Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co nowego w muzyce?


2234 replies to this topic

#101 JoJo

JoJo

    Użytkownik

  • Members
  • 149 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tichau

Napisano 16 kwietnia 2007 - 22:04

Dzie tam, nie dorabiajmy sobie filozofii do poznawania jakiejś konkretnej muzy, mi się te płyty podobają, no dobre są, a że nie doznaję to inna sprawa. Kiedyś mi się Joy Division nie podobało np. a jak przywaliło pewnego dnia pięknego po świadomości to mi trwały ślad do dziś został. Zawsze jest nadzieja jeszcze, spoko loko.. :)



Kieruję sie niezwykle emocjonalnie w doborze muzyki,stąd moja opinia.Niedobrym pomyslem jest "jechanie" na skrajnościach,ale ja już taka niestety jestem :rolleyes: I lubie dorabiać sobie filozofię.Jeśli w Twoim przypadku jest inaczej to bardzo dobrze,bo mnie moja postawa czasem męczy.Dobra koniec dywagacji nie na temat.Co do poznawania dM-zgodze się z Grusią.
Błogosławieni Ci,którzy nie mając nic do powiedzenia nie obierają tego faktu w słowa.

#102 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 maja 2007 - 09:55

Nowy singiel White Stripes http://www.youtube.c...h?v=8pGDDL7HGYc. Coś mi to Purplami zajeżdża.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#103 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 07 maja 2007 - 09:19

pozwolę sobie na mały hajp przedstawiając Wam zespół Mancini i ich pierwszy znakomity singiel Up Country
szczerze polecam, szczególnie dla fanów the cardigans i primal scream bo to taka wybuchowa mieszanka tych dwóch składników wzbogacona znakomitą pop-polewą,
tak powinna brzmieć muzyka pop! zwróćcie uwagę na znakomitą produkcję, aaa no i ta wokalistka....

Dołączona grafika
a oto plik do sciągnięcia:
http://www.zshare.ne...o-edit-mp3.html

ps. był to mój pierwszy zakup muzyki w formacie mp3 ale było warto :D

#104 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 14 maja 2007 - 00:31

Garść newsów ze stajni Coldplay.pl

19.02.2007

Grupa Coldplay jest w trakcie pracy nad nowym krążkiem. Jak już wcześniej informował Chris Martin, będzie on bardziej ponury i nie będzie pianina. Na temat albumu wypowiedziała się żona wokalisty brytyjskiej grupy - Gwyneth Paltrow. Gwiazda kina wyjawiła, że jej mąż, jak i cały zespół nie zawiodą fanów.
- Nie należy spodziewać się tej płyty zbyt szybko - tłumaczy aktorka. - To będzie jednak ich najlepsze dzieło. Coś absolutnie szalonego. Przy okazji ostatniego krążka ciążyła na Chrisie ogromna presja. W efekcie powstał produkt będący kumulacją różnych typów energii. Tym razem zupełnie inaczej podszedł do pracy, z niemal zegarmistrzowską dokładnością.

08.03.2007

Coldplay w najbliższym czasie rozpocznie prace w studiu na nowym krążkiem. Materiał w części jest już gotowy - Mamy pewną piosenkę i chcemy, żeby cały świat usłyszał ją zanim umrzemy - stwierdził wokalista Chris Martin. - Niewiele mogę powiedzieć o tym nagraniu, poza tym, że w zasadzie jest genialne.

28.03.2007

Kolejnym znanym producentem po Eno, który będzie wraz z zespołem pracował nad następnym krążkiem ma być Timbaland. W kwietniu ma spotkać się z zespołem, którego jak sam mówi jest wielkim fanem. "Będę starał się odgadnąć ich myśli, ogarnąć ich odczucia" stwierdził producent. "Jeśli się od razu dogadamy, piszę się na tę współpracę".

(Timbaland robił podkłady i reżyserował dźwięk na płytach wielu gwiazd, m.in. Justina Timberlake'a, Kelis, Nelly Furtado, The Pussycat Dolls, Aaliyah i innych gwiazd sceny pop, hh i r'n'b. Pomógł też zaistnieć m.in. Missy Elliott)

----

Coldplay bez pianina? :blink:
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#105 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 maja 2007 - 14:49

Coldplay bez pianina? :blink:


"Bo skoro w U2 nie ma na stałe pianina, to u nas tez nie będzie!"
Hłe, czepiam się, sory ;]

#106 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 maja 2007 - 16:54

Ależ czepiaj się. COLDPLAY BEZ PIANINA?? Halo??

#107 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 maja 2007 - 17:15

A może szykują przewrót na podobieństwo Achtu..<ugryzł się w język> :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#108 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 maja 2007 - 17:28

Tylko nie wypluwaj... Języka oczywiście.
Ja sobie nie wyobrażam ich bez pianina. Chrisowi się już nie chce grac, czy jak? ;P

#109 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 maja 2007 - 17:33

Może przerzuca sie na gitarę.
Fajnie jakby nagrali jakąś taką gitarową naparzanko-łupankę.

#110 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 maja 2007 - 17:53

Sądzisz, że głos Chrisa by się przez to przebił?

#111 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 maja 2007 - 19:00

Odpowiednio wyeksponowany w studiu to tak :D
Live - jeśli chodzi o wokal, to zawsze był słaby.

#112 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 maja 2007 - 22:19

Mamy pewną piosenkę i chcemy, żeby cały świat usłyszał ją zanim umrzemy - stwierdził wokalista Chris Martin. - Niewiele mogę powiedzieć o tym nagraniu, poza tym, że w zasadzie jest genialne.


Swoją drogą, ja rozumiem że zawsze o kolejnej płycie się mówi, że będzie najlepsza w karierze i tym podobne głupoty coby popyt nakręcić, ale to już moim skromnym zdeczka przesada ;]

#113 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 maja 2007 - 10:05

Live - jeśli chodzi o wokal, to zawsze był słaby.


W sensie przebicia się przez gitary, czy ogólnie ? Nie zbieram bootlegów Coldplay, ale widziałem kilka ich koncertów na video, i nie odniosłem wrażenia, że z wokalem jest cokolwiek nie tak.

Gitarową naparzankę ? Hmm, czyżby zainspirowali się sukcesem Verti... EKHEM ! :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#114 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 maja 2007 - 08:39

W październiku nowy album Gahana, trasa pewnie ruszy miesiąc później.
Nie wyobrażam sobie, że Gahan u nas nie zagra.

#115 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 maja 2007 - 13:12

Powraca Legendarny Król Ciemności ( i picia ) - Ozzy Osbourne. Jego nowej płyty, " Black Rain ", można posłuchać na Onecie: http://muzyka.onet.p...044,stream.html. Premiera - 21 maja. Zwracam uwagę na Bardzo Straszną okładkę. Z pewnością pozycja obowiązkowa dla wszystkich Szatanistów, Księciów i Księżniczek Zła, a także, ewentualnie, miłośników klasycznego heavy rocka.

" Coś drgnęło " również w sprawie Alanis Morissette. Milcząca od trzech lat wokalistka, zajęta ostatnio głównie egzotycznymi wyjazdami, kręceniem parodii hitu gwiazdki pop, i rozchodzeniem się ze swoim facetem, zagrała ostatnio akustyczny koncert w Hotel Cafe w Los Angeles, na przyjęciu z okazji wydania solowej płyty Toma Morello ( Rage Against The Machine, Audioslave ). Alanis zaśpiewała " Guerilla Radio " z repertuaru RATM, własny kawałek " Sister Blister " ( b-side z okresu " Under Rug Swept " ), " More Than Words " - wielki hit Extreme, w duecie z Nuno Bettencourtem ( gitarzystą tegoż ), oraz domniemany nowy utwór, któremu fani-tajni agenci nadali tytuł " Not As We ". Cały występ można obejrzeć na youtube. A na oficjalnej stronie pojawiła się zapowiedź " wielkiej niespodzianki ".. Czekam niecierpliwie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#116 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 19 maja 2007 - 21:26

Mam nadzieje, że ta próbka Policy of Truth (ta wersja co była na youtube ale juz nie działa :()to zapowiedz wykonywania jej na nowej trasie Dave'a
Dołączona grafika

#117 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 04 czerwca 2007 - 10:38

Nowa płyta legendy babskiego rocka, Suzanne Vega, już w sklepach:

Dołączona grafika
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#118 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 czerwca 2007 - 13:54

Na oficjalnej stronie Rage Against The Machine rozpoczęło się odliczanie.. do czego ? Nie wiadomo. Przekonamy się już niedługo. Oby to było to, o czym myślę :D http://www.ratm82407.com/
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#119 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 12 czerwca 2007 - 20:23

http://www.rumor.pl/...p?id=1180519130
Polski tribute to Joy Division.
Słyszał ktoś coś?

#120 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 czerwca 2007 - 20:35

muszę się pochwalić - New York Crasnals - moi kumple B)
płytym nie słyszał, będę ją miał na dniach.


Tymczasem wyczekuję na soulseekową czy inną DC++'ową premierę nowego krążka Interpolu.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych