Skocz do zawartości


Zdjęcie

2018-09-01 - Berlin, Germany, Mercedes-Benz Arena


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#341 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 września 2018 - 17:11

No właśnie, nie rozumiesz. W tym rzecz

 

W ostatnich dniach to forum coraz bardziej mnie rozbraja. :D Ale dobrze, lepsze to niż słuchanie wiadomości, czy innych faktów.

 

 

A co do akcji z koszulką, może i byłoby ciekawe pokazanie się Bono z napisem "konstytucja". Problem, czy ogarnąłby pisownię polską (wiem, nie ma dużych różnić, ale....). Wyobraźmy sobie, że stoimy na scenie, ktoś rzuca ci koszulkę z napisem w języku ojczystym, ty ją zakładasz, a później okazuje się, że zrobiłeś z siebie durnia, bo tylko wydawało się podobne.... Wątpię, żeby założył, chyba, że gdzieś z netu zna kampanię.

 

Wyobraźmy sobie w Czechach taką sytuację polskiego artystę i koszulkę z napisem "ústava". Założyłbyś, a tu może się okazać, że to o coś ma związek z jakąś ustawą o marihuanie, opłatach parkingowych, czy podatku na mięso, a nic wspólnego z obroną praworządności.  ;) 

 

 

A POZA TYM - jak chce nas uczyć praworządności, to niech się pofatygują i przyjadą do Polski na koncert, a nie z terenu Niemiec mieliby agitować. :P Bez sens.... Boją się czy co? Na 360'tce nie bali się jechać do Rosji i Turcji, a tu?



#342 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 06 września 2018 - 20:17

ale co się dzieje bo nie bardzo rozumiem?

 ominęły Cię występy np. Watersa albo Massive Attack? albo chociaż newsy o nich?



#343 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 10 września 2018 - 15:24

W dupie byłaś, gówno widziałaś.
Każdy, kto tylko miał ochotę i przyszedł na spotkanie w realu, a nie zachowuje się jak troll, pozdrawia:
(od lewej) bremo, soulmate, acr, owłos, max, kaha, yarpen, feedback, człowiek, depe, majkeel, meg, zbych, olive, marti, doty, alien, wiercioch, Margo, mars2000, ania_ ;), andie, evay, corso, Eva, geronimo, boyofwar, mehau, alexdescends, rodia, olb i wielu wielu innych

<3



#344 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 14 września 2018 - 20:12

https://www.youtube.com/watch?v=12a2itVKMQw


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#345 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 września 2018 - 21:15

Fajne nagranie, Congrats! Kiedy wrzucisz dalszą część?



#346 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 14 września 2018 - 21:42

Fajne nagranie, Congrats! Kiedy wrzucisz dalszą część?

hahaha
A tak swoją drogą pytanie do tych co byli... Czy liczycie ten koncert jako "zaliczony"? Tzn czy wliczacie go do statystyk "na ilu koncertach U2 byłem" ... ? Jakbyście robili tatuaż z datami koncertów U2 na których byliście to ta data by tam widniała?? Takie głupie ale serio zarazem pytanie....

#347 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 14 września 2018 - 21:44

hahaha
A tak swoją drogą pytanie do tych co byli... Czy liczycie ten koncert jako "zaliczony"? Tzn czy wliczacie go do statystyk "na ilu koncertach U2 byłem" ... ? Jakbyście robili tatuaż z datami koncertów U2 na których byliście to ta data by tam widniała?? Takie głupie ale serio zarazem pytanie....

 

Of course...i jeśli robiłbym sobie faktycznie tatuaż o którym piszesz, to jeszcze bym tę datę specjalnie wyróżnił od pozostałych.



#348 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 września 2018 - 23:07

Ja też zaliczam (m.in. dlatego że nie miałbym innych dat do wpisania :P). Jakby nie było trzy i pół piosenki zostało poprawnie odegranych, a jedna jedynie zagrana instrumentalnie.To i tak więcej niż niejeden koncert w ramach np. promo tourów kolejnych płyt. Więc nie jest źle, mogli w ogóle nie wyjść jak w Sztokholmie 2015 :P   



#349 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 września 2018 - 17:40

Ważna sprawa. Jak ktoś ma dobrej jakości, fajne nagrania z 31. lub 1. to zachęcam, aby wejść na U2Start: https://u2start.com/topic/11603/ i skontaktować się ze sparko, która będzie robiła Milticamy (ta sama co zrobiła 4 multicamy z Berlina 2015). Poda dane FTP do przesłania plików.

 

Prace mają ruszyć w przyszłym tygodniu, więc warto się pospieszyć, bo im więcej dobrego materiału tym lepszy efekt końcowy i szansa, aby ujrzeć swoje nagranie w multicamie. ;)



#350 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 20 września 2018 - 10:08

Moje filmiki w bezstratnej jakości 

 

Od połowy Lights Of Home do Red Flag Day https://we.tl/t-1Qhq3lW4xr

 

Beautiful Day https://we.tl/t-Z48qdBnszm


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#351 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 23 października 2018 - 10:40

https://www.youtube.com/watch?v=12a2itVKMQw

 

Wczoraj to obejrzałem w końcu i nie mogę ogarnąć, że tak nagle stracił głos. Jeszcze w poprzedniej piosence śpiewał normalnie i nagle wchodzi Reg Flag Day i nie jest w stanie zaśpiewać zdania.

 

Może rzeczywiście ktoś coś tam wpuścił  - jakiś gaz ?  Bono coś wspomina o jakimś dymie.


1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#352 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 października 2018 - 11:16

A ja myślę, że ten nieszczęsny Berlin 2 był po to żeby w końcu poszli po rozum do głowy i zrobili normalny set. Jestem przekonany, że gdyby tamten koncert odbył sie normalnie to do końca trasy młóciliby kawałki z legu w US. A tak to proszę- mamy piękny Achtungowy show :)

#353 zuzlove

zuzlove

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 25 października 2018 - 17:36

czesc



#354 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 25 października 2018 - 17:52

Zły topic, spamerze.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#355 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 października 2018 - 18:24

A ja myślę, że ten nieszczęsny Berlin 2 był po to żeby w końcu poszli po rozum do głowy i zrobili normalny set. Jestem przekonany, że gdyby tamten koncert odbył sie normalnie to do końca trasy młóciliby kawałki z legu w US. A tak to proszę- mamy piękny Achtungowy show :)


To jest aż podejrzane, jak sprawnie zrobili special event z koncertu, którego wszak miało w ogóle nie być (mam na myśli finał trasy odbywający się w Berlinie). A tu proszę, nowy segment AB, gotowa berlińska story, gotowe ekstra wizuale na Zoo Station itp. a wszystko to nagrywane na DVD. A przecież to miały być zwykłe dwa koncerty niczym się nie wyróżniające. I to wszystko w kilka tygodni. Nie żeby się nie dało, ale.. oczywiście nie twierdzę, że choroba Bono była ustawką, to absurd - raczej się zastanawiam, czy nie wykorzystują aby wstępnych pomysłów szykowanych już od jakiegoś czasu na AB Anniversary. Z drugiej strony, to by było jednak sporo za wcześnie. W każdym razie jest to wszystko dość niezwykłe.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#356 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 25 października 2018 - 20:59

no właśnie niezwykłość zamieniłabym na potwierdzenie, że to jednak wybitny zespół jest ;) może nam się wydawać, że tu nie tak, tam źle, że mogliby inaczej. a jak przychodzi zupełnie niespodziewane zdarzenie, potrafią zmienić set na dniach i zaaranżować nową oprawę graficzną. i wychodzi pięknie. a może dało im to mobilizującego kopa? wszak trudno określić, czy kolejna trasa nastąpi..


IrishGirl z u2.heh.pl


#357 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 listopada 2018 - 21:41

Ciekawe:

https://www.independ...Kvtd-S0huMRiegw

 

Czyli wychodzi na to, że nadal nie wiedzą co się stało, ekstra 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych