Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kody&Presale&Bilety


  • Please log in to reply
580 replies to this topic

#21 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 03 listopada 2017 - 19:48

Uściślijmy jeszcze jedną rzecz. Nie muszę mieć subskrypcji na U2.com, aby móc korzystać z kodu z preordera płyty?


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#22 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 03 listopada 2017 - 19:48

Jest wersja deluxe? Zamówiłem tylko tą za 56zł

#23 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 03 listopada 2017 - 19:50

Jest, ale nie łatwo ją znaleźć http://www.empik.com...105441,muzyka-p


It's no secret that the stars are falling from the sky

#24 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 03 listopada 2017 - 20:43

Like, wszystko. Jest już nawet cały pierwszy leg ogłoszony, i wszystko w halach: http://www.u2gigs.co...cence_Tour.html.

I to, że w pre-sale można kupić tylko 2 bilety na to wskazywało...i w tej kwestii już nic się nie zmieni.

Powiem Wam, że w życiu nie przeżyłam w ciągu 48h takiego emocjonalnego rollercoastera. (pijana ze szczęścia  :D. I tak musi zostać do przyszłego roku!. Amen. )


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#25 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 listopada 2017 - 20:45

Płyta zamówiona z płatnością przy odbiorze w punkcie. Przewidywany czas dostawy do sklepu: 1/2.12.


All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#26 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 03 listopada 2017 - 20:46

zamówione :D to się rodzina ucieszy w tym roku na święta :P każdy dostanie swój egzemplarz SoE :P

Midnight is where the day begins.


#27 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 03 listopada 2017 - 20:53

6!

 

W calym tym misternym planie jest jedna skaza... koncert u nas bedzie, to na 99% pewne... tylko kupienie plyty wcale nie gwarantuje tiketu...

Ile plyt sprzedadza w takiej przedsprzedazy... 1000? 5000? 10000? 30000? no, bez szalenstwa... jak do 10k dobija to bedzie zaskakujaco dobrze.

a kto kupuje w przedsprzedazy? takie indywidua jak my, co koniecznie chca na koncert.

ile tiketow bedzie mozna kupic na kod? 2.

ile osob wejdzie do hali, 15-20-25k? (zakladajac jeden koncert).

No; dalej tych smutnych wyliczen nie bede robic :)

 

Za to jak pieknie zespolowi wzrosnie ilosc sprzedanych plyt...

Raz, ze przedsprzedaz naganiana przez bilety...

Dwa, ze w hUSA kupujac bilety dostaje sie plyte...

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#28 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 listopada 2017 - 21:08

Płyta zamówiona z płatnością przy odbiorze w punkcie. Przewidywany czas dostawy do sklepu: 1/2.12. To normalne, że trzeba tyle czekać? :unsure:

Tak , bo premiera płyty jest 1 grudnia xd


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#29 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopada 2017 - 21:41

Pre-Order zamówiony :) Czekamy na ogłoszenie koncertów !



#30 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 03 listopada 2017 - 21:46

A to jakby oni przydzielali te bilety to według kolejności zamówień?

#31 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 03 listopada 2017 - 21:54

6!

 

A to jakby oni przydzielali te bilety to według kolejności zamówień?

Nie, nie... zakup albumu w przedsprzedazy = dostaniesz kod do wykorzystania w przedsprzedazy biletow.

Przedsprzedaz biletow bedzie trwac 24h i bedzie PO przedsprzedazy dla subskrybentow, a PRZED sprzedaza ogolna (no, jak to przedsprzedaz).

Stad moj poprzedni post - ze tak rozowo, mimo wszystko, nie bedzie z ulatwionym dostepem do tiketow.

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#32 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 03 listopada 2017 - 22:02

Ogólnie ze sprzedażą biletów z kodów z przedsprzedaży płyty będzie tak jak do tej pory sprzedażą ogólną (czyli jedna wielka dupa (przepraszam za wulgaryzm :P)), ale nie mam prawa nikomu odbierać nadziei  ;)


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#33 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 listopada 2017 - 22:06

Ktoś mi streści o co kaman?

 

Polska znalazła się wśród 10 krajów europejskich, których mieszkańcy dostali dostęp do specjalnej przedsprzedaży biletów na przyszłoroczną trasę, poprzez pre-order SOE. W powszechnej opinii - którą podzielam - trudno byłoby wskazać, co innego mogłoby to oznaczać, niż to, że planowany jest koncert w Polsce.

 

(ale pamiętajmy o U2logic :P )


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#34 Doty

Doty

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 listopada 2017 - 22:07

No a co z moja subskrybcja ważna do sierpnia? A tak swoją drogą dziś czytałam, że tracę europejska mają ogłosić po nowym roku. 13 stycznia zlot Poznań czyżby Zbyszko coś wiedział? ??

#35 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 03 listopada 2017 - 22:10

Ogólnie ze sprzedażą biletów z kodów z przedsprzedaży płyty będzie tak jak do tej pory sprzedażą ogólną (czyli jedna wielka dupa (przepraszam za wulgaryzm :P)), ale nie mam prawa nikomu odbierać nadziei  ;) .


Wszystko będzie zależeć od szybkości łącza? :P Że niby lepiej zainwestować w suba u2.com? :P

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#36 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 03 listopada 2017 - 22:19

Wszystko będzie zależeć od szybkości łącza? :P Że niby lepiej zainwestować w suba u2.com? :P

Tu nawet szybkie łącze może nie pomóc  ;). A jeśli zostaną jakieś ochłapy (bilety) to będą te z kategorii najdroższych. Każdy musi już sobie sam odpowiedzieć co mu się bardziej kalkuluje  ;) .


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#37 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopada 2017 - 22:26

Nawet jak zamówiłem pre-order to i tak kupuję suba, jeśli ktoś celuje na więcej niż 1 koncert to w przypadku hali opłaca się jedynie subskrypcja. Myślę, że wiele osób może to potwierdzić ;)



#38 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 03 listopada 2017 - 22:44

Nawet jak zamówiłem pre-order to i tak kupuję suba, jeśli ktoś celuje na więcej niż 1 koncert to w przypadku hali opłaca się jedynie subskrypcja. Myślę, że wiele osób może to potwierdzić ;)

Nie wiem jak z trasa halowa, ale na TJT30 z u2.com subskrypcją spokojnie w ciągu 2 dni można było przed oficjalną sprzedazą kupić bilety. W sensie że nie było jednak aż tylu fanów z u2.com by wykupić bilety. Na spokojnie w 2 dni można było wybierać. Albo jeden dzień - nie pamiętam :) tak czy inaczej jak weszła sprzedaż ogólna to skonczyla się w parę godzin. Więc ten pre sale albumowy to może być niewypal trochę...przynajmniej dla tych co będą chcieli kupić bilet 2-3 h po starcie sprzedaży..

#39 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 03 listopada 2017 - 23:28

To wtedy się będziemy martwić, na razie cieszmy się bo mamy prawie pewny koncert chłopaków u nas ;). Btw tak ciężko może być dostać bilet na płyte z przedsprzedaży z empika?

Zawsze był problem z biletami na wielkie gwiazdy. Był i będzie. Zasada jest jedna - musisz kupić bilet w pierwszych minutach sprzedaży. Zazwyczaj się to udaje. Jeśli będą 2 koncerty w PL to będzie duza szansa. Ja kupowałem bilet na DM ostatnio na Gdansk - kupiłem w pierwszej godzinie. Okazało się że mogłem kupić spokojnie nastepnego dnia - też były bilety na plyte i to EE. Bilety z przedsprzedaży się skoncza szybko ale raczej liczylbym to w godzinach niż minutach.

#40 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 listopada 2017 - 00:04

Na DM ostatnio to z dziewczyną poszliśmy pod stadion i pytaliśmy czy ktoś sprzedaje. Mogliśmy sobie wybierać w cenach i sektorach. W końcu było tak tanio że aż ja poszedłem na ten koncert choć wcale nie chciałem początkowo, tylko żeby już te Depeszki odhaczyć na liście widzianych ;) Przstancie kiedyś w końcu panikować o bilety ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych