Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Zooropa" Videoclip


57 replies to this topic

#41 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 29 czerwca 2007 - 09:33

Już w dwudziestym piątym temacie na forum włazimy w dupsko bez wazeliny.


Nie bardzo rozumiem... Czyli jeśli komuś podoba się "Zooropa" w interpretacji Bartka to nie może wyrazić swojego zdania? Może po prostu tych, którym się podoba jest więcej, i stąd przewaga pozytywnych opinii? Czemu od razu twierdzić, że ktoś komuś włazi w tyłek? Osobiście uważam, że jeśli ktoś robi coś fajnego, coś innowacyjnego, coś, co ubarwia "fanowanie" to warto go wesprzeć dobrym słowem. Oczywiście nie za wszelką cenę ale w tym przypadku na pewno warto!

Każdy ma prawo do własnego zdania - jednym klip się podoba, drugim nie - szanujmy jednych i drugich.

Witas, o ile wiem programy do obróbki video są ogólnodostępne, z niecierpliwością czekam na Twoją wizję "Zooropy".

Również oddaję głos do studia, halo Włodku...

#42 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 29 czerwca 2007 - 17:03

jeśli chodzi o Kite ja już od dawna mam na to koncepcję ;) myślałam, żeby coś zmontować ale przyznam, że nie wiem od czego zacząć, jak się za to zabrać :) a najczęściej doskwiera brak czasu bo jak już za coś się biorę to chcę być dokładna, jak chociażby autor Zooropy, tak mniemam ;) Może jakieś korepetycje Bartek? ;P

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#43 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 czerwca 2007 - 19:09

Widzę, że dość agresywnie reagujesz na krytykę (chodzi o wypowiedź Witasa) więc pewnie i mnie sie dostanie. Ale co tam zaryzykuję. :D :P

Zdaję sobię sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą zrobienie takiego klipu. Dysponujesz tylko teledyskami, koncertami i jak można zobaczyć również innymi filmami fabularnymi. Niby dużo, ale nie możesz sobie wziąć zespołu na plan filmowy i stworzyć wszystko po swojemu.

Więc po pierwsze trochę szkoda, że teledysk jest jedynie do końcówki zooropy. Ale OK.

Teraz o samym klipie.

Pierwsze 45 sekund to jak dla mnie amatora-oglądacza rewelacja. Naprawdę. Utwór w tym momencie wybucha i teledysk jest bardzo dynamiczny. Dominuje motyw biegu.

Od 45 sekundy do 1:20 jest cały czas bardzo dobrze, choć niektóre ujęcia są już dla mnie troche na siłę. Np: Larry z Staring At the Sun w 45 sek. Widzimy motyw biegu, wszelkie upadki na ziemie i pojawia się też motyw miłosny.

I dochodzimy do 1:20 i mamy sekundę z początkiem Discotheque. Dla mnie ten 1 sekundowy fragmencik jest niezrozumiały i kłóci się z tym co było. I kolorystycznie i treścią. Od tego momentu coś się zaczyna psuć. Ja już tu nie widzę żadnej myśli, jedynie fragmenty teledysków i innych filmików, zmontowanych bardzo dynamicznie. Wszystko to dla mnie jest jakies takie przypadkowe. Może tylko ja tego nie rozumiem i wydaję mi się, ze tutaj zabrakło Ci pomysłu, myśli przewodniej. Możesz mi napisać czym sie tutaj kierowałeś - jak była twoja myśl - co decydowało o doborze takich a nie innych fragmencików?

Poza tym mam wrażenie, że wplatanie bardzo charakterystycznych ujęć z Staring At The Sun czy Discotheque psuje nieco efekt. Piosenka jest z 1993 i wszystkie koncetrowe fragmenty z ZOO TV są tam super. Myślę, że gdyby nie wpatanie CHARAKTERYSTYCZNYCH ujęć z teledysków po 1993 roku, to ktoś średnio zorientowany naprawdę mógłby wierzyć, że jest to oficjalny klip do Zooropy. Choć pewnie you don't care. :P

Sorki, że tak dokładnie to analizuję, ale po prostu oglądająć teledysk w niektórych momentach zapalała mi sie czerwona lampka --> "coś tu nie gra" i teraz o tym piszę.

Jednocześnie podziwiam Cię za Twoją pasję i naprawdę masz talent. Gdyby całość była taka jak pierwsze 1:20 to miałbyś od mnie nie 5 a 6 gwiazdek :D



TYTUŁ POSTA:, A GDYBY TO BYŁA KSIĄŻKA 'ZOOROPA' TO TEN ROZDZIAŁ ZWAŁBY SIĘ NA PEWNO... "ISTOTA INTERPRETACJI. 'ZOOROPA' ZAWARTA W ŻYCIU I ZAWARTOŚĆ ŻYCIA W 'ZOOROPIE'." : )

Mam nadzieję, że czytałeś późniejsze posty, po tym który zacytowałeś :) Nie należę do osób agresywnych. Prędzej lubię sobie pożartować, może dlatego odniosłeś negatywne wrażenie. Przy krytyce, konstruktywnej najczęściej, lubię konfrontacje, bo prowadzi do rzeczowej dyskusji. Tak więc mów o mnie o co chcesz, ale ja wrażliwy człowiek jestem - 'makin' love, not war' : )

Zwracam uwagę, że w odpowiedzi na Twojego posta, będę pisał moją subiektywną opinię/interpretację klipu.

Zacznijmy od doboru nagrań, bo tego się najwięcej jak dotąd wszyscy czepiają : ) Po pierwsze Zooropę uważam za kawałek tak uniwersalny, zarówno jeżeli chodzi o melodię jak i sam tekst, że nie chciałem sprowadzić go znowu tylko do ujęć z ZOOokresu, jak Acrobata. Zawsze ta piosenka, dla mnie osobiście, wykraczała poza granice któregokolwiek z okresów U2. Tak więc to moja wizja, każdy z Was ma mieć prawo inną - ja chciałem zrobić coś więcej od na przykład biegającego Fly'a (co nie znaczy, że go nie kocham..). Poza tym w klipie z wycinków/klipów/koncertów z Zoo-era byłby inne interpretacje niż te na których mi zależało. Najbardziej boli mnie to, że nie wiem jak zespół widzi tą piosenkę i jakby widział do niej klip. To dzieło do którego strasznie przykładam się od strony technicznej, ale błagam nie wymagajcie ode mnie cudów, bo jeszcze bardziej mnie boli, że nie mam potrzebnych środków i aktorów do nakręcenia czegoś własnego...

Pablo drogi, jak zrozumiałeś tą pierwszą połowę, która Ci się podoba? : ) Dla mnie wszystkie fragmenty i fragmenciki są tak samo przypadkowe jak i nie. Chciałem je początkowo tylko zgrać z dźwiękiem, a w miarę oglądania postępów mojej twórczości edytorsko-artystycznej wyrobiłem sobie własną intepretację tego montażu/klipu oglądając go naprawdę dużo razy. Nie chciałem kontynuować wątku Toma i Vanilla Sky przez cały teledysk, bo za b. lubię cały film i tak samo nie chcę jak uważam, że niepotrzebna jest jego nowa, skompresowana wersja. Jednak to co łączy film i ten klip, sprowadza się do mojej intepretacji klipu jako snu. Jeszcze w dzień, pod gołym niebem. Jak spoglądniesz w stronę słońca i zamkniesz powiekę to wtedy je tak fajnie widać jak na początku i na końcu (może nie fioletowo, ale fiolet wybrałem bo zawsze go jakoś kojarzyłem z tym kawałkiem)... : ) I tak jak sen czy stan umysłu chciałem, aby ten klip był chaotyczny i "niezrozumiały". A jeżeli mi i kilku osobom udaje się odnaleźć "jakąś-tam-interpretację" to znaczy, że dla mnie sukces został osiągnięty :) Nie pierwotny, bo pierwotnym zamiarem było zrobienie klipu, który z podkładem fragmentu Zooropy będzie fajnym, ale nie tandetnym bajerem, do obejrzenia/posłuchania, a może i przemyśleń.

Z jednej strony chciałbym interpretować sam tekst, a z drugiej obrazy, które oglądam mnożą mi te interpretacje. W każdym razie wymienię niektóre z haseł nasuwających mi się po oglądaniu Zooropy. Strasznie ciężko mi posegregować myśli w tym poście (to jak na ironię, że taki chaotyczny jak klip hihi-hehe:) ), ale tak jak wcześniej pisałem - ja traktuje ten klip jako sen. Zakręcony, czasami piękny, czasami przypominający nam o rzeczach, które sny powinny wyrzucać/wyrzucają i bez myśli przewodniej (przynajmniej nie takiej, którą sobie raz dwa można odgadnąć). No i to światło... ogłuszająco-oślepiające. Myśl przewodnią stanowią kolejne linie, które wyśpiewuje Bono i obrazy jakie fragmentowi tego utworu towarzyszą.

Dla mnie ten fragment piosenki, pozbawiony intra, zawiera w sobie Wszystko. Jego melodia jak i tekst, tak więc życzę Tobie i innym, żeby każde z ujęć mogli zinterpretować inaczej albo odnieść do czegoś innego.
"Ucieczka od codziennych problemów",
"miłość bez granic",
"upadki życiowe, z których musimy się podnosić"
"imprezy ('życie codzienne - example')"
"koncerty"
"ukrywanie się"
"otwarte przestrzenie"
"zastój psychiczny"
" 'bieganie w kółko' "
"afterlife"
"gwiazdy na niebie"
"marzenia"
"marzenie (sobie (o czymś, o kimś..)"
"poczucie bezpieczeństwa"
"bycie wolnym"
"uniezależnienie się".

Jak wpadną mi do głowy kolejne to mogę pisać (chociaż jeżeli doczytałeś do tego miejsca to pewno się już kilkadziesiąt linijek temu ze mną w czymś nie zgodziłeś:) ) Zakręcony jestem, wiem, ale może załapałeś do czego dążę. Teraz właściwie mam jeszcze lepszy humor, bo dla mnie to niesamowite, że własne dzieło (montaż) wymknął mi się w pewnym sensie spod kontroli i sam wymyślam do niego interpretacje. Dla mnie to PIĘKNE : )

Długo rozmyślałem jak napisać tego posta i napiszę teraz rzecz najważniejszą - mam nadzieję, że czytając go nie odniosłeś wrażenia, że przekonuję Cię do tego abyś polubił ten klip, bo zależało mi na tym, żeby ten post tak nie wypadł. KAŻDY ma i MUSI zawsze mieć prawo do własnego zdania, gustu, opinii. Dziękuję Ci za Twoją opinię, bo zmusiła mnie do napisania powyższego posta, a ten stał się dla mnie swoistym 'katharisis'. Ja przedstawiłem Ci moją wizję, komandosowi napisałem, że mi Zooropa nie kojarzy się tylko z ZooTV i odkąd wpadłem na pomysł zmontowania czegoś do tego klipu - chcąc wyciągnąć z tej piosenki wyciągnąć więcej.

Trochę chyba napisałem, co nie znaczy wszystko. Mam nadzieję, że przeczytałeś całość i przynajmniej spróbujesz mnie zrozumieć, Pablo : )

Pozdrawiam serdecznie! ;)

PS. Uff.. czas na Sidney - 'Mysterious', 'One', 'Stay' i waniliowa cygaretka (równa się nowe pomysły): )
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#44 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 29 czerwca 2007 - 21:33

Mi osobiście ten klip się bardzo podoba :D i interpretacja go zależy indywidualnie od każdego człowieka. Ja na przykład tą piosenkę "wyobrażałam" sobie inaczej, a właśnie ten teledysk pozwolił mi spojrzeć na nią z innej perspektywy i to właśnie jest fajne. Motyw biegu, przewrotu, wstania i tak w kółku jest według mnie strzałem w dziesiątkę i liczę na to, że powstaną jeszcze inne dzieła. ;) Naprawdę wielkie gratulacje!

#45 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 29 czerwca 2007 - 23:21

TYTUŁ POSTA:, A GDYBY TO BYŁA KSIĄŻKA 'ZOOROPA' TO TEN ROZDZIAŁ ZWAŁBY SIĘ NA PEWNO... "ISTOTA INTERPRETACJI. 'ZOOROPA' ZAWARTA W ŻYCIU I ZAWARTOŚĆ ŻYCIA W 'ZOOROPIE'." : )

Mam nadzieję, że czytałeś późniejsze posty, po tym który zacytowałeś :) Nie należę do osób agresywnych. Prędzej lubię sobie pożartować, może dlatego odniosłeś negatywne wrażenie. Przy krytyce, konstruktywnej najczęściej, lubię konfrontacje, bo prowadzi do rzeczowej dyskusji. Tak więc mów o mnie o co chcesz, ale ja wrażliwy człowiek jestem - 'makin' love, not war' : )

Zwracam uwagę, że w odpowiedzi na Twojego posta, będę pisał moją subiektywną opinię/interpretację klipu.

(...)


Dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Bardzo wiarygodnie sie wybroniłeś. Fajnie jest wiedzieć, że jednak miałes jakąś wizję tego teledysku.
Sam jednak możesz przyznać, że trudno było się domyślić, ze sen jest główną interpretacją clipu. Zreszta nikt wcześniej tego nie napisał.

I jeszcze odpowiedzi:


To dzieło do którego strasznie przykładam się od strony technicznej, ale błagam nie wymagajcie ode mnie cudów, bo jeszcze bardziej mnie boli, że nie mam potrzebnych środków i aktorów do nakręcenia czegoś własnego...


Ależ my nie wymagamy cudów. Pisałem Tobie wcześniej:

Zdaję sobię sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą zrobienie takiego klipu. Dysponujesz tylko teledyskami, koncertami i jak można zobaczyć również innymi filmami fabularnymi. Niby dużo, ale nie możesz sobie wziąć zespołu na plan filmowy i stworzyć wszystko po swojemu.



I druga odpowiedź:

Długo rozmyślałem jak napisać tego posta i napiszę teraz rzecz najważniejszą - mam nadzieję, że czytając go nie odniosłeś wrażenia, że przekonuję Cię do tego abyś polubił ten klip, bo zależało mi na tym, żeby ten post tak nie wypadł.


Nigdzie nie napisałem, że mi się nie podoba. Przeciwnie podaba mi się. Początek rewelacja, potem trochę gorzej o czym Ci pisałem.
Wiesz, jako nasza forumowa gwiazdka i człowiek, który ma ambicje rozwijać swój talent (co można wyczytać z Twoich postów między wierszami), można od Ciebie "wymagać" :P coraz lepszych produkcji. A nóż ze stu rad, które otrzymasz od nas 99 uznasz za bezsensowne, ale ta jedna sprawi, ze pójdziesz o krok dalej w swojej pasji. Krok ku doskonałości...

Pozdrawiam.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#46 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 29 czerwca 2007 - 23:45

6!

Sam jednak możesz przyznać, że trudno było się domyślić, ze sen jest główną interpretacją clipu. Zreszta nikt wcześniej tego nie napisał.


hmmm... no i teraz nikt mi nie uwierzy, ze tak wlasnie na ta 'sklejke' patrzylem.
a to przeciez piekny 'sen o zooropie'! trzeba bedzie zrobic tlumaczonko tekstu...

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#47 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 30 czerwca 2007 - 16:18

No i wreszcie mi było dane obejrzeć nowe dzieło naszego Mistrza. Od wczoraj klip obejrzałem wielokrotnie, z zainteresowaniem przeczytałem wszystkie opinie na temat teledysku. A do tego jeszcze miałem niebywale przyjemną okazję pogadać z samym reżyserem "Zooropy" :D Dojrzałem więc chyba do tego aby opisać własne odczucia. B)

Może zacznę jednak od odniesienia się do pewnego fragmentu wypowiedzi Bartka.

Teraz właściwie mam jeszcze lepszy humor, bo dla mnie to niesamowite, że własne dzieło (montaż) wymknął mi się w pewnym sensie spod kontroli i sam wymyślam do niego interpretacje. Dla mnie to PIĘKNE : )


Czytając powyższe mam wrażenie jakbym czytał słowa Bono :rolleyes: Bo on wielokrotnie podkreślał, że wiele z kawałków U2 po ich powstaniu żyło własnym życiem, nabierając nowych znaczeń i możliwości interpretacji.

Nie zamierzam pisać o wielkości Bartka i jego dzieła. Dla mnie ważniejsze jest to, że stworzony przez Bartka obraz trafił gdzieś w mój sposób postrzegania tej piosenki (a może szerszej - muzyki U2). To, że Bartek jest mistrzem w zakresie montażu wiemy już od dawna. Cieszy mnie jednak, że potrafi on potrafi uchwycić w swojej twórczości to co dla mnie jest najważniejsze w muzyce U2 – jej podtekst emocjonalny i często ukryte, niekiedy wieloznaczne przesłanie.

Nie podzielam opinii, że Bartek popełnił błąd decydując się na nagrania video powstałe po 1993r. Przecież Bartek nie tworzył czegoś w zamiarze, aby tworzyło to pozory bycia oficjalnym nagraniem. Nie rozumiem dlaczego miałby się ograniczać do materiału bardziej zbliżonego czasowo do powstania samego kawałka. Bartek przedstawił nam swoją interpretację utworu. Interpretacja ta pochodzi z 2007r., a nie z 1993r., więc uzasadnionym było sięgnięcie po wszelkie dostępne środki przekazu, również te które powstały w międzyczasie. To tak jakby Bartek zdecydował się na stworzenie klipu do jakiegoś kawałka z Boya i musiał ograniczać się do jakiś archiwalnych nagrań z tego okresu. Zresztą to co zrobił Bartek z Zooropą potwierdza to o czym napisałem na wstępie – utwory U2 ewaluują, nabierają wraz z upływem czasu nowego znaczenia. Poza tym Zooropa jest szczególnym kawałkiem – jak dla mnie jest to utwór trochę wizjonerski, zespół w jakiś sposób wybiegał w przyszłość.

Na pewno w wolnej chwili, gdy już trochę ochłonę i nabiorę dystansu, napiszę coś jeszcze. A tymczasem chcę jeszcze napisać to: BRAWO BARTEK! Czekam z niecierpliwością na kolejne próbki Twojego wielkiego talentu!
Dołączona grafika

#48 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 30 czerwca 2007 - 17:27

Dzięki tobie ponownie pokochałam Zoorope...Dziękuje

#49 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 01 lipca 2007 - 14:16

Nie podzielam opinii, że Bartek popełnił błąd decydując się na nagrania video powstałe po 1993r. Przecież Bartek nie tworzył czegoś w zamiarze, aby tworzyło to pozory bycia oficjalnym nagraniem. Nie rozumiem dlaczego miałby się ograniczać do materiału bardziej zbliżonego czasowo do powstania samego kawałka. Bartek przedstawił nam swoją interpretację utworu. Interpretacja ta pochodzi z 2007r., a nie z 1993r., więc uzasadnionym było sięgnięcie po wszelkie dostępne środki przekazu, również te które powstały w międzyczasie. To tak jakby Bartek zdecydował się na stworzenie klipu do jakiegoś kawałka z Boya i musiał ograniczać się do jakiś archiwalnych nagrań z tego okresu. Zresztą to co zrobił Bartek z Zooropą potwierdza to o czym napisałem na wstępie – utwory U2 ewaluują, nabierają wraz z upływem czasu nowego znaczenia. Poza tym Zooropa jest szczególnym kawałkiem – jak dla mnie jest to utwór trochę wizjonerski, zespół w jakiś sposób wybiegał w przyszłość.



Chodziło mi o te charakterystyczne ujęcia z danych teledysków. Czyli np: widzisz przez ułamek sekundy Edga bez czapeczki w jakimś czerwonym pomieszczeniu , a tle szklana kula i od razu wiesz, że to Discotheque.
Ale spoko! Nie drążmy juz temetu. Twoja argumentacja mnie przekonuje.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#50 geronimo

geronimo

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 01 lipca 2007 - 21:55

Bartku,

kunszt warsztatu bez zarzutu. Forma harmonijnie współgra z treścią. Uważam, że z tworzeniem takiego dzieła jest podobnie jak z odpowiednim kadrowaniem fotografii. Nie istotne jakim sprzetem się posługujesz ale co chesz przekazać, o czym ma opowiedzieć, w tym przypadku, dźwięk i subiektywnie dobrany obraz.

Produkt pięciogwiazdkowy!

Dziękuję za dotychczasowe owoce Twojej pracy i dołączam się do szerokiej rzeszy oczekująch na kolejne.

#51 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 01 lipca 2007 - 22:53

Bartuś :) ! – to co stworzyłeś to istna magia!. Zresztą już miałam okazje Ci to powiedzieć, gdy po raz pierwszy to cudo mogłam zobaczyć…Od czasu (ok. 6 godzin) gdy znowu mam możliwość bycia online oglądam to mistrzowskie dzieło i wręcz ze zwierzęcym podnieceniem (nie wiem czy powinnam się aż tak ujawniać :P ) przeżywam każda sekundę – over and over…. To niesamowicie klimatyczne, magiczne i zmysłowe zarazem 2:45 sek.. Nie pamiętam żeby w ostatnim czasie coś tak mnie zachwyciło i nie pozwalało oderwać wzroku. Chip z tym obrazem mogłabym mieć wszczepiony pod skórą gdzieś w okolicy duszy. Ktoś wie gdzie to jest ;) ?
Gratulacje Mistrzu :) !.
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#52 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 12:28

A ja mam właśnie problem. Ściągnełem ten klip dzisiaj. Gdy chciałem go otworzyć w WMP pisało,że błąd podczas wysyłania żądania o koder-dekoder(?) (czy coś takiego). Czy wie ktoś co to może znaczyć? Z góry dziękuje za pomoc.
Dołączona grafika

#53 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 08 lipca 2007 - 12:31

Mi odtwarza bez problemów w WMP
Spróbuj może w Winampie albo innym odtwarzaczu :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#54 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 08 lipca 2007 - 12:35

A ja mam właśnie problem. Ściągnełem ten klip dzisiaj. Gdy chciałem go otworzyć w WMP pisało,że błąd podczas wysyłania żądania o koder-dekoder(?) (czy coś takiego). Czy wie ktoś co to może znaczyć? Z góry dziękuje za pomoc.


Albo po prostu ściągnij kodeki np. k-lite lub ffdshow.

#55 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 21:32

Wielkie dzięki za pomoc. Ściągnełem k-lite i wszystko chodzi extra. A o teledysku co tu dużo gadać. Naprawdę widać ręke mistrza. Gdzieś czytałem,że piosenka jest zbyt mało dynamiczna do takiego klipu. Moim zdaniem to bzdura,muza i klip współgrają ze sobą fantastycznie. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem.
Dołączona grafika

#56 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 16 lipca 2007 - 16:45

Klip cudowny. Miałem okazję zobaczyć go na Malcie na bardzo dużym ekranie przy dobrym nagłośnieniu i byłem pod niemałym wrażeniem. Świetnie spasowane sceny z muzyką. Piękne obrazy, w których widzę pewną swoistą fabułę. B)

#57 Luke_Gdansk

Luke_Gdansk

    Użytkownik

  • Members
  • 22 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków!!!

Napisano 02 sierpnia 2007 - 18:38

Mocno miodny klip i mocno w klimacie U2 - brawo! Plus fajny montaż, choć w takim tycim okienku Youtube to niewiele widać, ale sobie pobiorę i duży for sure - tylko trzeba zaopatrzyć się w większy dysk bo mój pęka w szwach. Brawo anyway! Ah, i plus za Vanilla Sky :) :) :)
[przypadek rządzi światem tym]
www.ouro.z.pl
http://tlumaczenia.przez.net

#58 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 28 sierpnia 2007 - 15:19

brawo! wspaniały klip pod każdym względem :) nie jestem w stanie napisać nic więcej, zabrakło mi słów ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych