Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-12-07 - Paryż, Francja, AccorHotels Arena


  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#21 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:02

Pewnie na scenie E dostaniemy tylko Elevation i do razu Wave. Chłopcy dbają o to, żeby ekipa filmowa miała jak najmniej roboty i nie musiała się bawić w wycinanie kawałków przez następne godziny. Doceńmy ich gest :D



#22 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:03

może żeby zrobiło się później miejsce w secie dla Streets of Surrender ;)


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#23 Dr Grape

Dr Grape

    Użytkownik

  • Members
  • 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:04

To są jednak jajca , skoro to retransmisja , to po chuj wycinają drugi numer z seta ? Nie jestem w stanie pojąć..

Mam nadzieję, że mają coś specjalnego przygotowane na koniec. I nie mam tu na myśli Ajstyla z EODM, ale coś naprawdę mocnego.

 

może żeby zrobiło się później miejsce w secie dla Streets of Surrender  ;)

 O właśnie!



#24 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:07

Mam nadzieję, że mają coś specjalnego przygotowane na koniec. I nie mam tu na myśli Ajstyla z EODM, ale coś naprawdę mocnego.

 

Taa, Bono ogłosi, że gdy tylko skończą nową płytę wracają w trasę :P A że ostatnio mieli najlepszą sesję nagraniową od lat 70 to lada moment będzie w sklepach.



#25 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:07

Zakończą One bez snnipetu Invisible żeby było prościej :D
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#26 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:16

Ciekawe co zagrają z Eagles of Death Metal

https://www.periscop...w/1OdKrlBLgLyJX



#27 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:51

Idioci i tyle.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#28 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:56

Jeśli nie będzie jakiejś mocnej końcówki to współczuje publiczności.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#29 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:59

Czego będziesz im współczuć? Że są  na koncercie U2?



#30 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:01

Że dostają tak okrojony występ ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#31 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:03

W zamian zostaną uwiecznieni na taśmie filmowej wraz z ukochanym zespołem :P Może znajdą gdzieś swoje buźki w tłumie albo nawet na zbliżeniu. No i cały czas jest szansa, że w bisach będzie jakiś zaskok. Eagles lub ten nowy kawałek SOS.



#32 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:05

Że dostają tak okrojony występ ;)

 

 

Rzeczywiście, straszna rzecz ;) Gdybym wiedział, że koncert U2, na który jadę będzie aż tak okrojony to pozbyłbym się biletu i współczułbym osobom, które zdecydowały się na niego wybrać ;)



#33 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:09

Wiadomo że na samym koncercie szalałbym i w ogóle , ale jednak znając setlisty niesmak pozostaje :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#34 Dr Grape

Dr Grape

    Użytkownik

  • Members
  • 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:29

Że dostają tak okrojony występ ;)

90% pewnie nie ma o tym pojęcia. To nie Morrissey, który schodzi ze sceny po 5 piosenkach.



#35 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:33

W zamian zostaną uwiecznieni na taśmie filmowej wraz z ukochanym zespołem :P Może znajdą gdzieś swoje buźki w tłumie albo nawet na zbliżeniu.

Albo nie znajdą, bo realizator wpadł na pomysł aby wkleić publiczność z koncertu, który odbył się dzień wcześniej. :D

Zresztą, to nic nowego, bo przy nagrywaniu dvd z bostonu ponoć specjalnie selekcjonowali publiczność pod sceną.

#36 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:56

W sumie to teraz wiem, co czuł pan Zbyszek Stonoga podczas nagrywania swojego niesławnego filmiku, w którym wypowiada się na temat wyniku ostatnich wyborów parlamentarnych XD No ludzie, ręce opadają jak się widzi, co ten zespół wyprawia. Naprawdę, tak ciężko, ale to tak STRASZLIWIE ciężko jest zagrać Glorie, wyciąć ją w przeciągu kilku godzin i dokleić potem w wydaniu DVD xD? Czy ktoś widzi tutaj sens, logikę? Naprawdę, to najdebilniejsza, nagłupsza decyzja z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia w przypadku tego zespołu :D Po co się wydaje DVD z trasy, jeśli nie po to, żeby pokazać ludziom najlepsze momenty koncertu? Przecież druga piosenka to było to, co definiowało tą  trasę- innocence, wczesne, punkowe granie... Zwłaszcza że Gloria nadawała się idealnie- wychodziło im jak mało co, publiczność szalała, zespół pokazywał pazur, fani byli wniebowzięci, a nowi odkrywali jak zajebisty jest to kawałek... Na korzyść "Glorii" wypadało również to, że OOC mamy już na DVD ze Slane, z kolei EC na DVD z Chicago, ostatnia oficjalna Gloria to ta z Red Rocks... Nie chcę używać wielkich słów i zbytnio dramatyzować, ale miejsce 2 kawałka było jednym z najciekawszych, o ile nie najciekawszym momentem koncertu, a wywalenie go w oficjalnym wydawnictwie... To nie jest zabawne, to wskazuje na niezłe problemy z garem na jakie cierpią członkowie zespołu. 

 

Nie pastwię się nad "Elevation", wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały że będzie na DVD. Po raz 6 z rzędu. Jest masa ludzi którzy interesują się muzyką i nowe DVD U2 kupią "bo klasyka" (ale na koncercie nie byli bo nie lubią aż tak :D ) i znając zespół jedynie z ostatnich wydawnictw dojdą do wniosku, że dziady grają wiecznie to samo, do znudzenia. Vertigo, Elevation, COBL... W kółko to samo, kiedy ma się do wykorzystania takie perełki jak chociażby COKOLWIEK z albumu POP. Ciekawe, czy chłopcy w ogóle pamiętają, że kiedyś nagrali taką płytę? 

 

Bad to pozytyw, spoko, ale i tak niesmak w ustach pozostaje.



#37 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:57

Są!

 

4ec951a4f3bc6212bf8e7b0a8d7ce8fd.jpg


Dołączona grafika

#38 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:04

https://www.periscop...w/1RDGlXgrNyOGL


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#39 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:16

Smutno się robi, gdy się patrzy na ten zespół, naprawdę, niegdyś była pasja do muzyki, fuck the mainstream i te sprawy,a  teraz  starają się tak bardzo przypodobać szerszej publiczności, szkoda, że po albumie POP wrócili do korzeni, a nie eksperymentowali dalej. Od 2000 roku niestety nie nagrali porywającej płyty, NLOTH mógł mieć większy potencjał, ale znów się czegoś przestraszyli... Ostatnia płyta to niewielka zwyżka formy, a ta trasa jak dla mnie to flaczki z olejem. Mają tyle kawałków, które mogliby grać, świetnych kawałków..marzy mi się Wave Of Sorrow, Please, Mothers Of The Disappeared...Bono na spokojnie dałby sobie radę, ale wolą tłuc do bólu te same kawałki, teraźniejsze U2 to zmarnowany potencjał. Przykre.



#40 Luelle

Luelle

    Użytkownik

  • Members
  • 54 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mazury/Poznań

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:23

People have the power z Eagles of Death Metal wyszło świetnie! Fantastyczny gest! Oby znalazło się na nagraniu HBO (lub chociaż jako dodatek, fajnie byłoby to obejrzeć w dobrej jakości).






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych