Skocz do zawartości


Zdjęcie

2018-08-31 - Berlin, Germany, Mercedes-Benz Arena


  • Please log in to reply
602 replies to this topic

#381 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 28 sierpnia 2018 - 10:48

Od której planujecie koczowanie pod halą tworząc sztuczne kolejki? ;) Właśnie planuje wyjazd na Berlin i chciałbym dołączyć docelowo do jakiejś ekipy. :D


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#382 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 28 sierpnia 2018 - 11:23

A czemu sztuczne kolejki? Kwestia zalapania sie na numerek (ten wlasciwy) ^^ a potem albo siedzisz albo robisz co chcesz :P

Music can change the world, because it can change people.
 


#383 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 sierpnia 2018 - 11:34

Zastanawia się o której ma być pod halą ( w celu zajęcia kolejki/numerka) żeby być pod samą sceną później.



#384 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 sierpnia 2018 - 11:42

Na JT na Olimpijskim 7:40 była zupełnie wystarczająca żeby być pod sceną. Ale wiadomo , inna skala.
Ja się teraz na luziku wybieram po 18 , usadzić dupsko na foteliku. Trochę odpoczynku po tym deszczowym hardkorze 14 godzinnym w 2017 xd
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#385 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 28 sierpnia 2018 - 11:59

A czemu sztuczne kolejki? Kwestia zalapania sie na numerek (ten wlasciwy) ^^ a potem albo siedzisz albo robisz co chcesz :P

 

Oj no polsko-u2forumsowa kolejka noo :P Tak mi się napisało. Jakie numerki? Ja idę na płytę boiska, chcę być jak najbliżej sceny..


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#386 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 28 sierpnia 2018 - 12:32

Ja byłam na TJT pod stadionem jakoś koło 10:00 i wbiegając na płytę byłabym na luzie w stanie dobiec do Człowieka i Maxa, którzy koczowali od jakiejś 6:00.

Anyway @Margo a my jak się ustawiamy? Obawiam się co to będzie po biforze w Sunflowerze :D 



#387 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 28 sierpnia 2018 - 13:04

Ja byłam na TJT pod stadionem jakoś koło 10:00 i wbiegając na płytę byłabym na luzie w stanie dobiec do Człowieka i Maxa, którzy koczowali od jakiejś 6:00.

też byłam ok 10 (może bliżej 9.30) i stałam obok chłopaków :) bez żadnego wbiegania na stadion, bo ochrona była na to bardzo wyczulona. pamiętny numerek 301 ;p

my z kade będziemy na SXF ok 4.30 i pewnie podjedziemy prosto pod halę ogarnąć sytuację, bo co innego robić o tak zabójczej porze.. :ph34r: a potem to już tylko jakaś kawka, piwko, kawka, piwko i żarełko gdzieś pomiędzy :P


Midnight is where the day begins.


#388 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 sierpnia 2018 - 13:06

:ph34r: a potem to już tylko jakaś kawka, piwko, kawka, piwko i żarełko gdzieś pomiędzy :P

kawka, piwko, kawka, piwko, piwko, kawka, piwko, piwko, piwko, kawka, piwko piwko .......



#389 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 28 sierpnia 2018 - 13:20

do wieczora tak to pewnie mniej więcej będzie wyglądać :P


Midnight is where the day begins.


#390 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 28 sierpnia 2018 - 13:29

Pamietajcie tylko, że to hala, a nie stadion. Długość barierek znacznie krótsza..

#391 Hansavritson

Hansavritson

    Użytkownik

  • Members
  • 50 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 sierpnia 2018 - 13:45

Przy okazji warto zaznaczyć, że jeśli komuś nie zależy na staniu przy samej barierce, spokojnie można przyjść po południu, a nawet bliżej godziny otwarcia bram. Scena w poprzek sali, więc widoczność dobra z różnych miejsc na płycie, a w warunkach halowych zespół jest naprawdę blisko nawet jak się siedzi na trybunach. W Belfaście 2015 przyszedłem ok. 16:00 i byłem pod samą E-stage. Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na większą halę w Berlinie i na fakt, że to pierwszy koncert legu, więc pewnie aż tak różowo nie będzie, ale jeśli ktoś nie celuje w pierwszy rząd, nie stresowałbym się.



#392 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:01

kawka, piwko, kawka, piwko, piwko, kawka, piwko, piwko, piwko, kawka, piwko piwko .......

proszę doliczyć szukanie toia XD



#393 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:19

@feed, prosze nie wspominaj mi o 301 xD Dlatwgo wole byc wczesniej. Ale to pewnie sie zgadamy ze wszystkimi po beforze :ap

Music can change the world, because it can change people.
 


#394 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:22

Właśnie przyszło info w spr. opcji "will call":

 

U2 Berlin:
International Will Call Tickets
 
Dear U2 fan,
 
you can claim your will call tickets for the U2 shows on August 31st and September 1st, 2018 in Berlin on the day of the event from 3:30 p.m. to 7:00 p.m. at the box office.
 
The four box office windows are sorted by surname. Please claim your tickets at the window matching your last initial:
 
A – F
G – L
M – R
S – Z
 
Please don't arrive at the last minute as there may be substantial waiting times.
 
Look for the following sign: TicketMaster Will Call
 
You need to bring a valid ID to claim your tickets.
 
If a third party is picking up your ticket, have them bring a signed letter of authorization and a copy of your photo ID (e.g., driver's license, passport).


#395 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:29

czyli nie powinno być problemu z odbiorem biletów, jeśli kupującego nie będzie na miejscu. przynajmniej w teorii ładnie to brzmi :P ;)


Midnight is where the day begins.


#396 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:42

Od której planujecie koczowanie pod halą tworząc sztuczne kolejki? ;) Właśnie planuje wyjazd na Berlin i chciałbym dołączyć docelowo do jakiejś ekipy. :D

 

Ja pewnie tak z godzinę przed otwarciem bram przybędę... A może i później :P


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#397 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:50

O co chodzi z tymi numerkami? Mam zwykły bilet na płytę, czy jakieś numerki obowiązują? Ktoś mi wytłumaczy? :)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#398 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 28 sierpnia 2018 - 14:52

Przed ustawieniem się w kolejce dostajesz numerek markerem na łapkę od oznaczonego osobnika. Potem według tych numerków stoimy w kolejce.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#399 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 28 sierpnia 2018 - 15:05

Ło, coś nowego. Ostatni koncert na którym byłem to Chorzów 2009... I tam było hulaj dusza piekła nie ma :D Czyli warto wpaść np. w samo południe, dostać numerek i można iść pić piwo, a następnie wrócić przed samą ~18 na wejście i znaleźć "swój slot" w kolejce?


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#400 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 sierpnia 2018 - 15:16

Ło, coś nowego. Ostatni koncert na którym byłem to Chorzów 2009... I tam było hulaj dusza piekła nie ma :D Czyli warto wpaść np. w samo południe, dostać numerek i można iść pić piwo, a następnie wrócić przed samą ~18 na wejście i znaleźć "swój slot" w kolejce?

W cywilizowanych krajach, w ktorych bylem na koncertach U2 tak to wlasnie dziala.

Edit: w miedzyczasie sa checki co pare godzin i trzeba sie pojawic.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych