Skocz do zawartości


Zdjęcie

O MULTICAMIE w Gazecie Wyborczej !


105 replies to this topic

#101 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 stycznia 2007 - 11:45

Ach, dziś w toruńskim dodatku do Gazety Wyborczej artykuł o Multicamie! ;D [wraz ze sporym zdjęciem Bono].
Jest tam również informacja, iż w sobotę o godzinie 17:45 w klubie Areszt przy ulicy Podmurnej, oczywiście w Toruniu, odbędzie się projekcja Multicamu, a wstęp na nią będzie wolny :)

#102 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 marca 2007 - 15:02

A oto wywiad jaki pojawił się we wczorajszym, małpolskim Dzienniku Polskim:


Dołączona grafika

[cool] [oczko]
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#103 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 marca 2007 - 17:15

Kolejna wspaniała wiadomość dla Bartka i wszystkich fanów!

Uprzejmie donoszę, że w nowym, kwietniowym wydaniu miesięcznika COGITO ukazał się bardzo ciekawy artykuł o Mistrzu Bartku Bugajskim. :D Polecam gorąco - po jego przeczytaniu dzisiejszy dzień zrobił się jeszcze bardziej słoneczny. Artykuł zajmuje całą stronę. Oby ten numer Cogito nie trafił do nauczycieli Bartka - autor artykułu informuje bowiem, że Bartkowi zdarzało się opuszczać zajęcia lekcyjne w celu opracowywania DVD z Chorzowa. Bardzo ciekawie prezentuje się Bartek na zamieszczonym zdjęciu, szczególnie że zrobione zostało na tle efektownej, jutowej ściany w jego pokoju :D

Jeśli ktoś posiada skaner to niech szybko wrzuca ten artykuł, aby każdy mógł nacieszyć oczy.
Dołączona grafika

#104 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 marca 2007 - 17:30

Ojejku jej! A już myslałam, że "Cogito" nie ma w sobie nic ciekawszego poza powtórkami do matury i opisami kierunków studiów. A tu zonk!
Prenumeruję. Przeczytam. Może uda mi się wrzucić, jesli ktoś nie zrobi tego przede mną ;)

#105 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2007 - 19:05

:) Wiem, że znowu się chwalę, ale zeskanowałem więc wrzucam.
Ciekawe, bo Bartek Borowicz (autor artykułu) nie zdążył mnie jeszcze poinformować o tym, że artykuł ukaże się w tym numerze, i cały dzień żyłem w nieświadomości dopóki koleżanka mamy nie napisała, "że widziała mnie w Cogito" ;)

Dołączona grafika

Miłego czytania B)
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#106 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 31 marca 2007 - 19:12

Bardzo ciekawy artykuł, fajnie zmontowany. Świetne zdjęcie, gratuluje, czekamy na dalsze informacje o Tobie i Twojej karierze ;-)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych