Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rodzinne fotki, czyli U2 poza sceną...


358 replies to this topic

#201 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 września 2010 - 19:58

@One_u2-fan- taaak, bo dla ciebie wszystko co należy do Bono jest NAJ...Bonio, ah Bonio... Lekki fanatyzm jak dla mnie :)

Z tym się nie zgodzę. To prawda,że jest moim ulubionym wokalistą i osobą nr. jeden w zespole U2.
Ale to nie znaczy,że każde zachowanie u niego toleruje i pochwalam. Nie zgadzam,się również z niektórymi jego
przekonaniami.
Posted Image

#202 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 27 września 2010 - 20:05

Z tym się nie zgodzę. To prawda,że jest moim ulubionym wokalistą i osobą nr. jeden w zespole U2.
Ale to nie znaczy,że każde zachowanie u niego toleruje i pochwalam. Nie zgadzam,się również z niektórymi jego
przekonaniami.

Hmm...Spoko, po prostu nie widac takiej postawy w wiekszosci twoich postów... :rolleyes:

#203 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 września 2010 - 13:00

@Korra, odpuść Marysieńce... Tu są ludzie o najróżniejszym stopniu nasilenia U2-uczuciowego. Ty też. One vel Marysieńka sporo wnosi do tego forum i za to thanx. :) Ja z przyjemnością oglądam foty przez nią wrzucone. Fajnie, że zadaje sobie trud ich wyszukania i podzielenia się z nami. Może weźmiesz przykład i też wniesiesz coś konstruktywnego w to forum ?
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#204 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 29 września 2010 - 17:34

@Korra, odpuść Marysieńce... Tu są ludzie o najróżniejszym stopniu nasilenia U2-uczuciowego. Ty też. One vel Marysieńka sporo wnosi do tego forum i za to thanx. :) Ja z przyjemnością oglądam foty przez nią wrzucone. Fajnie, że zadaje sobie trud ich wyszukania i podzielenia się z nami. Może weźmiesz przykład i też wniesiesz coś konstruktywnego w to forum ?

Kochana, mam prawo do wyrazania swojej opini, tak samo jak Marysienka ;) I to wlasnie zrobilam:) Co do 'wyszukiwania zdjec'...Hmmm...Przeciez to ja wrzucilam tu ostatnio sporo fotek... Wiec zanim cos mi zarzucisz to prosze cofnij sie strone lub kilka wstecz a takze spojrz w innych tematach ;)
Pozdrawiam! :)

#205 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 września 2010 - 18:28

Hewson Family :)
Mrs.Bono :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
G]

Te fotografie Ali powyżej są robione w Londyńskiej bibliotece. Tam odbywała się wtedy kolejna kolekcja
ubrań marki edun.
Zaproszone zostały również dzieci z Afryki i inych krajów

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Posted Image

#206 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 30 września 2010 - 20:42

Afryka to nie kraj ;)

A Ali piekna :) Zeby nie bylo offtopa;)

#207 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 października 2010 - 16:21

Kochana, mam prawo do wyrazania swojej opini, tak samo jak Marysienka ;) I to wlasnie zrobilam:) Co do 'wyszukiwania zdjec'...Hmmm...Przeciez to ja wrzucilam tu ostatnio sporo fotek... Wiec zanim cos mi zarzucisz to prosze cofnij sie strone lub kilka wstecz a takze spojrz w innych tematach ;)
Pozdrawiam! :)

Wiesz, może po dłuższym forumowaniu człowiek ma dość napotykania krytykująco-narzekająco-jęczących postów? A może to alergia na szpilki pod adresem innych ludzi? Rodzi się silnie narastająca potrzeba czytania konstruktywnych wypowiedzi.
Ja również cię pozdrawiam!
B)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#208 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 października 2010 - 12:49

Nie zgadzam,się również z niektórymi jego
przekonaniami.


np?

#209 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 października 2010 - 16:41

http://www.youtube.com/watch?v=wpIKHH1T-4Q

to jak Bonias i Ali patrzą na siebie, napawa optymizmem :)

Dołączona grafika
Bono patrzy na Ali z zaciekawieniem.

Dołączona grafika
śliczna suknia.
Posted Image

#210 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 października 2010 - 17:05

śliczna suknia.

To prawda, kiecka rewelacja :) a on wygląda o nieeeeeebo lepiej w tych okularach niż w poprzednim modelu.

Cóż to się ze mną dzieje... ostatnio częściej komentuje zdjęcia niż muzykę ;)

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#211 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 października 2010 - 17:37

To prawda, kiecka rewelacja :) a on wygląda o nieeeeeebo lepiej w tych okularach niż w poprzednim modelu.
Cóż to się ze mną dzieje... ostatnio częściej komentuje zdjęcia niż muzykę ;)

Chyba wszyscy po prostu czekamy na nową płytę i z braku fonii komentujemy wizję. Zresztą, suknie podziwiać nie hańba, wszak Stokrotka dziewczyną jest ;)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#212 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 października 2010 - 18:59

W tym tydodniu odbyła się wystawa sztuki Afrykańskiej w Paryżu.miejsce( Rue du Pont-Neuf, Paris, France) Prezentowano kolekcję ubrań firmy Edun i Louis Vuitton
Africa Rising" Launch Party. Dokończenie do zdjęcia postu 209 ( Africa Rising)
narazie video
http://www.youtube.com/watch?v=D02uXPrknJg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=WNM55Rqwq9Q
fotki
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Neomi and Ali
Dołączona grafika

więcej zdjęć tutaj
http://www.stylecast...africa-rising#1

(może założymy osobny wątek o Edun).?
Posted Image

#213 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 10 października 2010 - 12:13

Ja nie wiem skad latynowscy fani podbieraja te zdjecia, ale od takich roi sie na ich forach... Najwiecej jest zdjec dzieciakow Bono... :huh: Tak czy siak, dzisiaj pojawilo sie- slodkie zdjecie naszego Adasia z jego lubą :)
Dołączona grafika

A tu rodzice Adama :)
Dołączona grafika

A skoro rozmawiamy o Edunie (tu i w innym temacie :) ) to wydaje mi sie ze ta sukienka ktora ma na sobie dziewczyna Adama jest wlasnie ze starszej kolekcji Edun... Nie jestem na 100% pewna ale wydaje mi sie,ze kiedys widzialam gdzies zdjecie Ali w tej sukience...

Dołączona grafika

#214 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 10 października 2010 - 20:41

To prawda, kiecka rewelacja :) a on wygląda o nieeeeeebo lepiej w tych okularach niż w poprzednim modelu.


No to ba, te okulary są megazjebiste. Bono wygląda w nich na 40lat a nie na... nieważne ;)

#215 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 10 października 2010 - 21:03

A najwiekszą porazką okularową Bono było to :blink: :o :o

Dołączona grafika

(sorry za offtop:) )

(Nawet Larry wygląda jakby mówił " Chłopie co ty masz na twarzy?! " :)

#216 calineczka

calineczka

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 10 października 2010 - 22:25

Hmm...a czy ta dziewczyna z którą Adam był w zeszłym roku na wakacjach w Chorwacji( linki do zdjęć niżej) to jest ta sama co parę postów wyżej?? bo wyglądają mi na zupełnie 2 różne osoby ;p

http://www.index.hr/...ima/449134.aspx


http://www.index.hr/...ika/449073.aspx

#217 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 10 października 2010 - 22:43

Hmm...a czy ta dziewczyna z którą Adam był w zeszłym roku na wakacjach w Chorwacji( linki do zdjęć niżej) to jest ta sama co parę postów wyżej?? bo wyglądają mi na zupełnie 2 różne osoby ;p

http://www.index.hr/...ima/449134.aspx


http://www.index.hr/...ika/449073.aspx


"To my right, king of the autobahn, no speed limit with the ladies, definitely our BMW, Adam Clayton on the bass!"

Ten człowiek to chodzący rakenrol, czasem to chciałbym byc nim właśnie. :D

#218 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 10 października 2010 - 23:34

"To my right, king of the autobahn, no speed limit with the ladies, definitely our BMW, Adam Clayton on the bass!"

Ten człowiek to chodzący rakenrol, czasem to chciałbym byc nim właśnie. :D


Nie, to inna dziewczyna. Z tą z ktorą jest w Chorwacji to ponoc była jakaś przelotna znajomośc. Z ta naszą Polką to dłuższa historia z jakąś przerwś chwilową w ich związku w zeszłym roku. Tak przynajmniej mówił jeden z ochroniarzy towarzyszący zespołowi na trasie.

@ Anton, skad ten cytat?

#219 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 10 października 2010 - 23:43

Nie, to inna dziewczyna. Z tą z ktorą jest w Chorwacji to ponoc była jakaś przelotna znajomośc. Z ta naszą Polką to dłuższa historia z jakąś przerwś chwilową w ich związku w zeszłym roku. Tak przynajmniej mówił jeden z ochroniarzy towarzyszący zespołowi na trasie.

@ Anton, skad ten cytat?


Cytat jest z koncertu we Frankfurcie, Bono tak właśnie go przedstawił. Zresztą zawsze Bono najfajniej przedstawia Adama! :P
A ten ochroniarz, plotkarz, no patrz! :D

@Korra, a te słit focie to z którego forum latynoskiego? patrzyłem tylko tak pobieżnie na u2br i nic tam nie znalazłem. ciekawe też kto je wrzuca, sprzątaczka jakaś? czy może właśnie ten ochroniarz-plotkarz? :D

#220 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 10 października 2010 - 23:48

Cytat jest z koncertu we Frankfurcie, Bono tak właśnie go przedstawił. Zresztą zawsze Bono najfajniej przedstawia Adama! :P
A ten ochroniarz, plotkarz, no patrz! :D

@Korra, a te słit focie to z którego forum latynoskiego? patrzyłem tylko tak pobieżnie na u2br i nic tam nie znalazłem. ciekawe też kto je wrzuca, sprzątaczka jakaś? czy może właśnie ten ochroniarz-plotkarz? :D


To nie jest z brazylijskiego. Latynowskie tak zartem napisalam) Chyba portugalskie (sama tam nie wchodze), kumpela mi przesyla co ciekawsze kąski. Ponoc z facebooka czy bebo ktorejs corek Bono lub Edga jest wiekszosc zdjec



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych