Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Acrobat (New Version)" Videoclip


29 replies to this topic

#1 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 września 2007 - 21:15

Witam :)

Postanowiłem nie spoczywać na laurach i "poprawić" starego Acrobata (z racji tego, że dla mnie formuła korzystania z klipów się wyczerpała, nie chcę na siłę nic nowego robić). Jest mniej (a prawie nie ma w ogóle Popmartu), jest MacPhisto, więcej czerni i bieli i wierzę, że może trochę mroczniej. Co najlepsze, YouTube tym razem nie zepsuło synchronizacji obrazu z dźwiękiem, więc tego Acrobata możecie oglądać tak jak sobie to wymarzyłem :)

U2 - Acrobat (New Version)

Czekam na Wasze opinie, groźby :P

Pozdrówka,
BB
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#2 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 04 września 2007 - 21:50

6!

hmm... acrobat wgrywa sie... a co... ale ja, to przede wszystkim, ciagle czekam na te... no... ten, tego... hmm... no nie moge powiedziec i zdradzic publicznosci... w kazdym razie, panie Bartku... czekam, piesni zeglarskie... ile mozna, he?! ;)
CU (HU?) in Poland! jak to mowia - 'see to Polska', czy jakos tak, juz jutro :)

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#3 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 września 2007 - 21:52

6!

hmm... acrobat wgrywa sie... a co... ale ja, to przede wszystkim, ciagle czekam na te... no... ten, tego... hmm... no nie moge powiedziec i zdradzic publicznosci... w kazdym razie, panie Bartku... czekam, piesni zeglarskie... ile mozna, he?! ;)
CU (HU?) in Poland! jak to mowia - 'see to Polska', czy jakos tak, juz jutro :)

pozdro, Wiercioch


Ja Panu mówiłem, Panie Wiercioch.. cierpliwości ;] Opłaci się :rolleyes: Tak jak mówiłem spełnię najpierw to co z nimi zaplanowałem, i później z chęcią się podzielę. Może to już niedługo. Pozdrówka serdeczne i miłego oglądania Acrobata ;)
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#4 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 04 września 2007 - 21:55

6!

No ale Panie Bartku, to predzej Bugajski do Ziemi Obiecajnej wyjedzie, niz uszy/oczy i dusze publiki (i moje - nieskromnie musialem dodac) ucieszy...
No ja schne z niecierpliwosci, wyczekiwania, tesknoty za czyms obiecanym... kurna.. ale to brzmi ;P ;P ;P
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#5 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 04 września 2007 - 22:17

Napiszę tylko tyle, że pierwsze wrażenie skłania mnie do wnioskowania, iż videoklip byłby dobrym materiałem na zwiastun filmu dokumentalnego o trasie Zoo TV, taki trafiony wstęp. B)

#6 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 05 września 2007 - 22:41

Świetna robota Bartek
jestem ciekaw co jeszcze wymyślisz :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#7 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 05 września 2007 - 23:18

świetne, naprawdę świetne.

Proefesjonalista - zawodowiec nie zrobiłby lepiej.










.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#8 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 września 2007 - 14:38

Bardzo mi miło :) Tym bardziej, że strasznie się przykładam do robienia tych klipów... Żadna klatka mi nie umknie =)
Sam nie wiem co wymyślę, ale jeżeli nie wiem, to na pewno niedługo wpadnie mi jakiś pomysł do głowy albo innymi słowy: któraś piosenka "zwizualizuje" się mej głowie :D

Pozdrówka
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#9 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 07 września 2007 - 14:52

Bardzo mi miło :) Tym bardziej, że strasznie się przykładam do robienia tych klipów... Żadna klatka mi nie umknie =)


Widać ;)
No co ja moge powiedzieć, bardzo dobra robota. Na pewno pare błędow jest, ale po co na nie zwracać uwage kiedy przeważa dobry materiał. :)

#10 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 września 2007 - 15:34

Widać ;)
No co ja moge powiedzieć, bardzo dobra robota. Na pewno pare błędow jest, ale po co na nie zwracać uwage kiedy przeważa dobry materiał. :)


Jakich na przykład? :rolleyes: ;) :unsure:
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#11 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 września 2007 - 21:45

"Acrobat" dla mnie to rozpędzona karuzela, rozszalałe, oślepiające światła, gdzie nie można zapanować nad sobą, swoimi emocjami, gdzie myśli w człowieku jest za dużo - chaos; oglądając Twój teledysk momentami myślałam, co pewne ujęcia do diaska robią w tym klipie, jak mogłeś nie zauważyć, że one tam kompletnie nie pasują...
Chcąc je wypisać oglądałam teledysk kilka razy i za którymś razem stwierdziłam, że 1:19 wcale nie jest do wycięcia, choć mnie do końca nie przekonuje (:D), czy inne wstawki z "ZOO Station" z Sydney wcale nie są takie złe, czy 2:26-30, Bono "strzepujący z siebie" zbyt szybką muzykę i ten kopniaczek :rolleyes: .
Choć to, że dla mnie za dużo w tym teledysku momentami Bono, The Edge'a i samego U2... ;), pozostało, (ale to akurat jest zrozumiałe).
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, spodobało mi się, szczególnie zgranie dźwięków z obrazem, chociażby pokazanie jednocześnie uderzenia w talerze przez Larry'ego i światła padającego na ludzi na koncercie.
Wspaniałe jest "przejście" w taką ciszę chwilową na ekranie razem z piosenką - 2:51-3:00 (samochody, światła itd.). Dodatkowo 1:26 miażdży ;).
To chyba wszystko, jeśli coś mi się przypomni, dopiszę :).
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#12 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 września 2007 - 15:11

Cool. Pozostaje nam czekac na link do klipu w wysokiej jakosci ;) Tak, jak to bylo z Zoroopa...

#13 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 18 września 2007 - 11:33

Jakich na przykład? :rolleyes: ;) :unsure:


A sam nie wiem ;)
Ale wszystko ma jakieś błędy, tylko tutaj są niewidoczne :D
Mi tam się podoba.

#14 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 18 września 2007 - 12:48

No co ja moge powiedzieć, bardzo dobra robota. Na pewno pare błędow jest, ale po co na nie zwracać uwage kiedy przeważa dobry materiał. :)


Ale wszystko ma jakieś błędy, tylko tutaj są niewidoczne :D


W pierwszym poście piszesz "po co na nie zwracać uwagę" - sugeruje to że jednak dostrzegasz jakieś błędy. Podobnie jak określenie "przeważa dobry materiał" :rolleyes:

Twoje stwierdzenie z drugiego posta to już mistrzostwo świata ;)
Dołączona grafika

#15 mckarla

mckarla

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:LA // Moscow

Napisano 23 września 2007 - 23:47

Witam :)

Postanowiłem nie spoczywać na laurach i "poprawić" starego Acrobata (z racji tego, że dla mnie formuła korzystania z klipów się wyczerpała, nie chcę na siłę nic nowego robić). Jest mniej (a prawie nie ma w ogóle Popmartu), jest MacPhisto, więcej czerni i bieli i wierzę, że może trochę mroczniej. Co najlepsze, YouTube tym razem nie zepsuło synchronizacji obrazu z dźwiękiem, więc tego Acrobata możecie oglądać tak jak sobie to wymarzyłem :)

U2 - Acrobat (New Version)

Czekam na Wasze opinie, groźby :P

Pozdrówka,
BB



Ok. Obejrzalam Twoj teledysk i tak sobie pomyslalam, ze skomentuje (i przy okazji zapisze sie na forum).

Wierze, ze jeszcze jestes mlody i wszystko przed Toba. Jesli chcesz montowac teledyski (i kiedys moze pracowac faktycznie z u2), a nie bawic sie tylko w fan-art mam nadzieje, ze docenisz moje rady.
Wiedze Twoj koncept i rysuje sie u Ciebie nawet struktura, ale pomysl o teledysku, jako nie tylko montazu atrakcji, ale i rytmie - przedewszystkim rytmie. Najprostszy przyklad - wez "One" versje Antona - przeanalizuje, jak sa ciecia robione, dlaczego czasem sa na raz a czasem nie? Dlaczego czasem jest sa co takt, czasem co fraze? Kiedy jest zageszczanie ciec i czemu sluzy? I czy sa off-rythm ciecia i co wtedy mozna osignac? Byc moze unikniesz takich komentarzy z cyklu "Super, ale cos mi nie gra ". To wlasnie ludziom nie gra - nie jestes w rytmie, jest balagan (czasem jestes w akcentach).
Jesli masz pasje do U2 i robienia teledyskow mozesz ja wykorzystac, zeby sie czegos nauczyc. Nie ma nic gorszego niz spoczac na laurach. Przeanalizuj sobie swoje ulubione teledyski (ale nie z youtuba, wez dvd 1990-2000), zobaczysz, ze nie ma tam przypadkow. Moze wogle wez kamere i sam cos skrec? Moze idz do filmowki? Wierze, ze pasja moze stac sie zawodem, tylko trzeba chciec sie uczyc i rozwiajac.

Takie rady od starszej kolezanki, mam nadzieje, ze nie uznasz ich za slowa krytyki.
Pozdrawiam

#16 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 17 lutego 2008 - 14:39

według mnie świetna robota i czekam na kolejne klipy (mam nadzieję, że równie dobre :P )
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#17 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 15 marca 2008 - 19:28

Bartek Bugajski prezentuje nową wersje klipu Acrobat //

#18 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marca 2008 - 20:17

Bartek Bugajski prezentuje nową wersje klipu Acrobat //

Jakiś nowy happening?
Dołączona grafika

#19 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 marca 2008 - 23:11

:blink:
Ostatnia wersja Acrobata została dodana 6 miesięcy temu.
Więc o co chodzi?
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#20 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 16 marca 2008 - 23:28

Może że wątek stary, a ciągle przypięty na górze?
Mogę zaraz odpiąć. W sumie już nie aktywny, a i tak promujemy klip banerkiem na górze forum.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych