Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatnio słuchałem U2..

1387 replies to this topic

#1381 niesamowity

niesamowity

Użytkownik

• Members
  • 60 Postów

Napisano 22 stycznia 2021 - 19:19

Ta przepiękna piosenka ma dla mnie taki nostalgiczny klimat lat 80-tych. Zawsze mnie tak jakoś  hipnotyzuje i przyjemnie mi się  jej słucha. Arcydzieło. By the way ,4:49 Adam ma zajebisty prochowiec  :)

#1382 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 3 311 Postów

Napisano 01 lutego 2021 - 23:26

Nie wiem czy to nie jest przypadkiem ich największy moment live ever.. czy kiedykolwiek, gdziekolwiek przebili tę dawkę muzyczno-quasi religijnej ekstazy.. niebywały występ.. performance.

#1383 Zod

Zod

Użytkownik

• Members
  • 589 Postów

Napisano 06 lutego 2021 - 10:28

Bardzo lubię tę wersje Gone, taka surowa, Bono daje z siebie wszystko.

#1384 alexdescend

alexdescend

Użytkownik

• Members
  • 861 Postów

Napisano 26 lutego 2021 - 14:16

wiem że tak nie do końca u2, ale dzisiaj mnie naszło na ten remixsik, co to za dziwny zwyczaj mają przez ostatnich kilka tras żeby zmieniać intro koncertu po paru zaledwie występach?

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24.09.2015//Berlin

12.07.2017//Berlin

31.08.2018//Berlin

29.09.2018//Kopenhaga

10.11.2018//Dublin

#1385 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17 715 Postów

Napisano 27 lutego 2021 - 04:04

#U2logic misiu złoty ;)

A ja w tym samym klimacie. wszyscy wiemy że Every Breaking Wave i The Troubles są naprawdę epickimi i wielkimi piosenkami, Ale. Zaraz za nimi jest jeszcze

I ten moment kiedy tych czterech facetów się zbiera razem na scenie żeby patrzeć tylko na siebie, bo chuj że 100k ludzi dookoła, to jest prawdziwe U2.

#1386 Yarpen

Yarpen

Użytkownik

• Members
  • 963 Postów

Napisano 27 lutego 2021 - 16:21

oj tak, ten moment w 4:39 gdy Adam patrzy na Edża :3 

widać, że się trochę przed sobą popisują - najpierw Larry jakieś dziwne przejścia, później Edż.

ja dokładnie to samo uczucie miałem w Berlinie na końcówce Horses. Stałem dokładnie naprzeciwko Larry'ego i też się zeszli do niego, cudownie było to zobaczyć, U2/10 

http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#1387 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17 715 Postów

Napisano 04 marca 2021 - 23:53

@Yarpen: powiem że ostatnio mam jakiś taki dziwny czas powrotu do słuchania U2, bootlegów, szukania ciekawych wersji i zanotowałem to piękno kiedy nie interesuje ich 80k kochających ich osób wokół, a zbierają się zawsze wokół siebie w czwórkę która zna się na wylot od stu lat. U2 miewa największe sceny na świecie, ale na nich bywa najskromniejszym zespołem. Nie zawsze, ale bywa. To są piękne momenty jak się wszyscy schodzą do Larry'ego, scena choćby 360, a robią to jakby byli w jakiejś malutkiej zakurzonej i zarzyganej salce prób i grali jakąś piosenkę pierwszy raz w życiu, uśmiechając się do siebie że im wychodzi.

A ja wpadłem na to, pewnie część z Was zna. Bardzo dobry IEM, ale też ogólnie zrobione jak nowy teledysk do tej piosenki. Strangely at home, ostatnio mi bliskie ;)

#1388 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17 715 Postów

Napisano 14 marca 2021 - 06:52

Czy tylko ja ostatnio słucham U2 czy nikomu się już nie chce pisać, co?

A dziś mi Zooropa się śniła, to sobie poszukałem i:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych