Skocz do zawartości


Zdjęcie

2018-08-31 - Berlin, Germany, Mercedes-Benz Arena


  • Please log in to reply
602 replies to this topic

#321 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 01 sierpnia 2018 - 17:35

Sunflower godny polecenia? Fajnie, bo blisko areny z tego co widzę.


last  


#322 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 03 sierpnia 2018 - 19:10

Ja właśnie ogarniam loty do Berlina.

 

Sunflower zawsze jest na propsie.


last blog fb

 

 


#323 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 11 sierpnia 2018 - 10:12

Tak w ogóle to mam bilet na Prawą płytę, chętnie zamienię się na Lewą :)



#324 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 12 sierpnia 2018 - 08:04

Będzie ktoś 30.08 wieczorem w Sunflowerze?



#325 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 12 sierpnia 2018 - 09:51

Ja chyba.

#326 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 12 sierpnia 2018 - 10:22

Ja chyba.

A czyli nie jedziesz ze mną, moim kumplem i majkeel'em tym autem w piątek 31.08?

Bo już się pogubiłem.



#327 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 12 sierpnia 2018 - 10:32

A czyli nie jedziesz ze mną, moim kumplem i majkeel'em tym autem w piątek 31.08?
Bo już się pogubiłem.


Napisałem Ci priv.

#328 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 sierpnia 2018 - 00:47

30.08 czwartek zapraszam na before party w Berlinie / okolice Kudamm. Piszcie na priv. 



#329 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 sierpnia 2018 - 07:03

A tą naklejkę ekologiczną na allegro można śmiało kupić czy tylko z oficjalnego punktu jest honorowana?



#330 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 sierpnia 2018 - 10:20

A tą naklejkę ekologiczną na allegro można śmiało kupić czy tylko z oficjalnego punktu jest honorowana?

Mój znajomy kiedyś kupował i wszystko było w porządku, ale nie lepiej skorzystać z parkingu parkuj+jedź, które są na obrzeżach Berlna np. lotnisko lub dworce autobusowe. Tam możesz wjechać bez jakiegokolwiek problemu, nie potrzeba naklejki ekologicznej. Samochód zostawisz, zapłacisz mniej(bo w centrum masz strefy), podjedziesz s-bahnem czy inną formą komunikacji miejskiej. Tak zrobiliśmy w 2015r, bez problemów, zbędnego stresu :)



#331 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 sierpnia 2018 - 11:52

Teraz patrze na tą całą sieć no i są jakieś połączenia spoza strefy zielonej. Np o 18 jest jakiś i później z Ostkreuz jeszcze 10 min trzeba przejechać. W drogę powrotną ze stadionu to nie wiem, jeszcze nie patrzyłem.



#332 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 sierpnia 2018 - 12:30

Teraz patrze na tą całą sieć no i są jakieś połączenia spoza strefy zielonej. Np o 18 jest jakiś i później z Ostkreuz jeszcze 10 min trzeba przejechać. W drogę powrotną ze stadionu to nie wiem, jeszcze nie patrzyłem.

Nie powinno być problemu do 1:00 w nocy. Nawet nie wiem czy nie uruchamiają w dniu koncertu jakiś dodatkowych połączeń.



#333 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 sierpnia 2018 - 13:10

No właśnie odnośnie , plakietka ekologiczna w dedykowanej stacji kontroli na terenie Warszawy jest dostępna od ręki prawda ?
Jeśli nie zamawiam jej online , to po okazaniu stosownych papierów jest wydawana tego samego dnia? Jeśli ktoś miał doświadczenia to byłbym wdzięczny za odpowiedź :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#334 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 20 sierpnia 2018 - 16:54

Mój znajomy kiedyś kupował i wszystko było w porządku, ale nie lepiej skorzystać z parkingu parkuj+jedź, które są na obrzeżach Berlna np. lotnisko lub dworce autobusowe. Tam możesz wjechać bez jakiegokolwiek problemu, nie potrzeba naklejki ekologicznej. Samochód zostawisz, zapłacisz mniej(bo w centrum masz strefy), podjedziesz s-bahnem czy inną formą komunikacji miejskiej. Tak zrobiliśmy w 2015r, bez problemów, zbędnego stresu :)

Ja tak planuję właśnie zrobić

#335 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 20 sierpnia 2018 - 21:19

No właśnie odnośnie , plakietka ekologiczna w dedykowanej stacji kontroli na terenie Warszawy jest dostępna od ręki prawda ?
Jeśli nie zamawiam jej online , to po okazaniu stosownych papierów jest wydawana tego samego dnia? Jeśli ktoś miał doświadczenia to byłbym wdzięczny za odpowiedź :P

 

Tak. Plakietkę dostajesz od ręki na stacjach diagnostycznych Dekry. Całość trwa nie więcej jak 5 minut.

Jedyny warunek to taki, że musisz oczywiście mieć auto spełniające normę EURO4 aby dostać zieloną - jedyną uprawniającą do wjazdu do strefy umweltzone.

Możesz także, jadąc do Berlina czy innego miasta, stanąć po prostu w dowolnej stacji Dekry i też załatwić ją w kilka minut.

Plus taki, że wyjdzie taniej niż w Polsce, minusem jest na pewno konieczność wyszukania takowego miejsca wcześniej i zapewne lekkie "zboczenie" z obranej drogi.

 

Dodam, że mam już obie metody spraktykowane i z czystego lenistwa wybieram wariant w PL.



#336 FFF

FFF

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 20 sierpnia 2018 - 22:51

O której jest wejście do hali i czy będzie jakiś support?



#337 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 sierpnia 2018 - 23:23

O której jest wejście do hali i czy będzie jakiś support?

 

Prawdopodobnie o 18.00. Przed czescia Innocence prosilam o brak supportow. Dwukrotnie spelniaja moja prosbe. ;)



#338 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 sierpnia 2018 - 08:07

Tak. Plakietkę dostajesz od ręki na stacjach diagnostycznych Dekry. Całość trwa nie więcej jak 5 minut.
Jedyny warunek to taki, że musisz oczywiście mieć auto spełniające normę EURO4 aby dostać zieloną - jedyną uprawniającą do wjazdu do strefy umweltzone.
Możesz także, jadąc do Berlina czy innego miasta, stanąć po prostu w dowolnej stacji Dekry i też załatwić ją w kilka minut.
Plus taki, że wyjdzie taniej niż w Polsce, minusem jest na pewno konieczność wyszukania takowego miejsca wcześniej i zapewne lekkie "zboczenie" z obranej drogi.

Dodam, że mam już obie metody spraktykowane i z czystego lenistwa wybieram wariant w PL.

O super , dzięki. No ja też właśnie nie chce się bawić w zbaczanie z trasy więc wolę przepłacić na miejscu i mieć spokój organizacyjno-czasowy
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#339 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 21 sierpnia 2018 - 12:10

Po niemieckiej stronie plakietka kosztuje 5 czy 6 Euro czyli ok 20 paru zyka w PL z tego co wiem to koszt ok 100 złotych.

I tez polecam tak jak Alan pisze Park&Ride na obrzezach a potem komunikacja (bilety 2,80 lub 3,40 ze strefy C)

Music can change the world, because it can change people.
 


#340 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 21 sierpnia 2018 - 21:17

Wybieram się ze Szczecina samochodem i nie do końca wiem czy jechać na jakiś parking pod halą czy nie. Plakietkę ogarnę, EURO4 spełniam. Pytanie jak lepiej zajechać pod koncert z myślą, że po koncercie trzeba wsiadać w samochód i wracać do Polszy.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych