Skocz do zawartości


Zdjęcie

2018-11-13 - Berlin, Germany, Mercedes-Benz Arena


  • Please log in to reply
463 replies to this topic

#241 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 listopada 2018 - 13:30

Tylko jaki? JT'19?


Zapytano o to jakichś ludzi z U2 crew - padła odpowiedź: might have a bit of everything of the last three tours.

#242 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 14 listopada 2018 - 13:41

Zapytano o to jakichś ludzi z U2 crew - padła odpowiedź: might have a bit of everything of the last three tours.

 

xDDDD Jeszcze #U2logic nie umarło... 

 

Tak czy siak, zasługują ;) 


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#243 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 14 listopada 2018 - 13:41

Jeśli sierpień 2019 to info o trasie i bilety już za parę tygodni! :) Loty do Sydney już od tysiąca w jedną stronę... dolarów :) a co tam...

#244 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 listopada 2018 - 14:17

Cholera, nie wiem nawet co napisać. Brak słów, po prostu.

 

To był mój pierwszy koncert U2 (nie licząc 1 września) i naprawdę energia jaka płynęła z tej muzyki, z zespołu, ale też z publiczności była absolutnie fantastyczna. To był jakiś dziki, pozytywny szał na pograniczu metafizyki. Naprawdę, najsiiniejsze doznanie ever - słowami Poety: "dreszcze na wskroś serc i dusz". Najpiękniejsze chwile w moim życiu. 

 

 

Jeśli wrócą na kolejną trasę to ani chwili nie będę się zastanawiał czy warto jechać gdzieś do obcych, nawet dalekich państw. Jeśli tylko kasa pozwoli - jadę :)  



#245 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 listopada 2018 - 14:41

Zapytano o to jakichś ludzi z U2 crew - padła odpowiedź: might have a bit of everything of the last three tours.


<facepalm>

U2songs powołują się na swoje "dotąd wiarygodne" źródła, ale też wysyłają raczej sprzeczne komunikaty. Chodzi podobno o koncerty, które pierwotnie były planowane na końcówkę 2018 r. (co ma wyjaśniać sprzeczność tych plotek z deklaracją Adama o braku planów na 2019 r.). Jednocześnie nie ma to być "kontynuacja EI". Pada również określenie "special shows". Czyli de facto nic nie wiadomo. Niemniej, jeżeli coś ma być na rzeczy na jesieni 2019, to ogłoszenie i sprzedaż biletów powinny nastąpić raczej szybko.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#246 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 listopada 2018 - 14:43

Jeśli wrócą na kolejną trasę to ani chwili nie będę się zastanawiał czy warto jechać gdzieś do obcych, nawet dalekich państw. Jeśli tylko kasa pozwoli - jadę :)


No raczej, kiedyś chyba musisz usłyszeć na żywo Streets i WOWY:D A jakby jeszcze w Polsce..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#247 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 14 listopada 2018 - 14:57

no i po co mi własne mieszkanie, oszczędności jak można jechać na U2 do Australii. trzeba mieć właściwe priorytety w życiu ;)
tylko tam są duże pająki, damn :P

IrishGirl z u2.heh.pl


#248 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 14 listopada 2018 - 16:35

Wstrzymajcie się jeszcze z zakupem biletów do Sydney bo w rzepie informują, że Bono w Berlinie powiedział: "Teraz odchodzimy" co ma oznaczać koniec kariery. Durny artykuł dla klikniecia i zapewne hejtowania.

#249 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 14 listopada 2018 - 17:42

Cholera, nie wiem nawet co napisać. Brak słów, po prostu.

To był mój pierwszy koncert U2 (nie licząc 1 września) i naprawdę energia jaka płynęła z tej muzyki, z zespołu, ale też z publiczności była absolutnie fantastyczna. To był jakiś dziki, pozytywny szał na pograniczu metafizyki. Naprawdę, najsiiniejsze doznanie ever - słowami Poety: "dreszcze na wskroś serc i dusz". Najpiękniejsze chwile w moim życiu.


Jeśli wrócą na kolejną trasę to ani chwili nie będę się zastanawiał czy warto jechać gdzieś do obcych, nawet dalekich państw. Jeśli tylko kasa pozwoli - jadę :)


Tez tak mialem po Berlinie 1993,,,,
Swiat mi sie zawalil
Nic juz nie bylo takie same
Tylko u2love

#250 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 listopada 2018 - 18:18

Czy Bono kiedykolwiek tak bezpośrednio mówił o kryzysie w zespole przy nagrywaniu Achtung Baby?

To znaczy były wywiady, dokument, ale wczoraj jakoś bardziej mnie to tknęło. Padły słowa, że "we're fell out of love" co zabrzmiało jak jakiś rozwód. 

W sumie nie wiem, czy to zrobiło na mnie takie wrażenie na żywo, czy dopiero teraz wysunął to na pierwszy plan.  

 

Koncert idealny, zaraz napiszę o secie, ale najpierw obiad :) 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#251 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 listopada 2018 - 18:22

tylko tam są duże pająki, damn :P


U Was w pokoju też był duży pająk i daliśmy radę ^^

#252 Krzysiek

Krzysiek

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów

Napisano 14 listopada 2018 - 19:16

Koncert jaki był ... każdy widział i słyszał ;)

Równie wielkim wydarzeniem dla mnie było spotkanie z Ludźmi z forum. Fantastycznie było móc spotkać się z Wami w Sunflowerze po 10-12 latach niewidzenia się:)

Towarzystwo po koncercie do 5 rano rewelacja! Szkoda, że tak szybko minęło... Będę tęsknił! Dzięki za wszystko :)

#253 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 listopada 2018 - 20:52

Koncert fantastyczny!!!

 

Powietrze elektryzowało wokół. Bawilem się świetnie.

Dla mnie największe highlightsy koncertu to:

1. I will follow - poprostu miazga 

2. Gloria - ponieważ bardzo na nią czekałem a hala znów uniosła się w powietrze ;)

3. Dirty Day - świetnie opracowali tą wersję, z całą opowieścią Bono o relacjach z ojcem i wizualizacjami - otrzymaliśmy konkluzję dla dublińskiej historii z obu ostatnich tournée.

4. Zoo Station-The Fly - Even Better than the real thing - totalny odlot, coś niesamowitego - pokazali kto tu rządzi.

5. New Year's Day - grane w takiej potężnej, zagęszczonej wersji - bardzo mi się podobała.

 

Warto było być i unieść się nad Berlin.

 

Jeśli będzie z tego DVD/BR otrzymamy wspaniały prezent.


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#254 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 listopada 2018 - 21:07

YqeB1U.jpg


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#255 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 14 listopada 2018 - 21:47

https://www.youtube.com/watch?v=N_v9IyLOS6o

 

I na koniec wczorajszy DD z trybunek  :)


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#256 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 listopada 2018 - 00:22

I na koniec wczorajszy DD z trybunek  :)

 

Ten Dirty Day to strzał w dziesiątkę rzutem na taśmę. ;) Nawet to gadanie Bono tak nie przeszkadza, bo końcówka robi całą dobrą robotę. Szkoda, że tak późno i tylko nieliczni wybrani mogli tego doznać na żywo. Może w Australii będą dopieszczać, np. na scenie TJT.  :P 



#257 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 listopada 2018 - 08:58

Ten Dirty Day to strzał w dziesiątkę rzutem na taśmę. ;) Nawet to gadanie Bono tak nie przeszkadza, bo końcówka robi całą dobrą robotę. Szkoda, że tak późno i tylko nieliczni wybrani mogli tego doznać na żywo. Może w Australii będą dopieszczać, np. na scenie TJT. :P


Gdyby taki set był od początku trasy, to prawdopodobnie fani modliliby się żeby przypadkiem nie został zmieniony:p
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#258 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 listopada 2018 - 09:23

Emocje powoli opadają. Szołs absolutnie wyjątkowy. Dawno nie widziałem takich pokładów energii u chłopaków. Po JT 2017 pod samymi barierkami chyba mój drugi w kolejności top U2 gig. Do pierwszego Berlina 31 nawet nie ma co porównywać. Tu dostaliśmy absolutny wulkan i rozpierdol. Blok Achtung Baby to absolutny kosmos , zawsze marzyłem o dorwaniu takiej właśnie setlisty , a możliwość usłyszenia Dirty Day 100 razy bardziej dopracowanego niż na szołsach Dublińskich ( ah ta praca Edge'a w tle) była absolutnie surrealistyczna. Zoo Station i The Fly wymiotło hale , darcie ryja do Koników niezapomniane. Bono wiadomo , przed kamerami dostaje pierdolca , więc szok był nie mały kiedy zobaczyłem go czołgającego się po E-Stage na końcówce Vertigo po mega zachowawczym z jego strony pierwszym Berlinie.
Kurwa nawet CoBL zażarło :D One pierwszy raz od dawna porządnie wzruszyło , no i wartość dodana - publiczność.. Dawno nie widziałem takiego szału u Niemców. Obserwowanie z trybun tej dziczy podczas I Will Follow i Glorii to coś wspaniałego. Niech wydają to BD/DVD jakkolwiek , bo szołs jest tego na prawdę wart.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#259 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 15 listopada 2018 - 11:46

Ha ;) opowiedzieli o mojej akcji z biletem w Trójce ;D

last  


#260 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 15 listopada 2018 - 12:05

Jakiej akcji? Hm?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych