Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor - Passengers: Original Soundtracks 1


  • Please log in to reply
413 replies to this topic

#161 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 lipca 2007 - 09:23

A z jakiego względu zacytowałeś moją wypowiedź? :P
Dołączona grafika

#162 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 09:28

A tak! :P

Ja napisałem, że nie lubię strony B tego albumu, Ty się do tego odniosłeś. A teraz ja to bezczelnie wykorzystałem :D








.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#163 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 lipca 2007 - 09:39

Ale mój post jest zaprzeczeniem forsowanej przez Ciebie teorii. Chodziło mi przecież o to, że OS należy oceniać jako całość a jego wartość można ocenić po odłuchaniu od początku do końca. W żadnym bądź razie nie podzielam Twojego zdania, że płyta ta dzieli się na część lepszą i gorszą. To jak ludzie głosują to już ich sprawa.

Zwolennicy Elvisa pokażmy Pablo, że Król żyje! :P
Dołączona grafika

#164 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 lipca 2007 - 09:43

Hmmmm! Tak jakbym miał rację :P


Tak jakbyś nie miał.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#165 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 09:55

Ale mój post jest zaprzeczeniem forsowanej przez Ciebie teorii. Chodziło mi przecież o to, że OS należy oceniać jako całość a jego wartość można ocenić po odłuchaniu od początku do końca. W żadnym bądź razie nie podzielam Twojego zdania, że płyta ta dzieli się na część lepszą i gorszą. To jak ludzie głosują to już ich sprawa.


Tak jakbyś nie miał.



Ale nie oceniajcie subiektywnie, tylko posiłkujcie się wynikami tego Survivor'a.
Czy wynik 6:2 to nie nokaut?! :D

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#166 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 lipca 2007 - 10:00

Czy wynik 6:2 to nie nokaut?! :D


Idź do kuchni, zjedz cytrynę, i wróć.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#167 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 lipca 2007 - 10:05

Ale nie oceniajcie subiektywnie, tylko posiłkujcie się wynikami tego Survivor'a.
Czy wynik 6:2 to nie nokaut?! :D



Czy nie wyciągasz zbyt dalekich wniosków z wyników zabawy jaką jest survivor? Z tego co pamiętam jeden survivor ze względu na wyniki zbojkotowałeś a w dwóch innych rozstrzygnięcia określiłeś jako skandal (oczywiście nie jest to dosłowne Twoje stwierdzenie). Co więc skłoniło Cię do zmiany nastawienia i uznania że większość głosujących ma rację i jest to wiarygodna i obiektywna ocena? :P

Ponadto chciałbym zauważyć, że w tym survivorze od kilku rund główna zasada to głosowanie na Elvisa przez jego przeciwników oraz na jego największego rywala przez jego zwolenników. Mi osobiście zależy na "promocji" Elvisa do tego stopnia, że poświęcam inne świetne utwory. Myślę, że więcej osób ma taką taktykę.
Dołączona grafika

#168 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 lipca 2007 - 10:09

Elvis to genialny kawałek, ale pozostałe są genialniejsze. Z drugiej części choćby Ito Okashi, którego wywalenie było dla mnie zupełnie niezrozumiałe, ten utwór jest po prostu niesamowity. Albo Theme From The Swan. Albo Corpse. Nie rozumiem głosów na te kawałki. Poza tym ten survivor od początku był dla mnie " z przymrużeniem oka ", bo traktuję tą płytę jako niepodzielną całość.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#169 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 10:15

Idź do kuchni, zjedz cytrynę, i wróć.



A po co? Nie mam tu kuchni poza tym! I nie lubię cytryny.

Czy nie wyciągasz zbyt dalekich wniosków z wyników zabawy jaką jest survivor? Z tego co pamiętam jeden survivor ze względu na wyniki zbojkotowałeś a w dwóch innych rozstrzygnięcia określiłeś jako skandal (oczywiście nie jest to dosłowne Twoje stwierdzenie). Co więc skłoniło Cię do zmiany nastawienia i uznania że większość głosujących ma rację i jest to wiarygodna i obiektywna ocena? :P


Nie wyciągam daleko idących wniosków. Po prostu wiedząc , że to zabawa, w której choć raz wyniki przedstawiają się prawie po mojej myśli, zabawiałem się w statystyka chcąc Wam zagrać na nosie :P .
Poza tym liczne emotikonki, które stosuje powinny uświadomić Ci, że to co piszę traktuję z przymrużeniem oka.

Ponadto chciałbym zauważyć, że w tym survivorze od kilku rund główna zasada to głosowanie na Elvisa przez jego przeciwników oraz na jego największego rywala przez jego zwolenników. Mi osobiście zależy na "promocji" Elvisa do tego stopnia, że poświęcam inne świetne utwory. Myślę, że więcej osób ma taką taktykę.


I dlatego odpadł Different Kind of Blue. Wtedy przed tą rundą byłoby 7:2. To byłby już pogrom :D

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#170 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 20 lipca 2007 - 19:36

Bez głosu
Slug
Your Blue Room
Always Forever Now
Miss Sarajevo
One Minute Warning
United Colours

Beach Sequence 1
Corpse (These Chains Are Way Too Long) 6

_________________

Na 9 miejscu spoczywa Elvis Ate America 11

W niedzielę o godzinie 20:30 zakończymy głosowanie :)
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#171 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 lipca 2007 - 19:47

Miss Sarajevo. Sorry gregory. Za Pavarottiego.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#172 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 lipca 2007 - 19:50

Corpse.Za Pavarottiego. :P
Dołączona grafika

#173 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 20 lipca 2007 - 20:04

Beach Sequence

#174 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 20 lipca 2007 - 20:46

Beach Sequence


Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy :D Zakładamy koalicję przeciwko pięknemu ambientowo-cośtam utworowi :lol: :

Beach Sequence

Miss Sarajevo. Sorry gregory. Za Pavarottiego.


A ten to się chyba ze swoim "małym" na mózg zamienił :lol: Człowieku, śmiem twierdzić, że Miss Sarajevo to utwór, który trafi ze swoim pięknym przesłaniem do wszystkich i to jest właśnie genialne, a nie jakieś tam ambienty, smęty :P

#175 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 lipca 2007 - 20:52

Człowieku, śmiem twierdzić, że Miss Sarajevo to utwór, który trafi ze swoim pięknym przesłaniem do wszystkich i to jest właśnie genialne, a nie jakieś tam ambienty, smęty :P


No to niech sobie " wszyscy " głosuja na ambienty smęty, a ja głosuję właśnie tak. Jeszcze mam w pamięci, jak długo musiałem się przyzwyczajać do Big Mana. Wcześniej wyłączałem w połowie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#176 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 lipca 2007 - 20:52

Corpse (These Chains Are Way Too Long) Zbyt niepokojący utwór, nie potrafię tego wysłuchać całego.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#177 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 lipca 2007 - 21:37

Corpse (These Chains Are Way Too Long)

#178 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 22:08

A ja właśnie sobie posłuchałem albumu i muszę nieco zweryfikować moje poprzednie sądy, które bazowały na kilku przesłuchaniach, ale dość dawno.

Najeżdżałem ostro na stronę B tego wydawnictwa, ale utwory Corpse a szczególnie One minute Warning sa naprawdę dobre. Niezłe jest tez ostatnie na albumie Theme from Let's go native. Przypomina mi nieco Boomerang z sesji UF.

Tak więc teraz z całą świadomością moge powiedziec, ze lubię 10 utworów z tej płyty, a 8 z nich jeszcze nie została wywalona. Jedynie Different Kind of Blue juz nie ma.

Głosuję na United Colour, bo mało tam muzyki jako takiej. Aczkolwiek lubię.



Miss Sarajevo. Sorry gregory. Za Pavarottiego.

Ja mam inne zdanie. Jak wchodzi Pavarotti, to prawie mam ciary.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#179 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 20 lipca 2007 - 22:20

Miss Sarajevo. Sorry gregory. Za Pavarottiego.


A idż ty pod kran wodą się ochłodź bo Ci Johnny gorączka zaszkodziła :P :D
Nie bierz tego do siebie :P

Corpse za Luciano
a masz masz raz :P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#180 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 20 lipca 2007 - 22:59

Corpse




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych