Skocz do zawartości


Coldplay


2069 replies to this topic

#101 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 maja 2008 - 07:48

A już myślałem, że kolega Witas to jednak ukrytym fanem jest;D. Niestety tylko avatar taki sam.
Dołączona grafika

#102 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 maja 2008 - 09:08

ehh powiem szczerze, ze przeraziłem się jak usłyszałem ten kawałek. Dla mnie totalna porażka, pomimo tego że bardzo lubię Coldplay to nie da się tego słuchać. Myślałem, ze te wszystkie wpisy krytykujące Coldplay to przesada ale przesadzili to oni przasadzili ... dla mnie to w ogóle muzyka i wokal nie trzymają sie jakoś kupy i nie pasują do siebie.

#103 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 maja 2008 - 09:38

A już myślałem, że kolega Witas to jednak ukrytym fanem jest;D. Niestety tylko avatar taki sam.

Hm. Ogólnie rzecz biorąc był fanem, ale wtedy wyszło długo oczekiwane X&Y i z lekka mi mina zrzedła :D
A avatar mam kradziony w sumie, ale akurat nie od tego kogoś ;]

#104 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 maja 2008 - 14:53

Ciekawostka mała, w ciągu 24 godzin od wrzucenia na Coldplay.com, "Violet Hill" ściągnęło 600000 osób.

#105 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2008 - 15:32

Ciekawostka mała, w ciągu 24 godzin od wrzucenia na Coldplay.com, "Violet Hill" ściągnęło 600000 osób.

Wyobrazić sobie jakby tyle osób miałoby się zjawić na koncercie Coldplay...
Byłby to chyba kolejny wynik w historii po Jean Michelu Jarre. ;)

#106 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 04 maja 2008 - 19:25

Nie ma co przesadzać, aż tak złe jak np. ostatnie dokonania RHCP to Violet Hill na pewno nie jest. Bezinwazyjny singiel do radia, i w tej kategorii się sprawdza. Cieszy fakt, że zupełnie nie słychać tu U2, choć oczywiście własnego stylu również ( Tears For Fears anyone ? ciekawe - brzmi to wprost, jakby zorientowali się, że Chris Martin jest ostatnim bastionem " stylu Coldplay ", więc nawet on musiał sobie zmienić wokal na mniej oryginalny.. ciekawi ta desperacka ucieczka od jakiegokolwiek wyróżniania się ). Zobaczymy, jak się wybronią resztą.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#107 Guest_QuickShowerJam_*

Guest_QuickShowerJam_*
  • Guests

Napisano 04 maja 2008 - 21:59

Dołączona grafika

[wyedytowano zdjęcie]



[*]

Użytkownik U2roopa edytował ten post 05 maja 2008 - 07:01
Zalecam jednak powstrzymywanie się od tego typu żartów na forum - świeczki itd. ok, ale szubienice, krzesła elektryczne itp. raczej przeraża niż śmieszy.


#108 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 maja 2008 - 22:07

No już dobra, dobra, wystarczy tych świeczek i drwiących komentów.
Ileż można :huh:

#109 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 maja 2008 - 23:03

Można całkiem sporo, do momentu, aż nowa płyta okaże się lepsza od tego, co mamy do tej pory :D

#110 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 05 maja 2008 - 08:42

Czytając ostatnie stwierdzenia, czy opinie odnoszę dziwne wrażenie. Osoby, które krytycznie odnoszą się do nowego singla i być może płyty wyglądają dla mnie tak, jakby od nich zależał dalszy żywot Coldplay. Myślę, że brytyjskim muzykom zwisa to, co myślą np. fani U2, którzy niekoniecznie nie są także miłośnikami Coldplay, czy może słuchają ich muzyki, ale teraz się zawiedli i będą zrzędzić i wytykac palcami. Prawdziwi fani Chrisa, Willa, Jona i Guy'a z pewnością cieszą się z nowej płyty ich ulubieńców i sądzę, że nie będą mieć problemów takich jak np. tutaj na forum. Może nawet pojawi się niedosyt w tym gronie, ale myśle, że będzie znikomy, ponieważ miłość do zespołu nie powinna skłaniać do zastanawiania się, czy stawiania sobie retorycznych pytań. ;)

#111 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 maja 2008 - 09:46

Drogi Megafanie, dalszy los Coldplay DLA MNIE zależy wyłącznie ode mnie. Na przykład dla mnie nie istnieje już zespół RHCP, i zwisa mi to, jak sprzeda się ich następna płyta, czy co o niej będą sądzić fani. Co do reszty - ostatnio się strasznie motasz w tych swoich postach. Weź pisz normalnie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#112 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 05 maja 2008 - 10:46

Jeśli coś mnie śmieszy/wzbudza zażenowanie u jakiś ludzi/muzyków/zespołów nie mam w zwyczaju notorycznie
trolować i drażnić innych użytkowników. Mam prośbę do wszystkich, którzy tak robią a za fanów Coldplay się nie
uważają - załóżcie osobny topic gdzie będziecie mieli pole do popisu - topic dla obywateli drugiej kategorii. Pozdro!!
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#113 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 maja 2008 - 10:51

A ja uważam, że jak ktoś robi z siebie klauna to po to, żeby się z niego śmiano. Więc się śmieję.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#114 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 maja 2008 - 11:57

topic dla obywateli drugiej kategorii.

Chyba Ci się tego śmego :huh:

#115 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 05 maja 2008 - 15:34

Co do reszty - ostatnio się strasznie motasz w tych swoich postach. Weź pisz normalnie.

Czy coś jest dla Ciebie niejasne? Jestem świadomy tego co piszę i wydaję mi się, że powinno być to zrozumiałe. Może składnia bądź stylistyka burzą sens niektórych zdań, nad czym będę być może musiał pomyśleć.
Chciałem jeszcze wspomnieć, że czepianie się nowego singla zespołu jest na takim poziomie, jak czepianie się tytułu płyty-przynajmniej w moim odczuciu. ;)

#116 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 maja 2008 - 16:08

Chciałem jeszcze wspomnieć, że czepianie się nowego singla zespołu jest na takim poziomie, jak czepianie się tytułu płyty-przynajmniej w moim odczuciu. wink.gif


O, np. powyższe zdanie jest dla mnie niejasne.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#117 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 05 maja 2008 - 16:15

O, np. powyższe zdanie jest dla mnie niejasne.

No tak mój błąd, ponieważ np. czepianie się nazwy, czy samego singla dla Ciebie jest naturalne, a ja zapomniałem określić dokładnie jakie dla mnie jest. Zapominam o subiektywizmie, a poza tym nikt nie musi przewidywać, że ja akurat sądzę inaczej itp. Wyśmiewanie tytułu płyty jest dla mnie próżne, a robienie niedobrej atmosfery wokół nowej płyty uważam za pospolite i nieuzasadnione. B)

#118 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 maja 2008 - 16:16

Pospolite robienie niedobrej atmosfery? :blink:

I nikt by nie wyśmiewał tytułu, gdyby nie był śmieszny.

http://www.vivalavida.pl/

#119 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 05 maja 2008 - 16:20

Pospolite robienie niedobrej atmosfery? :blink:

I nikt by nie wyśmiewał tytułu, gdyby nie był śmieszny.

http://www.vivalavida.pl/

Nie obchodzi mnie to, że łączysz to wyrażenie z dogami niemieckimi. B)

#120 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 maja 2008 - 16:26

Witas, nie wspomniałeś o tym, że na dodatek jest to PRÓŻNE :D

Nieuzasadnione ? Moim zdaniem znacznie bardziej nieuzasadnione jest robienie dobrej atmosfery wokół płyty, która się niedobrze zapowiada :D

A propos - przykład Witasa jest trochę nieszczęśliwy. Żyjemy w kraju, w którym wyrażenia typu " viva la vida ", " tylko mnie kochaj " lub " nigdy w życiu ! " używa się raczej do tytułowania komedii romantycznych, niż płyt rockowych. Ach, ale zapomniałem ! wszak okładka dowodzi, iż z cała pewnością jest to IRONIA ! To również jest nam znane. Żyjemy wszak w kraju, w którym zatytułowanie przez " legendę rocka " swojej płyty frazą " I HATE ROCK'N'ROLL " powodowało ekstatyczne zachwyty recenzentów nad jakżeż inteligentnie IRONICZNYM przekazem zespołu. Czasem zastanawiam się, co się stało z naszym podstawowym poczuciem estetyki, i wyczuciem obciachu ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych