Skocz do zawartości


Zdjęcie

Phil Joanou "Entropy"


10 replies to this topic

#1 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 07 stycznia 2007 - 16:30

Co sadzicie o tym filmie?
Ja oglądałam go już jakiś czas temu...Szczerze mówiąc wcześniej nie słyszałam o nim i udziale U2 w tym filmie...Więc byłam mile zaskoczona kiedy kilka lat temu "skakałam" sobie po programach i nagle ujrzałam twarz Bono w tym filmie :D
Obecnie poszukuje tego filmu...Jakoś trudno go gdziekolwiek znależć. Może ktoś z was go posiada?

#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 stycznia 2007 - 20:20

Film fajoski, choć mało komu się naprawdę podoba. Podba mi się wiele pomysłów na robienie filmu, pewnie gdybym sam kiedyś miał coś takiego stworzyć, motywy typu ten z Bono w telewizorze bioracym się zupełnie znikad i nie wiadomo czemu, a potem zamykającym drzwi na klucz, albo fajczącym gadającym kotem byłyby pewniakami :)

Nie wiem skąd można to wziąść, szukałem kiedyś do ściągnięcia ale nawet tak mi się nie udało.

A skoro już jest wątek o tym filmie: wie ktoś co to za piosenka w scenie gdzie Stella i Jake są w parku i kręcą film o tym że są w parku? MUSZĘ to mieć :D (szukałem spisu tracków z filmu ale ciężko było ze znalezieniem).

#3 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 07 stycznia 2007 - 20:23

Podba mi się wiele pomysłów na robienie filmu, pewnie gdybym sam kiedyś miał coś takiego stworzyć, motywy typu ten z Bono w telewizorze bioracym się zupełnie znikad i nie wiadomo czemu, a potem zamykającym drzwi na klucz,  albo fajczącym gadającym kotem byłyby pewniakami :)


No to widze ze lubimy podobne klimaty :D

#4 aga

aga

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów
  • Skąd:Wawa

Napisano 07 stycznia 2007 - 21:47

Nie wiem skąd można to wziąć, szukałem kiedyś do ściągnięcia ale nawet tak mi się nie udało.

A skoro już jest wątek o tym filmie: wie ktoś co to za piosenka w scenie gdzie Stella i Jake są w parku i kręcą film o tym że są w parku? MUSZĘ to mieć :D (szukałem spisu tracków z filmu ale ciężko było ze znalezieniem).


Ja kiedyś wypożyczyłam ten film z wypożyczalni, tylko że to było w czasach jak jeszcze był Hollywood - ale może teraz w tych Beverly Hills nadal jest (?)
Wtedy na takim vhs czy dvd może byłoby napisane jakie utwory zostały wykorzystane w filmie.

#5 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 07 stycznia 2007 - 22:18

Adasia, mam gdzies ten film, ale na vhs. Jak masz mozliwosc przegrac, to sluze pomoca i moge Ci podrzucic.

#6 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 08 stycznia 2007 - 11:37

Adasia, mam gdzies ten film, ale na vhs. Jak masz mozliwosc przegrac, to sluze pomoca i moge Ci podrzucic.



Oooo!!!! Byloby super! Musze tylko przepytac moich ludków kto miałby możliwość przegrać mi to:) Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo:)

#7 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 08 stycznia 2007 - 17:31

Najbardziej podobała mi sie scena spotkania na koncercie U2...
U2

#8 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 08 stycznia 2007 - 19:38

Witam !

no w koncu ktos komu sie podoba ten film !!!!

jestem nim zachwycony od kilku lat !!
jakos tak do mnie dotarl i ciagle odnajduje w nim analogie do swojego nedznego zywota !!

a jesli chodzi o pytanko, to mam to na plytce - niestety tylko divix - nagrane z TVP wiec z polskim lektorem (sam wolalbym z napisami !) ....
lub.....
wersja dla zapalencow w rosyjskim dubbingiem (takie udalo mi sie sciagnac z sieci )

jakby co sluze !!!

pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#9 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 stycznia 2007 - 19:51

Pigol, ja bym bardzo bardzo bardzo prosiła. Oglądałam film raz, od dawna go szukam, ale niestety nigdzie go nie było...

#10 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 08 stycznia 2007 - 20:09

alez nie ma problemu !!!!!

wiesz do czego sluzy pm'ka lub mail ????

no to czekam !!!!

pozdrowienia !
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#11 matri

matri

    Użytkownik

  • Members
  • 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 17 lutego 2007 - 13:26

Film rzeczywiście niesamowity - obejrzałem go pierwszy raz kilka dni temu i wprost powalił mnie na kolana :rolleyes:

ps. a informacje z kłopotami zdobycia są chyba z lekka przesadzone :huh: - mnie bez problemów udało się ściągnąć wersję Entropy.1999.DVDRip.XviD-SCOTTO.avi z emula i do tego polskie napisy.

Mimo to jak macie problemy ze ściągnięciem to napiszcie do mnie na pm - stworzyłem torrenta kórych z chęcią się podzielę ;)
I Still Haven't Found What I'm Looking For



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych