Skocz do zawartości


Zdjęcie

TJT Tour 2017 - wszystko o BILETACH (ceny, sprzedaż, presale)

bilety presale sprzedaż ceny

  • Please log in to reply
280 replies to this topic

#81 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:10

8 Ojro to jest jak 4 bilety na raz kupujesz...

 

Dlatego duży i rzadki plus dla Katalończyków :) Już mam bilet w ręku :)

 

@OLB: może właśnie nad Barceloną się zastanów? :D Żadnych dodatkowych service fee, żadnych opłat za przesyłkę...

 

Mały update co tam słychać: w Londynie ciągle bez problemów, w Dublinie jest podział płyty na dwa sektory (ta sama cena). Na ten bliżej sceny biletów już nie ma. Na ten dalej są.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#82 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:18

Ua , no to porządnie ładują , pomyśli się nad Amsterem no a jak nie to zostaniemy przecudownie wydymani w dupsko przez friendsów from across the boarder :P Chyba że tak jak wspomniano wyżej w regularnej sprzedaży , pojawi się opcja e-ticketu , ale oczywiście serwisy milczą.. Serio takiej dezinformacji nie ma chyba nigdzie
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#83 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:28

Jeśli ktoś reflektuje mam 2 bilety na płytę na Dublin :) Do odsprzedania!



#84 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:29

Jeśli ktoś reflektuje mam 2 bilety na płytę na Dublin :) Do odsprzedania!

Pitch 1 czy Pitch 2?


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#85 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:32

Pich 1 PItch 2 szybko przestał wchodzić :(

 

JUŻ NIEAKTUALNE



#86 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:35

Kupił ktoś 4 kolekcjonerki na płytę Berlin? Ile koszt ogólny wyniósł? Ze wszystkimi opłatami dołączając chory koszt wysyłki.

last  


#87 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:36

Kupił ktoś 4 kolekcjonerki na płytę Berlin? Ile koszt ogólny wyniósł? Ze wszystkimi opłatami dołączając chory koszt wysyłki.

Było wyżej - 104



#88 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:43

8 Ojro to jest jak 4 bilety na raz kupujesz...

Dlatego duży i rzadki plus dla Katalończyków :) Już mam bilet w ręku :)

@OLB: może właśnie nad Barceloną się zastanów? :D Żadnych dodatkowych service fee, żadnych opłat za przesyłkę...


Generalnie, to fajnie wygląda, ale tylko na ekranie komputera. IMHO, to jak zacznie się liczyć koszty podróży, to te 35 Eur za kuriera będzie małym piardem w porównaniu do kosztów podróży do Hiszpanii.
Patrzyłem np. Dublin i Rzym i za cholerę nie szło zmieścić się w 3 tysiącach za samolot, noclegi i transfery dla 2óch osób. Dlatego wolałem wydać na tę zbójecką opłatę ticketmastera, ale mieć pewność że nie popłynę w wysokim sezonie wakacyjnym z kosztami dotarcia na koncert.

#89 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:49

No, wiadomo, trzeba patrzeć całościowo. Ale ja akurat mam inne sprawy w "okolicach" Barcelony do załatwienia więc się cieszę, że akurat oni poszli na rękę fanom :)


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#90 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 stycznia 2017 - 10:55

Nie ma. Chyba, że poczekasz do poniedziałku - publiczna będzie na eventim.de a tam bodajże jest e-Ticket.

 

Case by case! Wiele razy było tak, że nie było opcji (często jeżdzę na różne koncerty do Niemiec) w Eventim.de e-ticketu, tylko wysyłka za grube ojro :( 

Wszystko okaże się w poniedziałek.

Olympiastadion jest gigantyczny, a taka Amsterdam Arena, jak nasza Legia-połowa wielkości niemieckiego kolosa  ;)



#91 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 11 stycznia 2017 - 11:09

Case by case! Wiele razy było tak, że nie było opcji (często jeżdzę na różne koncerty do Niemiec) w Eventim.de e-ticketu, tylko wysyłka za grube ojro :(

Wszystko okaże się w poniedziałek.

Olympiastadion jest gigantyczny, a taka Amsterdam Arena, jak nasza Legia-połowa wielkości niemieckiego kolosa  ;)

 

Masz już opcje na eventim.de e-biletu do wydrukowania za 2,5 euro.


last blog fb

 

 


#92 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 11 stycznia 2017 - 11:17

Case by case! Wiele razy było tak, że nie było opcji (często jeżdzę na różne koncerty do Niemiec) w Eventim.de e-ticketu, tylko wysyłka za grube ojro :(

Wszystko okaże się w poniedziałek.

Olympiastadion jest gigantyczny, a taka Amsterdam Arena, jak nasza Legia-połowa wielkości niemieckiego kolosa  ;)

 

w zeszłym roku kupowałem bilety w otwartej sprzedaży na Springsteena na Olympiastadion, nie było e ticketów, zarówno ticketmaster jak i eventim "życzyli sobie" 35 EURO za przesyłkę.



#93 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 stycznia 2017 - 11:28

Masz już opcje na eventim.de e-biletu do wydrukowania za 2,5 euro.

Ale nie wiesz, czy ta opcja będzie aktywna na koncert U2? Wiadomo będzie dopiero w poniedziałek, jak wystartuje general sale.

 

Ja już mam hotel w Amsterdamie, najbliżej Areny, jak się dało. Niestety to wiadomo nie od dzisiaj, noclegi w Amsterdamie są koszmarnie drogie, ale pokój na 3 osoby udało mi się znaleźć za 'normalne' pieniądze :)

Polecam wszystkim, którzy mają bilety już, a nie mają znajomych w kraju koncertu o zainteresowanie się tematem noclegu. W poniedziałek, jak ruszy sprzedaż ogólna, ceny będą szły do góry, a dobre i 'tanie' miejscówki będą znikać w sekundy.



#94 andy85

andy85

    Użytkownik

  • Members
  • 58 Postów

Napisano 11 stycznia 2017 - 11:41

Ja wybrałem opcję wysyłki do Niemiec i było normalnie 4,90 EUR. Na I+E, chyba przez błąd systemu, dało się kupić na jeden kod więcej biletów niż cztery i tak wtedy zrobiłem. Myślicie, że dołożą jakieś koncerty? Jeden bilet sobie zostawiłem na ewentualny dodatkowy Berlin.



#95 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 11 stycznia 2017 - 12:16

Było wyżej - 104


Jak kupowałem 3 kolekcjonerki na Berlin wyszło dokładnie €318.66 za całość z przesyłką, więc jeden kosztował €106.22 a za cztery wyszłoby €424.88

See through in the sunlight


#96 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 stycznia 2017 - 13:48

Mars, priv! ;)


All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#97 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 11 stycznia 2017 - 14:52

Może chociaż w tym subforum porobić wątki koncertowe a potem je poprzenosić? Przynajmniej te europejskie terminy...


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#98 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 stycznia 2017 - 15:43

Minute temu kupiłem ostatni z 4 pre-salowych biletów na Amsterdam, chciałem płytę i bez żadnego ale ją mam.

Trzymam kciuki jutro za wires i w poniedziałek za ogólną sprzedaż

Lipcu napierdal*j! :D



#99 Tomi

Tomi

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:zielona góra

Napisano 11 stycznia 2017 - 19:04

Mam prośbę, czy ktoś może powiedzieć które trybuny są za 121.20 € a które za 86,70€? Mogę gdzieś to teraz sprawdzić?

#100 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 11 stycznia 2017 - 21:11

wychodzi na to, że ze mną - GA, w tym kolekcjonerskim wydaniu (a co, jak zapłaciłem 35 euro za przesyłkę - bo nie dało się wpisać adresu wysyłki innego od adresu zamawiającego, a przynajmniej nie chciało mi się szukać) to te 6 euro przebolałem

 

Też się skusiłem na te kolekcjonerskie wydanie. Już 4 € w tą, czy w tamtą.... Ale zdzierstwo straszne za przesyłkę - i to w Europie! Jakie 35 €??? Za co?? :wacko: To się nazywają ukryte koszty! Jak widać eTicket nie był taki zły....

 

Ale generalnie ludzi w konia zrobili, bo myślałem, że będzie znowu na eventim.de, a na ticketmaster.de nawet konta nie miałem.

 

Ooooo Max i Eva! Zajebiście!!!  B)

 

edit: zmieniłem adres na Ticketmasterze na niemiecki. Nadal nie mogę wysłać biletu do Niemiec :P

 

Za dużo byś chciał. :D Tylko Belgia, Holandia, Luksemburg i Austria mają taniej. Niemców stać to płacą za international. ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych