Jump to content


Photo

Ostatnio słuchałem U2..


1425 replies to this topic

#701 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 16 stycznia 2012 - 09:19

Ostatnio oglądam sobie film "Był sobie chłopiec" na TVNie, a tam Zoo Station. :o

#702 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 16 stycznia 2012 - 11:19

Polecam soundtrack do tego filmu, świetny jest.

A ja po dłuższej przerwie postanowiłem wczoraj odpalić całą dyskografię. Dojechałem do 'Drzewka', dzisiaj część druga.

#703 Mo.

Mo.

    Użytkownik

  • Members
  • 914 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 16 stycznia 2012 - 13:03

Ostatnio oglądam sobie film "Był sobie chłopiec" na TVNie, a tam Zoo Station. :o



uwielbiam chłopca, ale niestety nie znalazłam czasu w tą bodajże sobotę, żeby go obejrzeć po raz n-ty... :(
"I will not hear what you have to say

Cause I need freedom now
And I need to know how
To live my life as it's meant to be"

#704 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 23 stycznia 2012 - 12:02

Ostatnio katuję " No Line On The Horizon " . Zdecydowanie lepszy album od Bombki i ATYCLB razem wziętych . ;)

#705 Martucha_11

Martucha_11

    Użytkownik

  • Members
  • 30 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Posted 14 lutego 2012 - 20:12

Ja wkółko lecę z Achtung BAby i oglądam Zoo TV.
A tak to może nie bezpośrednio U2 ale widziałam film "Kiling Bono" i tak sobie myślę, że nie przypominam sobie żeby Bono był kiedykolwiek rudy..no chyba że się mylę.
I'm an accident waiting to happen
Tryin' throw my arms around the world

#706 peloponez

peloponez

    Użytkownik

  • Members
  • 315 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 15 lutego 2012 - 09:22

Ja ostatnio lecę wszystkie Boniasowe dueciki i zakochuję się w I've got You Under My Skin.

Ja wkółko lecę z Achtung BAby i oglądam Zoo TV.


Skoro wałkujesz teraz ZooTV to może miałabyś ochotę sobie pogłosować w rozpoczętym już survivorze? :)

#707 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 17 lutego 2012 - 02:36

At the moment of surrender
I folded to my knees
I did not notice the passers-by
And they did not notice me


To nie było ostatnio, ale w pewnym sensie mogło być.

Grudzień 2010 r., poniedziałek, 6. rano. Chyba po którymś koncercie z Australii; był stream, mógł być? Być może. Ciemno, zimno, pada śnieg, huczy wiatr, przystanek, pusto. Pięć minut, dziesięć, już wiem - nie przyjedzie. Ale nie chcę wracać, stoję i słucham at the moment of surrender I folded to my knees. I did not notice the passers-by and they did not notice me. Tylko to. I did not notice the passers-by and they did not notice me może w końcu przejechał jakiś samochód, nie zauważyłam. Pół godziny. Czas się zdziwił. Nikt nie wie, nie zauważa, nie myśli. Śnieg wciąż sypie. Wracam the moment of surrender idę spać.

Pamiętam do tej pory, chociaż to nie było nic takiego, ale było takie idealnie współgrające.

A później długo było tylko gorzej.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#708 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 01 marca 2012 - 08:59

długo słuchasz innej muzyki, włączasz U2 po takim czasie - jeden z tych najlepszych momentów.
i nagle czujesz, po pierwsze, że 'abymsebył' tera na koncercie jutu, po drugie, że to jutu to jest taki twój punkt zaczepienia, muzyka do której przynależysz, rdzeń, tam głęboko into the heart.
i można się jarać inną muzyką w nieskończoność, ale i tak wrócisz do dziadów i to jest takie ładne bardzo :)

a 'love comes tumbling' to jest mistycyzm, o którym właśnie sobie przypomniałem, dowód na to, że bonio jest bogiem jednak. i mam na to dowód (ale wam nie powiem, hehe)!

#709 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 01 marca 2012 - 10:44

a 'love comes tumbling' to jest mistycyzm, o którym właśnie sobie przypomniałem, dowód na to, że bonio jest bogiem jednak.

Love Comes Tumbling, bez wątpienia, no! Właśnie też ostatnio wróciłam do tego utworu, po dłuższym czasie niesłuchania i to jest dobre, bardzo dobre uczucie.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#710 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Posted 04 marca 2012 - 02:26

A to tu też wrzucę... Bo to ważny dzień był. Niby tam jakaś 5 rocznica uzi, ale tak jakby się podpiąłem pod nią. Nieświadomie w sumie, bo skąd mogłem wiedzieć, że dziś jej mija 5 lat z U2? Obudziłem się mając w głowie "baby, baby, baby". Ale to nie było zwykłe, bonowe "baby, baby, baby". To było takie "baby, baby, baby":

http://www.youtube.c...TztbGFlPf6FRQzq

To, że potem poszedł cały dzień z u2, to inna sprawa ;) A wszystko się prawdopodobnie wzięło z próby rozruszania forum (idea rozpoczęta w dniu wczorajszym, a dziś kontynuowana). Szukanie starych, ciekawych wątków, pisanie w nowozałożonych (a ja nadal nie mam pomysłu na mój topic, za mało kreatywny jestem :( ), no i na koniec dnia I u2forumowy turniej w literaki i w czasie jego trwania odsłuchiwanie albumów od początku. Szkoda, że ten turniej był taki krótki, że skończyłem na Drzewku (choć 6 osób to i tak niezły wynik ;) ). Mam nadzieję, że następny będzie jeszcze dłuższy ;)

Kończę ten fajny dzień i kończę go w ten sam sposób, w jaki zacząłem. U2Forums Band nagrajcie coś jeszcze!

#711 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 06 kwietnia 2012 - 02:10

Wczoraj na czacie jedna z miłych koleżanek nam zapodała swoje znalezisko, takie oto Stay only-UK-promo.
Sobie pomyślałem - kurczę, to U2 jednak wcześniej wymyśliło okładkę Pop!
Aż Wam pokażę:
Posted Image

#712 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Posted 06 kwietnia 2012 - 13:14

Kolejny dowód na to, że w czasach Zooropy byli już jedną nogą w POPie, a Zooropa to ogniwo przejściowe pomiędzy Achtungiem i POPem. Chyba dlatego jest dla mnie taka intrygująca.
Every day I die again and again I'm reborn

#713 KidA

KidA

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts

Posted 12 kwietnia 2012 - 09:54

wczoraj oglądałem na yout urywek Popmart z Las Vegas. od razu wciągnęła mnie ta atmosfera 1997 roku.

#714 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Posted 12 kwietnia 2012 - 14:30

W Las Vegas to im nie wyszło, ale później to dopiero zaczęli się rozkręcać! :rolleyes:
Every day I die again and again I'm reborn

#715 KidA

KidA

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts

Posted 12 kwietnia 2012 - 16:24

trochę Edge gubił się przy do you feel loved... to racja

#716 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 12 kwietnia 2012 - 20:16

to polecam koledze KidA'owi cały bootleg bo oj, nie tylko tam się gubił... masa wtop, problemów, naprawdę bardzo ciekawe nagranie :)

#717 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 12 kwietnia 2012 - 23:21

Wiadomo co Frank to Frank, ale ten wykon Bono mnie osobiscie rozklada na lopatki :rolleyes:
Na ta deszczowa noc (przynajmniej u mnie) akurat... :)

http://www.youtube.c...h?v=ZvPfKpUuon8
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#718 KidA

KidA

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts

Posted 13 kwietnia 2012 - 09:20

dzięki arc. nie pogardzę linkiem

#719 peloponez

peloponez

    Użytkownik

  • Members
  • 315 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 25 kwietnia 2012 - 20:00

dzięki arc. nie pogardzę linkiem


Trochę już późno, ale ja także nie pogardzę linkiem, orc.

#720 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 14 maja 2012 - 19:58

Ja nie wiem czy tutaj, ale pomijając całkiem dobre fanowskie wykonanie, ktoś może mi powiedzieć co tam pobrzmiewa w tle ok 5:20? Brzmi jak U2, ale mam zaćmienie a i słabo słychać.

http://www.youtube.c...h?v=v9g36hFRM1c



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users