Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatnio słuchałem U2..

1347 replies to this topic

#1341 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17056 Postów

Napisano 02 październik 2019 - 07:01

po drodze można wstawić sobie Rowena's i Hiro's Theme z Edżowego Captive i też się pięknie wszystko razem zagryza jak noc z porankiem, oj słuchało się tak ;)

ale ja się nie znam i nic nie wiem :)

fejs / last / vvatbv

#1342 Zod

Zod

Użytkownik

• Members
  • 565 Postów

Napisano 16 październik 2019 - 18:27

Chłopaki wtedy byli naprawdę znakomitej formie, w szczególności Bono. Szkoda, że nie nagrali tego, zabiłbym za takie DVD.

#1343 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17056 Postów

Napisano 30 październik 2019 - 15:58

Kiedy słucham Every Breaking Wave (album ver. a nie tej pipidówy) to nie pamiętam jaką inną piosekę U2 nagrało w tej dekadzie. Tyle.

fejs / last / vvatbv

#1344 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 2022 Postów

Napisano 30 październik 2019 - 19:08

Kiedy słucham Every Breaking Wave (album ver. a nie tej pipidówy) to nie pamiętam jaką inną piosekę U2 nagrało w tej dekadzie. Tyle.

[2]

ale..

jak zagrają teraz (patrz poniżej) to zemrę..

Midnight is where the day begins.

#1345 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17056 Postów

Napisano 30 październik 2019 - 22:47

EBW to po prostu jedna z tych, jedynych piosenek, która żyje już gdzieś wiesz, w mięśniach, w kościach, jakkolwiek chujowo to nie zabrzmi, od środka się ją czuje i ona rezonuje w emocje i płacze żeby się wypisać gdzieś, tylko jak, paluszki nie nadążają w dymie główki. Dosłowne Electrical Storm i sto mądrych i niemądrych myśli na minutę, to co powinna naprawdę epicka piosenka robić, to ona to robi.

A co do RaH-ciach-mach:

Tylko tego chyba bym był w stanie szczerze zazdrościć, życzę w każdym razie ;)

fejs / last / vvatbv

#1346 soulmate.

soulmate.

Użytkownik

• Members
  • 1443 Postów

Napisano 01 listopad 2019 - 00:07

jakby zdażyło się tak, że usłyszymy hawkmoona na żywo, to kraj ojczysty mnie już nie zobaczy, bo też zemrę.

IrishGirl z u2.heh.pl

#1347 MartinTexas

MartinTexas

Użytkownik

• Members
  • 2528 Postów

Napisano 03 listopad 2019 - 22:49

EBW to po prostu jedna z tych, jedynych piosenek, która żyje już gdzieś wiesz, w mięśniach, w kościach, jakkolwiek chujowo to nie zabrzmi, od środka się ją czuje i ona rezonuje w emocje i płacze żeby się wypisać gdzieś, tylko jak, paluszki nie nadążają w dymie główki. Dosłowne Electrical Storm i sto mądrych i niemądrych myśli na minutę, to co powinna naprawdę epicka piosenka robić, to ona to robi.

A co do RaH-ciach-mach:

Tylko tego chyba bym był w stanie szczerze zazdrościć, życzę w każdym razie ;)

100% co do H269 i 110% co do EBW.

Po tym co można było usłyszeć już na 360'tce EBW wybijało się ponad miarę ponad inne "premierowe" utwory i jako jedyne ostało się na SoI we w miarę zbliżonej wersji.

O ile jeszcze po cichu mam nadzieję, że łaskawie kiedyś wydadzą reedycję R&H i na DVD powędruje właśnie koncert z Sydney z porządnie zmasterowanym dźwiękiem, o tyle nie rozumiem, dlaczego chociaż kilka razy nie spróbowali zagrać "full electric version of EBW"? <_< Lata mijają, głos nie będzie lepszy, a wersja wymagająca, choć wg mnie mniej niż ta akustyczna.

#1348 One.U2.fan

One.U2.fan

Użytkownik

• Members
  • 432 Postów

Napisano 07 listopad 2019 - 23:05

Zawsze na czasie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych