Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatnio słuchałem U2..

1286 replies to this topic

#1281 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 851 Postów

Napisano 21 październik 2018 - 14:06

Znakomite te dwa utwory. The Corrs wydali ten unplugged koncert chyba tylko w Irlandii ( nie jestem pewien) jako The corrs live in dublin. Jest na ebayu.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul

#1282 Zooobaby

Zooobaby

Użytkownik

• Members
  • 381 Postów

Napisano 21 październik 2018 - 15:37

Bo Andrea wyglądała jak młodsza i ładniejsza Ali i Ali mu zabroniła? :P

Tak myślałem w sumie XDD :P

#1283 pablo

pablo

21 lat z U2...

• Members
  • 1570 Postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:52

Od soboty oglądam seryjne koncerty U2 w kolejności chronologicznej - odwróconej.

Najpierw Multicam z 2018 z Berlina (31 sierpnia)

Potem Multicam z Dublina z 2017  - Trasa 30 lat Joshua Tree

Wczoraj doszedłem prawie do końca koncertu z Paryża z 2015.

Fajnie się to ogląda w takiej kolejności. Oni coraz młodsi: Bono coraz lepiej wygląda. Na perkusji od 2017 Larry a nie Maleńczuk

Człowiek też sobie pewne rzeczy przypomina: Tą trasę z 2015 roku znałem doskonale (na bieżąco ją śledziłem) to dziś juz jednak dużo zapomniałem.

Dopiero po około 2 minutach jednej z tajemniczych piosenek zorientowałem się,ze to Invisible i że kiedyś rzeczywiście gdzieś to wydali, a potem grali na koncertach.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent

#1284 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10215 Postów

Napisano 26 październik 2018 - 12:52

Z dzienniczka ETourowego - dzienniczek się kończy, bo pozostał mi już tylko wielki finał trasy w Miami. Kończy się równocześnie realizacja mojego postanowienia, które powziąłem mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zacząłem na forum tworzyć notki o Zoo Tv - przesłuchać wszystkie koncerty U2, z których istnieje nagranie. Pierwszą "zaliczoną" w tym sensie przeze mnie trasą był daaawno temu (i zupełnie bez związku) Popmart. Jakiś czas potem zaczęła się Vertigo Tour i to wtedy pierwszy raz w ogóle uświadomiłem sobie, że coś takiego można by zrobić. Ściągałem San Diego bez jakichkolwiek planów - ot, jestem fanem U2, który chce posłuchać pierwszego koncertu na nowej trasie. Ale potem pojawił się w sieci bootleg z drugiego San Diego, potem z Anaheim - i doszedłem do wniosku, że w sumie dlaczego nie miałbym posłuchać także ich, skoro już są. Potem z kolei dowiedziałem się o osobach na tym forum, które taki maraton z bootlegami U2 mają już za sobą - pierwszą myślą było "eee bez jaj", a drugą "w sumie, czemu nie? Ale chyba to się nie da". Cóż, dzisiaj okazuje się, że się da - choćby i po 9+ latach. W tym czasie zdążyłem m.in. dwa razy przeczytać Biblię :P ale trwałoby to dużo krócej, gdyby udało się to przez cały czas robić systematycznie.

Teraz chętnie zająłbym się obszernym, a bardzo słabo (chyba) znanym i opisanym tematem soundchecków/rehearsali. Niestety, jest to dużo trudniejsze, bo nie istnieją one na U2start (nie wiadomo dlaczego w sumie, od dawna mam zamiar w tej sprawie napisać do Remy'ego), a są prawdziwą kopalnią nagrań niekiedy absolutnie niesamowitych. Trochę udało mi się swego czasu tego zebrać dopóki nie zarobiłem bana na U2torrents:p ale przypuszczam że to tylko kropla w morzu.

#1285 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 851 Postów

Napisano 26 październik 2018 - 18:30

Z dzienniczka ETourowego - dzienniczek się kończy, bo pozostał mi już tylko wielki finał trasy w Miami. Kończy się równocześnie realizacja mojego postanowienia, które powziąłem mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zacząłem na forum tworzyć notki o Zoo Tv - przesłuchać wszystkie koncerty U2, z których istnieje nagranie. Pierwszą "zaliczoną" w tym sensie przeze mnie trasą był daaawno temu (i zupełnie bez związku) Popmart. Jakiś czas potem zaczęła się Vertigo Tour i to wtedy pierwszy raz w ogóle uświadomiłem sobie, że coś takiego można by zrobić. Ściągałem San Diego bez jakichkolwiek planów - ot, jestem fanem U2, który chce posłuchać pierwszego koncertu na nowej trasie. Ale potem pojawił się w sieci bootleg z drugiego San Diego, potem z Anaheim - i doszedłem do wniosku, że w sumie dlaczego nie miałbym posłuchać także ich, skoro już są. Potem z kolei dowiedziałem się o osobach na tym forum, które taki maraton z bootlegami U2 mają już za sobą - pierwszą myślą było "eee bez jaj", a drugą "w sumie, czemu nie? Ale chyba to się nie da". Cóż, dzisiaj okazuje się, że się da - choćby i po 9+ latach. W tym czasie zdążyłem m.in. dwa razy przeczytać Biblię :P ale trwałoby to dużo krócej, gdyby udało się to przez cały czas robić systematycznie.
Teraz chętnie zająłbym się obszernym, a bardzo słabo (chyba) znanym i opisanym tematem soundchecków/rehearsali. Niestety, jest to dużo trudniejsze, bo nie istnieją one na U2start (nie wiadomo dlaczego w sumie, od dawna mam zamiar w tej sprawie napisać do Remy'ego), a są prawdziwą kopalnią nagrań niekiedy absolutnie niesamowitych. Trochę udało mi się swego czasu tego zebrać dopóki nie zarobiłem bana na U2torrents:p ale przypuszczam że to tylko kropla w morzu.

Jestem pełen uznania i szacunku dla Ciebie za to co zrobiłeś z Zoo Tv Tour na tym forum. Jeszcze raz dziękuję.

Jeśli chodzi o soundchecki i rehearsale to zgadzam się że jest to Komnata skarbów jak choćby The Wanderer full band i jest to pewnie jeden mniejszych klejnocików ;)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul

#1286 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 3036 Postów

Napisano 30 listopad 2018 - 18:58

Best kurwa wersja ever 

#1287 Zooobaby

Zooobaby

Użytkownik

• Members
  • 381 Postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 06:46

W drodze do szkoły czy ogólnie rano i świat jest piękniejszy :)
https://youtu.be/1mdDFyrGkCE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych