Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD live in Paris i transmisja z koncertu - 07.12.2015


  • Please log in to reply
311 replies to this topic

#301 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 22 czerwca 2016 - 21:35

bo to Karol Człowiek dostał tylko się podzielił ;) więc teraz i ja mogę się bawić w go go power rangers. 


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#302 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 czerwca 2016 - 23:53

Czy ktoś coś wie o żarówce, jak na zdjęciu?:

 

d1786d20317e0.jpg

 

Fake? Czy dodają to do czegoś? :D Śmieszy mnie pokazanie na stickerze, że DVD zawiera "BAD" - bo to chyba wersja podstawowa. :rolleyes:



#303 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 24 czerwca 2016 - 07:24

 

 Śmieszy mnie pokazanie na stickerze, że DVD zawiera "BAD" - bo to chyba wersja podstawowa. :rolleyes:

 

A co w tym śmiesznego? Przecież Bad jest też na wersji podstawowej  ;)


Dołączona grafika

#304 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 24 czerwca 2016 - 10:56

Czy ktoś coś wie o żarówce, jak na zdjęciu?:

Oficjalny gadżet promocyjny Universalu.

 

ei.jpg



#305 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 lipca 2016 - 05:53

chyba fajnie wlepiłem, choć mimo że wiem jak to złe z tej i innych stron, robię to dla u2.

EwmFMte.jpg



#306 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 01 lipca 2016 - 19:44

spoko kadr. też mam wyrzuty czasem, ale 'love a higher law' ;)


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#307 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 lipca 2016 - 14:13

chyba fajnie wlepiłem, choć mimo że wiem jak to złe z tej i innych stron, robię to dla u2.

 

 

A mi się od razu przypomina, jak Bono sprayował w San Francisco w 1987, a później się zreflektował i przepraszał. ;) No i jeszcze zapłacił (on, albo U2) za czyszczenie fontanny... znaczy posprzątał po sobie. :P

PS Chociaż łatwo schodzą te naklejki, czy zostawiają "ślad" na 10-lecia? :rolleyes:

 

 

 

Swoją drogą, czy mi się zdaje, czy DVD/BD z Paryża promuje w radio I Will Follow (Live In Paris)? ;) Miło usłyszeć w Trójce nagranie U2 i to na żywo. Nawet na liście chyba wysoko.



#308 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 lipca 2016 - 04:01

A mi się od razu przypomina, jak Bono sprayował w San Francisco w 1987, a później się zreflektował i przepraszał. ;) No i jeszcze zapłacił (on, albo U2) za czyszczenie fontanny... znaczy posprzątał po sobie. :P

PS Chociaż łatwo schodzą te naklejki, czy zostawiają "ślad" na 10-lecia? :rolleyes:

 

 

Niektóre już wiem że zeszły, nie same, same się trzymają w miarę tylko blakną na deszczu, słońcu, ale usunąć manualnie trudno nie jest ;)



#309 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 lipca 2016 - 01:08

Nie da się jednak oprzeć wrażeniu, że cały koncert jest do bólu wyreżyserowany i nie ma w nim za krzty naturalności, której człowiek oczekiwałby po nagraniu live. Ogląda się to wszystko bardziej jak teledyski.


[2]
Dziś obejrzałem to pierwszy raz i to samo wrażenie. Ogólnie mam wrażenie, że ta wersja HBO, którą dawali w grudniu była lepsza..
Ogólnie nie narzekam, jest ok, tylko mogłoby być więcej naturalności.

#310 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 10 lipca 2016 - 10:19

Trudno się dziwić temu, że koncert jest w pewnym wymiarze wyreżyserowany. Popatrzcie co by było, gdyby zaczęli pokazywać zamiast skaczących ludzi, ludzi z.. telefonami. Zero skakania, zero klaskania, no może czasami... Przykre jest to co się dzieje na koncertach w tych czasach. Ostatnio byłem na kilku i wszędzie jest ten problem.

Pamiętam jeszcze trasę 360 - "telefony w górze" były mniejszością. Ludzie się bawili, a nie stali jak statywy.

 

Po to się idzie na koncert by patrzeć na to co się dzieje przed nami naszymi oczami a nie ekranami. Na ekranie to można w domu.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#311 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 sierpnia 2016 - 12:14

Dopiero dzisiaj obejrzałem. Powiem tyle: cała ta sekcja od Elevation, przez Wave, October, Bullet, Zooropę, Streets, Pride aż do WOWY po prostu zamiata wszystko. Nie mam pytań.

 

Gdyby nie City to by ta genialna passa obejmowała jeszcze całe bisy, no ale cóż, uparli się na ten kawałek, mimo że ewidentnie potrzebuje on przynajmniej kilkuletniego odpoczynku na ławce rezerwowych (a w jego miejsce choćby piękne Miracle Drug - też z Bomby, buchalteria więc by się zgadzała). No ale jest jak jest, i tak jest pięknie. Chłopcy odwalili w 2015 kawał świetnej roboty.    .



#312 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 17 sierpnia 2016 - 14:39

Wreszcie obejrzałam koncert! Taka trochę klamra po prawie roku od koncertu w Berlinie. Toż to jest petarda. A dodatki też niczego sobie i w pełni zaspokoiły moje potrzeby i oczekiwania. A ja się jeszcze dodatkowo jaram, bo to mój pierwszy Blue-ray.


last blog fb

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych