Skocz do zawartości


Zdjęcie

Afro Kolektyw


267 replies to this topic

#101 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 maja 2009 - 20:02

i jeszcze 'wsiągam w wykładzinę koLpoLaaacji' z tych takich bardziej słyszalnych ;)

#102 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 11 maja 2009 - 20:02

w ogóle nie wiem, jak Was, ale mnie rozbraja wada wymowy Hoffmana. 'teksty do koLekty' to absolut <3

bez tego AfLo stLaciłoby sens!
<3

jeden mój kolega też mówi takie R/L. chyba się zakocham ^^

#103 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 08 września 2009 - 08:35

nie, nie, nieeeeeeee!!!!!!!!!!111jedenjeden ;(

3.X.2009 - Festiwal Sztuki Przemiany, Warszawa, 21:00
10.X.2009 - Jadłodajnia Filozoficzna, Warszawa, 20:00

no cholera jasna ;( będzie kusić jak nie wiem, a nie pojadę i tak [wiadomo dlaczego]. ;(((((

co za fallus. ;(((((


idę się wieszać. ;(((((

#104 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 13 października 2009 - 07:09

generalnie to po prostu nie mam gdzie wrzucić kawałków bootlegu z ostatniej soboty [10.10.09] z Jadłodajni Filozoficznej [do której wchodzi się przez ścianę obok drzwi], więc niech będzie tutaj.
w sumie to butleg ma niewiele wspólnego z samym koncertem, bo zdecydowanie większa część jako-tako zdatna do słuchania została nagrana po koncercie. i to bardzo dobrze, bo po koncercie było bardzo fajnie.

ale, żeby było ładnie, niech się tu setlista znajdzie.
1. Przepraszam
2. Bełgot obowiązuje w tej chwili
3. "Prawda"
4. Trener Szewczyk
5. Gramy dalej
6. "Piękno"
7. Mężczyźni są odrażająco brudni i źli
8. Bardzo miło z mojej strony
9. "Miłość"
10. Seksualna czekolada
11. Karl Malone
12. Mozart pisał bez skreśleń
13. "Ojczyzna"
14. Alter
15. Będę was bić mocno i długo
[encore break]
16. Czytaj z ruchu moich ust/[jakiś nowy tekst, prawdopodobnie coś na kolejną płytę]

te dziwadła w cudzysłowach to piękne, wzruszające, chwytające za serce wiersze Afrodżeksa, z którymi zresztą wiążę pewne nadzieje na przyszłość.
nie muszę chyba mówić, że było mega po prostu. wygląd Dżeksa - miliard/10. set bardzo fporzo, jeszcze w drodze do stolycy myślałam sobie, jak fajnie by było, gdyby zagrali Gramy dalej albo [lepiej] Czarno widzę. było GD, no i bomba. Bełgotu się też nie spodziewałam, ani Alter, ani Szewczyka, ale to też mnie bardzo ucieszyło. ogólnie, jeden ze ścisłej czołówki koncertów, na których byłam. bardzo ścisłej:p.
i nawet nowy Jeż Afro dał radę! chociaż i tak nieprędko pogodzę się z samym faktem, że w Afro gra BABA.

ale ale. proszę państwa. na samym koncercie nie koniec. po koncercie też się działo sporo fajnych rzeczy. między innymi to. że. udało mi się złapać Dżeksa i wręczyć mu uroczego, różowego misia, co wszystkie narządy ma z pluszu, iiiiiiii, i ten... i cholera Afrodżeks mnie pocałował!!! łouuuuuu! <3<3<3<3<3<3<3 [daruję sobie opis przeżyć wewnętrznych. domyślcie się co czuje trufanka Dżeksa, kiedy ten ją całuje. <3.]

i chociaż rzeczony butleg mi się wielce zj**ał [w dużej mierze z winy Rafałka Emo, który nie zdjął trochę basu ze stopy, ale chyba przede wszystkim z winy nieodpowiedniego sprzętu:p ale mimo wszystko, buczący butleg własnej roboty to fpyte pamiątka], to podzielę się z Wami przynajmniej kilkoma ciekawszymi i w miarę możliwymi do zrozumienia fragmentami, szczególnie że jest tam parę słów dla forum:p

tak więc, niniejszym, bierzcie i cieszcie się:
1. "Piękno" - wielce poruszający wiersz w mniej poruszającej jakości. powodzenia w rozkminieniu tekstu [jakby co, to pytajcie, pomogę:P]
2. "Miłość" - kolejny mega wiersz, z przecudną puentą [jw., powodzenia:p] oraz ze specjalnym pozdrowieniem od najwspanialszego z moderatorów dla Joshua Forum. :P
3. encore break - co tu gadać... piękny, niepowtarzalny moment :D
4. orędzie od ->JF do JF, czyli to specjalnie dla Was, czyli posłuchajcie koniecznie!
5. relacja z wręczenia Dżeksowi różowego miśka - domyślcie się co nastąpiło po jego "dziękuję." <3 [tak, ten pisk i oklaski to komentarz do tego własnie. loff <3.]

i własciwie to koniec, bo reszta praktycznie nie nadaje się do odsłuchu. szkoda, bo był jeszcze wywiad z QUBĄ_U2 ;( i wiele innych ciekawych rzeczy... ech, przykre.


ogólnie to zajebisty wieczór to był :) kiedy się jedzie i myśli, że będzie fajnie, okazuje się, że jest mega zajebiście. ;)
no i, oczywiście, dzięki acer za towarzystwo, i za wspólne żubrza, i w ogóle:) [chociaż zjebałeś z wieszczym i nadal Cię nienawidzę :P]

czekam na następny koncert w Warszawce;)

#105 monika2506

monika2506

    Użytkownik

  • Members
  • 294 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 23 marca 2010 - 23:44

z racji tego, że w niedzielę, Afro poraz pierwszy grało w moim cudownym mieście, coś tutaj napiszę :)

było bardzo, ale to bardzo mało ludzi, nie więcej niż 50, więc 'gramy dalej' było szczególnie na miejscu...
supportem był jakiś zespół 'z Marsa', który generalnie narobił hałasu, i piszczał.
nad genialnością całego koncertu nie będę się rozpisywać, bo wiadaomo, w końcu Afro Kolektyw.
tylko szkoda, że mało osób, może była by większa zabawa, bo wszyscy stali i się kiwali tylko, chociaż mi się tak podobało, ogólnie bardzo fajnie kameralnie.

ale tak naprwdę, to chciałam się pochwalić tym, że Afrojax śpiewał tak blisko mnie :D można zobaczyć moje nagranie tutaj: mężczyźni są...
i sexualna czekolada (w połowie jax zmienia imidż, to oglądnijcie sobie koniecznie :D )

Inne pisenki, w sumie nie od początku do końca nagrałam, ale za to nie trzęsłam ręką, więc coś widać. I wogóle tak stać cały koncert i nagrywać to nie
fajnie, więc jest tylko kilka.
przepraszam
trener szewczyk
będę bić was mocno i długo
gramy dalej


i Ciekawostka: NOWA PIOSENKA ?jeżeli kiedyś zabraknie mnie?

i druga ciekawostka: wspaniałe afrografy http://img714.images...85/p1150127.jpg

i trzecia ciekawostka, tylko, że ta jest bezsensu. afrojax wypił przed koncertem Tigera, po - zjadł słone paluszki :D mówiłam, że głupia :D

#106 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 maja 2010 - 10:37

wczoraj odsłuchałam i odśpiewałam ze znajomymi piosenki z 'Płyty Pilśniowej' i czuję się w obowiązku uroczyście przeprosić za te wszystkie miesiące, przez które odrzucałam Afro Kolektyw twierdząc, że mi się znudził. w ogóle to wstyd, że nie puszczałam tej płyty w całości na żadnej imprezie albo czymś, naprawdę, przecież każdy kawałek stamtąd to bauns.

#107 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 11 czerwca 2010 - 13:40

Ma ktoś może "Hymn polskiej reprezentacji na MŚ 2010" w mp3?

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#108 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 11 czerwca 2010 - 17:50

pewnie niedługo będzie dostępne empeczy, bo Hymn dziwnym trafem dostał się do zestawu do głosowania na Listę Trójki :mellow: :D
głosujcie! będzie zabawnie, jak Afro dostanie się na Listę :P

#109 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 czerwca 2010 - 18:07

niedługo już nie Afro, tylko sam 'Kolektyw' :////
trzeba będzie zmienić nazwę tematu ;p

#110 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 11 czerwca 2010 - 19:18

nie wierzę w te ploty. chyba by musieli na łeb upaść, żeby się pozbyć głównego członu nazwy. jaja se robią.

jakby ktoś jeszcze chciał, to mam już mp3 Hymnu.

#111 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 czerwca 2010 - 19:28

a może właśnie chcą pokazać wszystkim tym, którzy uważają, że to jaja, że rzeczywiście są do tego zdolni? z nimi nigdy nic nie wiadomo;p

#112 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 czerwca 2010 - 10:27

czytając dyskusję, która ma miejsce obecnie na fejsbukowym profilu Afro Kolektywu, a w którą włączyli się również członkowie zespołu, jestem przerażona. oni naprawdę chcą zmienić nazwę, żeby nikt ich nie mylił z Afromentalem..

a problem zaistniał w tym momencie, taka informacja pojawiła się również na paru innych stronach

mnie mimo wszystko to nie przekonuje, no jak tak można :[

#113 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 listopada 2010 - 16:36

http://www.youtube.c...h?v=uBtYAogPSG0

Kto ty jesteś?
- Mówią na mnie Wilku WDZ,
jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt.




Brzmi znajomo, prawda? :D

#114 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 listopada 2010 - 16:40

ale jaja, nie mialam pojecia :D mmm, Hemp GRU

#115 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 marca 2011 - 23:37

nowy Afro Kolektyw

http://www.youtube.c...h?v=VX5cdWtrIXo

nie mogę przestać śpiewać :D

#116 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 marca 2011 - 00:06

REFREN
!!!

#117 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 05 marca 2011 - 00:15

a tutaj można posłuchać wywiadu Stelmacha z Afrem. najbardziej rozwaliło mnie stwierdzenie "nie obraź się, ale... śpiewasz" :D

#118 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 marca 2011 - 07:57

Potwierdzam, nowe afro bardzo, bardzo fajne ale nie sadze nowy album mial byc epokowowym dzielem.


No i refren - git :D

#119 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 marca 2011 - 14:54

zdjęli z jutuba a chciałem się dalej pojarać. jak ktoś znajdzie jakiś pliczek, wiecie co z nim zrobić ;)

edit: o tu już dali.

edit: o spóźniłem się z editem.

#120 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 05 marca 2011 - 15:00

na stronie Afro już jest ;) http://afrokolektyw....sobiekrawat.wav



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych