Skocz do zawartości


Zdjęcie

On A Voyage Of Discovery - [Dojazdy Na Koncerty]


  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#121 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 września 2015 - 08:10

Jak ktoś jedzie ze Szczecina, to polecam Follow me. Przejazd na koncert i z powrotem w regularnej cenie kosztuje 89zł, ale jak się rezerwuje wcześniej, to można nawet kupić za 19 :) Tu wszystko jest napisane http://www.interglob...do-berlina.html

 

 

Ja wracam tym busem po koncercie z 25 września - o godzinie 00.50 (mam nadzieję że zdążę :rolleyes: ).

 

Ze Szczecina jadę PKS-em - bilet w promocji kosztował 19,99 zł. Wyjazd 25 września o godzinie 2.00 :ph34r:

 

Gdyby ktoś się pisał się na wspólną podróż to zapraszam ;)

 

---

 

Edycja: No może nie jadę "tym" busem, bo dopiero zobaczyłem że to specjalny "fanbus" ;)


Dołączona grafika

#122 Pączek

Pączek

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin/Poznań

Napisano 21 września 2015 - 18:23

Witam.

Kopę lat tu nie pisałem,,,,,

Niemniej gdyby ktoś reflektował to mam dwa miejsca w aucie do Berlinia. Wyjazd 24.09 o 9:00 z Poznania. Powrót w niedzielę - tak koło 13 wyjazd z Berlina (27.09.2015r.)
 

Pozdro 4 all



#123 Luelle

Luelle

    Użytkownik

  • Members
  • 54 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mazury/Poznań

Napisano 22 września 2015 - 20:05

Szukam przejazdu z Poznania do Berlina i z powrotem (od razu po koncercie) 25 września :)



#124 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 września 2015 - 20:19

Wraca ktoś może samochodem bezpośrednio po koncercie 25 września do Szczecina i ma wolne miejsce?  :rolleyes:


Dołączona grafika

#125 zosia

zosia

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Świnoujście

Napisano 25 września 2015 - 13:56

Niestety nie 25.... a szkoda, byłoby nam miło. Moze powtorka 29.09 ???? - jedziemy ze Ś-cia i wracamy. Pozdrowienia. :)

:)



#126 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 września 2015 - 00:27

Niestety nie 25.... a szkoda, byłoby nam miło. Moze powtorka 29.09 ???? - jedziemy ze Ś-cia i wracamy. Pozdrowienia. :)

:)

 

Strasznie żałuję, ale niestety obowiązki zawodowe nie pozwalają mi na obecność na wtorkowym koncercie  :(  Po tym czego doznałem w piątek powtórka byłaby czymś rewelacyjnym.  Perspektywa poznania i wspólnej podróży również  ;) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam  :)


Dołączona grafika

#127 zosia

zosia

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Świnoujście

Napisano 27 września 2015 - 12:03

Gdyby zmiana planów nawet w ostatniej chwili to czekamy, bo wyjeźdzamy dopiero koło 14.00. Jedziemy w trójkę wiec nawet 2 osoby. Nie wiem jak z kupnem biletu przed koncertem `na wariata`, ale pewnie wszystko możliwe..... :huh:



#128 Mateuszu2

Mateuszu2

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 27 września 2015 - 14:10

Witajcie, wraca ktoś po koncercie 29.09 i ma wolne miejsce? Łódź albo Warszawa :)

#129 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 września 2015 - 19:39

siema , czy przyjeżdzając samochodem do Berlina pod lotnisko Schonefeld muszę mieć naklejkę unweltzone?



#130 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 27 września 2015 - 19:56

To kto jedzie PolskimBusem z Katowic dzisiaj po 23?? Sam mam spiewać"wowy" całą drogę czy ktoś się przyłaczy?? ;-)



#131 Michcis

Michcis

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Skąd:Słupsk

Napisano 27 września 2015 - 20:48

Czy ktoś jeździł na koncerty własnym samochodem na parkingi pod berlińską halę? Ma to sens czy lepiej metrem?



#132 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 września 2015 - 21:18

Czy ktoś jeździł na koncerty własnym samochodem na parkingi pod berlińską halę? Ma to sens czy lepiej metrem?

 

Pod samą halę nie - nie wiem, czy tam w ogóle można stawać. Pod samą halą było trochę miejsca, ale tez dużo zakazów. Jakieś samochody stały, ale może lokalnych mieszkańców.

 

My stanęliśmy jakieś 2/3 ulice dalej. Może 500 lub 700 m od hali. Można znaleźć wolne miejsca. Parkomatów nie widziałem. Nikt się nie czepiał. :P A z głupszych rzeczy to w ogóle z wrażenia samochód został otwarty :ph34r:  :D Ale wszystko OK.

 

Sam dojazd od południa Berlina całkiem w porządku - najpierw A13 później przechodzi w drogę 113, później już trochę ciaśniej - nie polecam godzin ok.14 bo dość tłoczno.



#133 Michcis

Michcis

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Skąd:Słupsk

Napisano 27 września 2015 - 22:43

Pod samą halę nie - nie wiem, czy tam w ogóle można stawać. Pod samą halą było trochę miejsca, ale tez dużo zakazów. Jakieś samochody stały, ale może lokalnych mieszkańców.

 

My stanęliśmy jakieś 2/3 ulice dalej. Może 500 lub 700 m od hali. Można znaleźć wolne miejsca. Parkomatów nie widziałem. Nikt się nie czepiał. :P A z głupszych rzeczy to w ogóle z wrażenia samochód został otwarty :ph34r:  :D Ale wszystko OK.

 

Sam dojazd od południa Berlina całkiem w porządku - najpierw A13 później przechodzi w drogę 113, później już trochę ciaśniej - nie polecam godzin ok.14 bo dość tłoczno.

 

Dzięki za info. Pod halą miałem na myśli parkingi takie wielopoziomowe obok hali, płatne podobno za 7 eurosów ale plan aby postawić gdzieś w okolicach też rozważałem i jak widać ma sens :)



#134 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 27 września 2015 - 22:48

Ja pakowałem ok 100m od hali, na przeciwko, pod "murem". Darmo.

#135 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 września 2015 - 22:53

Ja pakowałem ok 100m od hali, na przeciwko, pod "murem". Darmo.

 

Czyli da się bliżej. :D Obok hali są nawet szerokie uliczki, ale nie do końca ogarniałem te zakazy, w jakich godzinach i dla kogo, ale pod murem to i tak blisko. ;)



#136 Michcis

Michcis

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Skąd:Słupsk

Napisano 27 września 2015 - 23:03

Kwestia tylko o której godzinie parkować w okolicach, czy 17.30-18.00 nie będzie zbyt późno :)



#137 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 27 września 2015 - 23:12

Pierwsze dwa rzędy i tak będą wypchane - jak nie wybierzesz się z rana. 3 i reszta do osiągnięcia w poźniejszych godzinach. Info od Michała. ;)



#138 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 28 września 2015 - 20:35

Kwestia tylko o której godzinie parkować w okolicach, czy 17.30-18.00 nie będzie zbyt późno :)

 

Jeśli masz bilet na płytę to za późno, chyba, że chcesz wolisz ogarnąć ekran i widowisko, to nadal masz dobre miejsce ;)

 

Jeśli na trybuny to do 20-stej masz jeszcze czas, ale pamiętaj, że zawsze może coś wypaść, więc nie polecam tak "późnej" pory. :ph34r:



#139 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 28 września 2015 - 21:07

Jak ktos jedzie przez Kostrzyn nad Odra, to nie polecam. Do Seelow jakieś tory do 29 robią i do Seelow trzeba jechac autobusem.

last blog fb

 

 


#140 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 28 września 2015 - 21:18

 

 

17.30-18.00 nie będzie zbyt późno

Jeśli masz bilet na płytę to za późno, chyba, że chcesz wolisz ogarnąć ekran i widowisko, to nadal masz dobre miejsce

 

E tam, na drugi koncert przyszedłem na płytę o 19:30. Bez żadnej chamówy i przepychanek byłem bliżej głównej sceny niż pierwszej nocy, kiedy czekałem pół dnia. Wiadomo, że na płycie ciężko liczyć "rzędy", ale tak po zdjęciach powiedzmy, że to był mniej więcej 7 rząd od 'i' i może 4 od wybiegu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych