Skocz do zawartości

Zdjęcie

Love Is Bigger Than Anything In Its Way

• Please log in to reply
154 replies to this topic

#141 depe

depe

The Legend

• Members
  • 3784 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 16:28

Kolejne dwa lada dzień

Love is Bigger Than Anything in its Way (Dirty Disco Mainroom Remix)  5:22

https://soundcloud.c...ainroom-remix-1

Love is Bigger Than Anything in its Way (Dirty Disco Sunrise Remix) 7:42

https://soundcloud.c...-mainroom-remix

E+I 2018 // Berlin 1+2 // Cologne 1+2 // Amsterdam 1+2 // Dublin 1+2+3+4 //

#142 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 2873 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 16:48

Mam wrażenie, że ta cała ofensywa remiksowa to jest na zasadzie: "Ostrzelajmy ich remiksami, niech zobaczą jaki k*** przebój nagraliśmy". Ale obawiam się, że skutek może być odwrotny od zamierzonego  

#143 Miracle Man

Miracle Man

Użytkownik

• Members
  • 76 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 17:39

Wydaje mi się, że oni już sobie jaja z Nas robią z tymi remiksami...

#144 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16192 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 17:40

Ej ten Beckmix zjada albumową na śniadanie. Sobie zamienię na plejliście. Mam taką w ogóle propozycję żeby cały album zmiksował :P

#145 star

star

Użytkownik

• Members
  • 545 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 17:43

Wydaje mi się, że oni już sobie jaja z Nas robią z tymi remiksami...

Coś w tym jest  B)

edit. Przesłuchałem ten beckowy remix (w sumie pierwszy z tych nastu jakie się pojawiły) i muszę przyznać, że brzmi całkiem fajnie, świeżo. Mam wrażenie, że był zrobiony trochę na kolanie, ale i tak brzmi o niebo lepiej niż mixy wcześniejszych kawałków, które wybiórczo słuchałem. Podpisuję się obiema rękoma pod poetycją do Becka, aby wyprodukował ich następny album  :D

It's no secret that the stars are falling from the sky

#146 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10108 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 19:21

Podpisuję się obiema rękoma pod poetycją do Becka, aby wyprodukował ich następny album  :D

Moim zdaniem wszystko zmierza w tym kierunku.

Oczywiście, przez te 6 lat zdąży ich nowy materiał przeprodukować i przemiksować jeszcze 2342 innych producentów i trzeba będzie zaczynać od nowa, bo nie starczyło na wszystkich miejsca w booklecie.

#147 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16192 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 19:26

To może jednak jak teraz. Dać Beckowi gotowy materiał do remixu na który nie będą mieli wpływu i zrobi to w 2 miesiące. A, wait, "gotowy materiał", sorencja.

#148 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10108 Postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 19:30

To może jednak jak teraz. Dać Beckowi gotowy materiał do remixu na który nie będą mieli wpływu i zrobi to w 2 miesiące. A, wait, "gotowy materiał", sorencja.

Ba! Ja to wiem, ty to wiesz. Edge mówi, że mają sporo pomysłów. No to dać je facetowi na zasadzie: "masz 2 miesiące, zrób z tego nowy album U2, tu masz czek, no to nara, my jedziemy na wakacje". Pewnie wyszedłby najlepszy album U2 od lat. Ale wiadomo że to sie nie stanie.

#149 MartinTexas

MartinTexas

Użytkownik

• Members
  • 2403 Postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 21:50

Ciekawe, że tak dużo swobody zostawiają w tych remiksach. Na album wersję "szlifują" 5 lat, a tu leci, jak z taśmy. Chłam, jakiego mało, ale widać tu nie mają problemu?

A może wersja albumowa ich nie satysfakcjonuje i sprawdzają, czy komuś uda się coś lepszego zrobić?

Aktualna lista zebrana na jednym z forów o znanych wersjach z info o dostępnej jakości:

• U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Will Clarke Remix) (Released officially, 6:31, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (The Funk Hunters Remix) (Released officially, 4:01, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Daybreakers Remix) (Released officially, 7:33, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (U2 x Cheat Codes Remix) (Released officially, 3:10, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Beck Remix) (Released officially, 3:23, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (David Alvarado Remix) (Released as promo, 7:54, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (DrewG. Remix) (Released as promo, 5:26, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Moodyboy Remix) (Released as promo, 6:48, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Vibe Posse Remix) (Released as promo, 6:11, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Robbie Rivera Dub) (Released as promo, 4:19, lossless audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Offer Nissim Remix) (Released as promo, 4:07, HQ audio available, 22khz)
    --
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Will Clarke Remix Video) (Released as promo, 3:48, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (David Alvarado Remix Video) (Released as promo, 3:21, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Twisted Dee Remix Edit) (Released as promo, 3:20, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Junior Sanchez Acid Weekend Remix) (Released as promo, 4:11, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Brian Cua Club Remix) (Released as promo, 4:46, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Jesus Montanez Remix) (Released as promo, 5:03, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (John J-C Carr Remix) (Released as promo, 4:20, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Daybreakers Vox Remix Video) (Released as promo, 4:25, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Dirty Disco Mainroom Remix) (Released as promo, 5:22, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Dirty Disco Sunrise Remix) (Released as promo, 7:42, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Offer Nissim Extended Remix) (Released as promo, 5:24, LQ audio available, 16khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Stash Konig Remix) (Released as promo, 3:13, LQ audio available, 16khz)
    --
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Twisted Dee Remix, 7:26, no audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (John J-C Carr Radio Edit, 2:45, no audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (DrewG. Remix - Version 2, no audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Dirty Pop Remix, no audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Victor Dinaire & Bissen Remix, no audio available)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (Craig Christensen Remix, no audio available)
    --
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (U2 x Cheat Codes Remix) (115) (3:08, HQ audio available, 22khz)
  • U2 - Love Is Bigger Than Anything In Its Way (U2 x Cheat Codes Remix) (Intro 115) (3:22, HQ audio available, 22khz)

A to ponoć nie koniec....

#150 Miracle Man

Miracle Man

Użytkownik

• Members
  • 76 Postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 22:01

Jestem pewien, że 70% tych remiksòw oni nawet nie słyszeli...

#151 Zooobaby

Zooobaby

Użytkownik

• Members
  • 340 Postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 22:20

O ch. Ale przecież tego dziadostwa nie da się słuchać na trzeźwo :D

*I w inny sposób też nie

#152 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 768 Postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 05:43

ho ho ho zapowiada się  potrójny album z remiksami LIBII  ;)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul

#153 depe

depe

The Legend

• Members
  • 3784 Postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:19

#154 depe

depe

The Legend

• Members
  • 3784 Postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 09:04

Przewodnk do Love is Bigger Than Anything in its Way Remixes wraz z linkami do odsłuchania.

http://www.u2songs.c...listening_guide

#155 depe

depe

The Legend

• Members
  • 3784 Postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 06:09

LIBIA Live at Third Man Records najczęściej oglądanym clipem na FB w maju.

https://www.billboar..._source=twitter

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych