Jump to content


Photo

Songs Of Innocence

U2 nowy album album u2 u2 płyta nowa płyta u2

  • Please log in to reply
7779 replies to this topic

Poll: Songs Of Innocence (93 member(s) have cast votes)

Który utwór/utwory powinny zostać singlami promującymi Songs of Innocence?

  1. The Miracle (Of Joey Ramone) (11 votes [4.04%])

    Percentage of vote: 4.04%

  2. Every Breaking Wave (53 votes [19.49%])

    Percentage of vote: 19.49%

  3. California (There Is No End To Love) (26 votes [9.56%])

    Percentage of vote: 9.56%

  4. Song For Someone (10 votes [3.68%])

    Percentage of vote: 3.68%

  5. Iris (Hold Me Close) (10 votes [3.68%])

    Percentage of vote: 3.68%

  6. Volcano (14 votes [5.15%])

    Percentage of vote: 5.15%

  7. Raised By Wolves (6 votes [2.21%])

    Percentage of vote: 2.21%

  8. Cedarwood Road (5 votes [1.84%])

    Percentage of vote: 1.84%

  9. Sleep Like a Baby Tonight (22 votes [8.09%])

    Percentage of vote: 8.09%

  10. This Is Where You Can Reach Me Now (18 votes [6.62%])

    Percentage of vote: 6.62%

  11. The Troubles (35 votes [12.87%])

    Percentage of vote: 12.87%

  12. Lucifer's Hands (8 votes [2.94%])

    Percentage of vote: 2.94%

  13. Crystal Ballroom (45 votes [16.54%])

    Percentage of vote: 16.54%

  14. The Troubles (jakaś alt version) (1 votes [0.37%])

    Percentage of vote: 0.37%

  15. Sleep Like A Baby Tonight (też jakaś alt version) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  16. The Miracle (Of Joey Ramone) (acoustic) (1 votes [0.37%])

    Percentage of vote: 0.37%

  17. Every Breaking Wave (acoustic) (6 votes [2.21%])

    Percentage of vote: 2.21%

  18. Song For Someone (acoustic) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  19. California (acoustic) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  20. Raised By Wolves (acoustic) (1 votes [0.37%])

    Percentage of vote: 0.37%

  21. Cedarwood Road (acoustic) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#2881 CocoJumbo

CocoJumbo

    Użytkownik

  • Members
  • 104 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 01 września 2012 - 12:27

Chodzi więc zapewne o Aston Martin:
Dołączona grafika

#2882 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 01 września 2012 - 12:39

a na ten temat - przed NLOTH też takie coś się pojawiło pamiętam, ze zupełnie złą datą, jak tylko wypłynął tytuł potencjalny. nie wiem co myśleć. byłaby to słaba nazwa albumu jednak, nie wierze żeby popełnili taką wtopę. ale czy to choć troche wiarygodne? who knows. od kiedy eska rock uwierzyła że w zespole któremu pisze teksty będzie spiewał Artur Rojek, jestem skrajnie nieufny ;)


Ale to brzmi wg mnie nawet w miare wiarygodnie (niestety). Że Songs of Ascent każdy już zna, to trochę zmienili nazwę, i wyszło Studio of Ascent...

A co do loga, jakie jeszcze macie pomysły z podobieństwem?
POKAŻ ZDJĘCIE
btw. Dla mnie to nowe logo u2 to: uproszczony kontur/kształt Aston Martin'a, kółko z Bentleya i textura/wygląd pasków z armaniego :D

----
Edit: Właśnie dostałem informacje, że w radiu "Town 102" w Anglii, wypowiadał się Bono, i z tego co wiem "napomknął coś" o nowym albumie. Co? Nie wiem i raczej się nie dowiem. Informacja od rodziny przebywającej w Anglii. Nie mam pojęcia też, czy to było on air, czy wcześniej nagrywane, czy o co chodzi. Jedynie informacja że coś o nowym albumie mówił...

Edit2: Jednak się dowiedziałem więcej. Z tego co zrozumieli Bono opisywał styl albumu. Nawiązywał do liryki. (patrz: jeden z trzech rodzajów literackich, obejmujący utwory, które wyrażają uczucia i refleksje jednostki; też: utwory o tym charakterze)
Jestem tylko ciekaw czy to aktualne informacje czy jakieś stare..? No, i ta rodzina może się mylić, ale z tego co wiem, między wypowiedziami puszczali kawałki U2 więc raczej Bono się wypowiadał naprawdę.

"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#2883 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 01 września 2012 - 14:56

No wiesz, jeśli chodzi o te skrzydła to wiele marek posiada takowe, nawet Wehrmacht :P więc wydaję mi się, że jeśli byłoby to nowe logo U2 to panowie od grafiki, edycji, itd itd postaraliby się bardziej. A jak Bono się dowiedział, że to tylko idzie na bluzy i gacie to machnął ręką -"A może być tam!" :D

A co do Radia, być może (podkreślam być może), że jest to jakieś nagranie z np"Late Late Show" bądź np jak to było z Radiem Trójka, stare nagranie nt jakiegoś innego albumu, często tak w radiach robią, puszczają jakąś piosenkę, a potem do niej komentarz, a jeśli nie to wychodzi na to, że to super wiadomość, że Bono wgl się wypowiada nadal, tylko z drugiej strony brakuje wiecej informacji ;/ na żadnym forum na coś takiego nie trafiłem, a szkoda

EDIT: Na stronie oficjalnej www.town102.com nie ma nic o wypowiedzi Bono, ani o żadnym wywiadzie nic. A wiesz może dokładnie kiedy członkowie Twojej rodziny usłyszeli ów komentarz Bono?

#2884 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 01 września 2012 - 16:07

Wypowiedź była usłyszana dnia dzisiejszego (01-09-12) w okolicy 11-13 czasu polskiego.
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#2885 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 01 września 2012 - 22:17

http://www.town102.c...ndex.php?qty=15

niestety playlista jest ograniczona, ale gdy przeglądałem ją o 15 nie napotkałem się na U2, być może było to bliżej jedenastej niż trzynastej. Pech ;/ ciekawe czy się dowiemy czegoś więcej

#2886 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 03 września 2012 - 21:53

Jeszcze wracając do Sarcophagusa, im dłużej tego słucham tym bardziej mam ochotę zmienić swoje wcześniejsze zdanie.

To instrumentalne demo brzmi naprawdę rewelacyjnie, dzisiaj słuchałem tego z kilkadziesiąt razy i nie mogłem przestać. A tak reaguje tylko na jeden rodzaj piosenek: tych obarczonych pierwiastkiem U2. A ponieważ ów pierwiastek jest w stanie wytworzyć tylko Wielka Czwórka z Dublina jestem skłonny uwierzyć, że to faktycznie jakiś wyciek z ich studia.

Jeśli tak to trzymam kciuki za pojawienie się tego numeru w rozwiniętej formie na nowym albumie.

#2887 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 04 września 2012 - 15:19

Ja też mam ostatnio fazę na to "demo" dupy może nie urywa, ale jest po prostu jest fajne i bardzo jutowe. Niby tylko wielka czwórka potrafi tak zrobić ale przecież wszystko można podrobić ;) No kto wie...

#2888 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 04 września 2012 - 21:20

Dokładnie, coś w tej "piosence" jest z U2. Być może to nie nasze chłopaki, ale nuta ta jest po prostu świetna no i można powiedzieć, że uzależniająca jak utwory U2!

#2889 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 11 września 2012 - 02:39

Ej słuchajcie. ja się waham czy o tym pisać czy nie, bo przede wszystkim - czy znamy jakiegoś forumowicza który przebywa teraz w Dublinie? bo wszedł na czat ktoś i podał się za polaka pracuj,ącego w biurze Mercury Records IRL i powiedział że jest fanem U2 i chciał komuś sprzedać tego niusa a nie wiedział gdzie, a że wchodzi na polchata od dawna i znalazł ten czat, sprzeda nam. Brzxmi jak spam i trollowisko. ale sprawdziłem go dwiema wyszukiwarkami IP i serio w nich pisał z Dublina. No więc tak - kolo o ksywie MarianU2 wszedł na czat i zapytał nas czy serio jesteśmy fanami U2. A potem powiedział że pracuje w irlandzkim oddziale Mercury Records jako popychadło asystent, ale widział Paula McGuinessa w swoim biurze i zasłyszał rozmowę w której Paul ponoć powiedział "I want this in autumn, this year, this is u2 right? they want it" itp. i nie wiadomo o co chodzi, ale może o nowy album? O ile ktoś nas nie trollował. Typ był troche spożywszy i był troche polchatowym trollem, ale brzmiał wiarygodnie. Także wiecie. Tylko podaję dalej;) Kolo obiecał że niedługo do nas wróci na czat, chociaż poleciłem mu też forum ale chyba nie skumał. Anyway,, ma wpaść na czat jeszcze kiedyś, wkrótce, zweryfikujemy. Może pomożcie? Bo o tej porze ciężko jest, choć dajemy radę;)

#2890 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Posted 11 września 2012 - 08:43

Potrzymaj mi piwo a wymyślę Wam dwa razy lepszą plotkę! ;)

#2891 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 11 września 2012 - 11:20

Wszystko fajnie ale czemu koleś robi z tego tajemnicę i nie wejdzie po prostu na forum, założy kulturalnie konta i nie napiszę o co chodzi. No chyba, że Mercury Records poddaje swoich pracowników ciągłej inwigilacji i śledzi wszystkie ich kroki w sieci :)

Tak więc jak dla mnie też: FAKE

#2892 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 11 września 2012 - 12:34

Brzmi bardzo wiarygodnie :D

Poza tym - może się mylę, ale Mercury Records nie obejmuje swoją działalnością Irlandii
;)
Dołączona grafika

#2893 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 11 września 2012 - 13:24

Pokaż loga! :D

i po co było iść spać o pierwszej..

Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2894 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 03 października 2012 - 01:52

takie pośrednie 'info'

The Black Keys will 'definitely' release new album in 2013
Duo just waiting on producer to finish U2 record


The Black Keys have confirmed that they will 'definitely' release their next album in 2013, just as soon as producer Danger Mouse finishes working with U2.

The band, who last released an album in 2011 in the shape of 'El Camino, confirmed that their eighth album will come out next year in a chat with CBS Local.

Speaking about the band's plans for recording and releasing the record, drummer Patrick Carney said: "It is definitely gonna happen in 2013. It's just a matter of how long it takes us to make the album and deciding when we want to get back on the road.

"With El Camino, it was mastered and mixed around June 15th [of 2011]. We were aiming for a September release date with that record, but we decided that if we pushed it back to December, we could end up having a kind of low-key three months.

Speaking about the production on the album, Carney confirmed that regular collaborator Danger Mouse will again helm the album.

"I talked to him on the phone a couple weeks ago to see what his schedule is like," Carney said.

"If we ever work with a producer, it's always going to be him. We've been working with him since 2007, since Attack & Release, and we're all really good friends. But he's also really busy, producing so many records lately, so hopefully he has time. He's producing U2?s record - that takes priority over us!"

In the meantime, The Black Keys will be in the UK for a huge arena tour this Winter.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2895 jqtnm

jqtnm

    Użytkownik

  • Members
  • 13 posts

Posted 03 października 2012 - 09:14

Jestem bardzo ciekaw tej płyty po bardzo dla mnie słabej "No Line..."

#2896 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 04 października 2012 - 14:25

To dobrze, że robi się kolejka do Danger Mouse'a. Sprężą się i już nie będzie wymówek, że ciągle pracują w studio. ;)

No chyba, że znowu odłożą materią i spróbują czegoś nowego......... :/

#2897 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 04 października 2012 - 19:12

Wpis sprzed kilku minut na oficjalnym koncie Twitterowym:
"In studio recording..."

#2898 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 04 października 2012 - 22:25

Jestem bardzo ciekaw tej płyty po bardzo dla mnie słabej "No Line..."


Często, nowa generacja "fanów" U2 mnie przeraża takimi stwierdzeniami.
Bardzo słaba No Line... Nie licz w takim razie na coś lepszego na kolejnej płycie.
Pora chyba spadać z tego forum :)
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#2899 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 06 października 2012 - 20:38

Często, nowa generacja "fanów" U2 mnie przeraża takimi stwierdzeniami.
Bardzo słaba No Line... Nie licz w takim razie na coś lepszego na kolejnej płycie.
Pora chyba spadać z tego forum :)


No trochę bym chyba pohamował się z tego typu komentarzami.:mellow: W prawdzie kolega (o bardzo enigmatycznym nicku ;) ) jqtnm trochę przesadził nazywając No Line "bardzo słabą", ale ma prawo do swojego zdania, tym bardziej, że nie robi tego w jakiś obraźliwy sposób. A co więcej może miał na myśli Bardzo słabą z dyskografii U2, uznając za i tak dobrą na tle wielu zespołów. :P


Nawiązując do tematu, może jak jest cisza - to znaczy, że jednak coś robią. Jak Bono latał i wszędzie opowiadał co już mają, ile to albumów robią, to nic się na prawdę nie działo.

Na NLOTH jest kilka na prawdę świetnych/bardzo dobrych utworów: MOS, Magni, NLOTH, COL, UC. ale płyta jako taka nie do końca współgra jako całość. Dobre utwory (nawet bardzo przeze mnie lubiane solo, czy Live) jak GOYB czy Crazy nie pasują do reszty, co więcej poszły na single. A taki MOS został zaniedbany...
Płyta dla mnie OK, ale myślę, że lepiej jakby wydali 2CD - podzielili na jedną - lżejsze, radiowe utwory, na drugiej - bardziej klimatyczne w tym kilka niewydanych i byłoby OK, bez potrzeby oczekiwania na wydanie SoA zaraz po NLOTH. :unsure:


PS Ciekawe, czy zdecydowaliby się ponownie wydać płytę na wiosnę, czy jednak będą chcieli poczekać do jesieni?

#2900 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 06 października 2012 - 22:00

Ciekawe, czy zdecydowaliby się ponownie wydać płytę na wiosnę, czy jednak będą chcieli poczekać do jesieni?


No może być jesień, tylko niech coś z tego wyjdzie no i żeby to była jesień 2013 roku, a nie 2023.. aż się przypomina nonsensopedia i ta wspaniała dyskografia

Please, Just Finish Us Off! (2109)
Can't Believe We Are Not Dead (2190)
We've Run Out Of Album Titles (Armageddon)
We'll Retire Soon (8097)
Not-We'll Retire Soon Vol. 2 (8098)

hie hie




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users