materiał, który znajdzie się również na DVD.

#59 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 grudnia 2008 - 12:47

W chwili obecnej jest zbyt wiele niewiadomych, aby oceniać tą przyszłą ofertę. :P Zobaczymy co się kryje pod pojęciami "film download", "magazine" (coś czuję że ta wersja będzie zalegać w magazynach, może od tego wzięła się nazwa? ;) ) czy też jaka będzie zawartość DVD (może być to przecież album w jakieś odjechanej jakości dźwięku, U2 3D czy koncert z Dublina z 31.12.1989r. - wiem jestem marzycielem :P ).
Dołączona grafika

#60 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 grudnia 2008 - 12:49

Oczywiście, ciężko coś więcej wyłuskać z okrojonych nazw i zawartości, które podaje Amazon.com. Mam wielką, wielką nadzieję, że to DVD nie okaże się jałowe (nie wiem, dwa klipy z nowego materiału + jakieś tam migawki ze studia).



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych