Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko o kolejnej płycie i trasie 2020's


119 replies to this topic

#61 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 stycznia 2023 - 18:29

Jest już pierwszy singiel. Pride. Niestety nudy na pudy. Czekam na resztę.

#62 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 11 stycznia 2023 - 19:01

6!

 

Jest już pierwszy singiel. Pride. Niestety nudy na pudy. Czekam na resztę.

Ale lepiej niz sie spodziewalem.

To rzeczywiscie jest przearanzowane, autocover. Obawialem sie, ze to beda odwalone na odczep akustyki w niepelnym skladzie, a tu jednak cos musieli pomyslec, pokombinowac.

BD juz brzmi jak same flaki; dobrze przyprawione, ale bez oleju.

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#63 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 11 stycznia 2023 - 19:31

BD juz brzmi jak same flaki; dobrze przyprawione, ale bez oleju.

pozdro, Wiercioch


Gdzie można znaleźć BD?
Na Spotify nie widzę:-(

#64 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 stycznia 2023 - 20:09

BD tylko minuta np YouTube. Teaser nowego wydanictwa.

#65 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 stycznia 2023 - 20:14

Jest już cała setlista. Np. na Apple Music. SOS + brak MOS = U2 Logic

#66 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 11 stycznia 2023 - 20:32

BD tylko minuta np YouTube. Teaser nowego wydanictwa.


To słyszałem. Myślałem, że jest dostępny cały utwór.

#67 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 stycznia 2023 - 20:46

A mi się Pride podoba w tej wersji.

A 4CD Super Deluxe Collector's Limited Edition będzie za około 200 zł - bałem się że znów koło 500 :)

Na stronie U2.com są już przedstawione wszystkie wersje.


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#68 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 11 stycznia 2023 - 20:57

A mi się Pride podoba w tej wersji.
A 4CD Super Deluxe Collector's Limited Edition będzie za około 200 zł - bałem się że znów koło 500 :)
Na stronie U2.com są już przedstawione wszystkie wersje.


Korci ta wersja dla subskrybentów 2×LP winyl crystal clear, ale boje się że wysyłka będzie z UK i dowalą cło i z 350PLN zrobi się 500...

#69 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 11 stycznia 2023 - 22:36

A mi się Pride podoba w tej wersji.

A 4CD Super Deluxe Collector's Limited Edition będzie za około 200 zł - bałem się że znów koło 500 :)

Na stronie U2.com są już przedstawione wszystkie wersje.

 

200 zł za odgrzewane kotlety? Myślałem, ze ok 100 będzie. Chyba będzie to pierwsza płyta U2 której nie będę miał na półce  :blink:


It's no secret that the stars are falling from the sky

#70 umberto

umberto

    Użytkownik

  • Members
  • 32 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdansk

Napisano 12 stycznia 2023 - 10:56

Korci ta wersja dla subskrybentów 2×LP winyl crystal clear, ale boje się że wysyłka będzie z UK i dowalą cło i z 350PLN zrobi się 500...


w ramach U2 shop dodano opcję „EU store”, zapewne w celu uniknięcia problemów z VAT i cłem naliczonym przy wysylkach z UK oraz US. nie mniej koszt przesyłki płyty z EU store to 148 PLN!

#71 niesamowity

niesamowity

    Użytkownik

  • Members
  • 96 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Starogard Gd.

Napisano 12 stycznia 2023 - 11:20

Myślę ,ze bez problemu będzie można kupić na Amazonie , nie trzeba przepłacać za  wysyłkę z U2 shop



#72 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 12 stycznia 2023 - 11:40

Myślę ,ze bez problemu będzie można kupić na Amazonie , nie trzeba przepłacać za wysyłkę z U2 shop

Wersję dla subskrybentów? Wątpię...
Inne na pewno, ale tej specjalnej co jest dostępna tylko 48h, to obstawiam że później tylko na discogs lub ebay.

Edit: i już po kłopocie, bo jest out of stock...

#73 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 13 stycznia 2023 - 15:55

Sam koncept nowej płyty to dla mnie zawód, liczyłem na "nowy" album. Nowa aranżacja Pride bardzo przeciętna. Natomiast liczę na nową trasę w Europie i mam nadzieję, że się nie przeliczę jak czytam o wypowiedziach Larry'ego. Jeżeli to ma być traktowane jako album studyjny, to nie wyobrażam sobie braku nowej trasy.



#74 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 stycznia 2023 - 12:50

Ja się obawiam innego: że może i będzie nowa trasa, ale oni będą na niej grali TYLKO wersje utworów z tej płyty :D I mówię to zupełnie serio - to by się idealnie wpasowało w strategię U2logic. Z tym, że bolesna prawda jest taka, że gdyby te utwory brzmiały tak, ja na tej płycie (przynajmniej te, które dotychczas słyszałem) to nigdy nie stałyby się światowymi przebojami. Jako jednorazowy eksperyment ta płyta jest spoko, takie odświeżone spojrzenie na dawne utworu (choć nie wiem, co tu robią utwory z SOE - przecież były nagrywane niedawno, już się zdążyła chłopakom zupełnie zmienić wizja na ich temat? :D), ale oby nie ciągnęli tego dłużej...



#75 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 14 stycznia 2023 - 22:09

Z tym, że bolesna prawda jest taka, że gdyby te utwory brzmiały tak, ja na tej płycie (przynajmniej te, które dotychczas słyszałem) to nigdy nie stałyby się światowymi przebojami.

 

Pełna zgoda, dla mnie taki Pride, to jest czysta energia. Ten krzyk Bono, ta bezczelna zadziorność młodego zespołu, to rzucone wyzwanie ówczesnym gigantom - "co nas interesują wasze Radio Ga-ga, czy Every breathe you take. Zobaczcie, jak my potrafimy grać". To był numer zespołu, który wie czego chce i choć jest pełen niedoskonałości, to jest świadomy, że nic go nie zatrzyma. Ta nowa wersja jest obdarta z tego wszystkiego. Zostało 10% oryginalnego utworu i ta resztka - wyszeptana i cukierkowa do obrzydliwości, już się nie broni. Strasznie to smutne.


It's no secret that the stars are falling from the sky

#76 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 stycznia 2023 - 15:14

A mi się Pride podoba w tej wersji.

A 4CD Super Deluxe Collector's Limited Edition będzie za około 200 zł - bałem się że znów koło 500 :)

Na stronie U2.com są już przedstawione wszystkie wersje.

 

Początek nowej wersji Pride nie zachwyca, ale końcówka, od kiedy wchodzi nowa gitara Edga jest na prawdę spoko. Miewali ostatnio gorsze utwory. :D

 

w ramach U2 shop dodano opcję „EU store”, zapewne w celu uniknięcia problemów z VAT i cłem naliczonym przy wysylkach z UK oraz US. nie mniej koszt przesyłki płyty z EU store to 148 PLN!

:rolleyes: Czy ostatnie CD dla subskrybentów też już było z EU rozsyłane?  Bynajmniej chyba ogarnęli trochę ten problem. A, że nawet są ceny w PLN to w ogóle szok, choć nie wiem, czy przelicznik korzystny? :unsure:

 

Ja się obawiam innego: że może i będzie nowa trasa, ale oni będą na niej grali TYLKO wersje utworów z tej płyty :D I mówię to zupełnie serio - to by się idealnie wpasowało w strategię U2logic. Z tym, że bolesna prawda jest taka, że gdyby te utwory brzmiały tak, ja na tej płycie (przynajmniej te, które dotychczas słyszałem) to nigdy nie stałyby się światowymi przebojami. Jako jednorazowy eksperyment ta płyta jest spoko, takie odświeżone spojrzenie na dawne utworu (choć nie wiem, co tu robią utwory z SOE - przecież były nagrywane niedawno, już się zdążyła chłopakom zupełnie zmienić wizja na ich temat? :D), ale oby nie ciągnęli tego dłużej...

 

Tylu piosenek z ostatnich albumów się nie spodziewałem. Myślałem, że głównie rzucą się na stare utwory z pierwszych albumów... W dodatku mamy tylko 1 utwór z Popu, a przecież cały czas Bono gadał, jakby chciał na nowo go nagrać... (wiem, były wersje singlowe i Best Of... ale czasu trochę minęło).
 

 

Swoją drogą Walk On pewnie w tej wersji co już słyszeliśmy, może z trochę większą aranżacją i całym zespołem...

 

Z kolei ciężko mi sobie wyobrazić nową wersję Get Out Of Your Own Way :wacko: Tak szybko... Ale to cali oni, całę szczęście, że tę akustyczną wersję EBW wymyślili już po nagraniu oryginalnej! :P



#77 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 15 stycznia 2023 - 16:07

czy ja dobrze rozumiem, ze to tak naprawdę płyta The Edga i Bono? coraz więcej tych komentarzy o „końcu” słyszę. Może oni już wiedzą? a ze maja zobowiązania wobec wytwórni to wydają coś takiego żeby się zapisy wypełniły - pamietajmy ze dostali za kontrakt 100 baniek pare lat temu wiec pewnie tak łatwo z niego nie wyjdą. wszystko okaże się jak potwierdza się występy w las vegas (obawiam się ze będzie to duet). co do tych nowych wersji to niestety mnie póki co nie chwytają. to takie nagrania zrobione prawie za jednym podejściem. dlatego akustyczne w większości (na wlepce do wersji deluxe pisze o 20 akustycznych - nie rozumiem tego skąd ta liczba). Te wersje brzmią zupelnie jak te z SOI na wersji 2CD.

#78 aro

aro

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów

Napisano 15 stycznia 2023 - 18:36

Ja się obawiam innego: że może i będzie nowa trasa, ale oni będą na niej grali TYLKO wersje utworów z tej płyty :D I mówię to zupełnie serio - to by się idealnie wpasowało w strategię U2logic. Z tym, że bolesna prawda jest taka, że gdyby te utwory brzmiały tak, ja na tej płycie (przynajmniej te, które dotychczas słyszałem) to nigdy nie stałyby się światowymi przebojami. Jako jednorazowy eksperyment ta płyta jest spoko, takie odświeżone spojrzenie na dawne utworu (choć nie wiem, co tu robią utwory z SOE - przecież były nagrywane niedawno, już się zdążyła chłopakom zupełnie zmienić wizja na ich temat? :D), ale oby nie ciągnęli tego dłużej...

https://www.youtube....h?v=5tPpewcN4jM



#79 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 15 stycznia 2023 - 21:57

Jest już cała setlista. Np. na Apple Music. SOS + brak MOS = U2 Logic

 

To akurat dobrze, tam mogli tylko zepsuć :P


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#80 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 15 stycznia 2023 - 21:58

200 zł za odgrzewane kotlety? Myślałem, ze ok 100 będzie. Chyba będzie to pierwsza płyta U2 której nie będę miał na półce  :blink:

Mniej niż jedno tankowanie na stacji  :rolleyes:


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych