Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatnio słuchałem U2..

1363 replies to this topic

#1361 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 3 293 Postów

Napisano 09 lipca 2020 - 20:30

Myślałem, że jestem hardfanem ale ten smaczek znalazłem dopiero dziś, po 11 latach z U2

https://www.youtube....h?v=S5ttuQm1u88

#1362 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10 501 Postów

Napisano 09 lipca 2020 - 22:26

To z Achtung Baby Anniversary Edition.

Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#1363 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17 604 Postów

Napisano 09 lipca 2020 - 23:54

A to dobry dźinks. Zastanawiałem się czy to nie jakieś demo dema Lady With The Spinning Head, a jednocześnie czegoś zupełnie innego... jakieś pomysły?

#1364 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17 604 Postów

Napisano 02 sierpnia 2020 - 09:31

Ostatnio sporo słucham U2 jakoś o dziwo i trafiłem na takie fajne nagranie "z dupy strony" czyli z tyłu sceny. Naprawdę oni grają najlepiej jak nie wiedzą że są nagrywani, plus ciekawa perspektywa i zwróciłem uwagę na te Bonowe gesty (najbardziej widać w Pride) pod tytułem "no śpiewać fofaksejk, dajecie, k*rwa, no dajecie! ja ebie, naprawdę, DAWAĆ CZADU MI TU!". Przy okazji widać troszeczkę pracy techników, jak Larry'emu po Streetsach zdejmują werbel, albo jak w WOWY stawiają te słupki, normalnie spod sceny może to umknąć a tu ciekawie. Też widać jak na WOWY Bono już wyjął z ucha słuchawkę i jechał serio live, bez podpowiedzi odsłuchowej jak zawsze, ładny sam niuans, ale też i świetnie zaśpiewana właśnie wersja, lepiej niż niektóre oficjalne.

Serio, to jest lepsze niż niektóre DVD jak się umiecie wpatrzeć w niuanse. Dużo lepsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych