Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze ulubione piosenki


222 replies to this topic

#221 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 stycznia 2009 - 23:33

w 'wieży radości, wieży samotności' tekst rozwala. uwielbiam to szczególnie: 'mam parasol, który chroni mnie przed nocą' ;)


To w ogóle jeden z najlepszych polskich kawałków jest. Właściwie.

#222 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 stycznia 2009 - 00:18

a iść przez moje miasto, w słuchawkach słyszeć "... spokojnie, to tylko Ezoteryczny Poznań, miastem rządzi mafia...."
Bezcenne :D


albo "na Wildzie mieszka szatan" B)


w 'wieży radości, wieży samotności' tekst rozwala. uwielbiam to szczególnie: 'mam parasol, który chroni mnie przed nocą' ;)

a 'ezoteryczny poznań' przede wszystkim bardzo dobrze mi się kojarzy, no i tekst jest całkiem fajny, szczególnie jak się pozna różne poznańskie miejscówy ;]

To w ogóle jeden z najlepszych polskich kawałków jest. Właściwie.


indeed, tekst rewelacyjny "na odwrót i wspak bawię się słowami", ale już sama muza wywołuje ciary - łagodna melodia klawiszy i narastający rytm, świetnie to się jedno do drugiego ma
an ocean and a rock

#223 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 10 listopada 2015 - 20:34

Odkopuje temat (w ogóle fajnie było poczytać o topach niektórych, biorąc pod uwagę, iż ten wątek żył w latach 2007 - 2009). A odkopuję go dlatego iż ostatnio właśnie się nad czymś takim zastanawiałam jak właśnie moj top ileś piosenek the best of the best z życia. I chyba mi się udało zrobić taką listę 30, choć tak na prawdę mogłoby tu stać milion, ale te 30 to takie właśnie moje the best. Listę opublikuję jutro, bo myślę jeszcze nad 3 ma propozycjami, bo dobijają się do 3, i może 33 by z tego wyszło.

A z wykopalisk tego tematu może dzięki Wam znów ciekawego wyjdzie :)  Tu jest duuże pole do popisu, bo dawne wpisy można skonfrontować z obecnymi. Ci co nie pisali mogą się zastanowić i wypisać?

Wchodzi ktoś w to? :)


Music can change the world, because it can change people.
 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych