Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-05-31 - Los Angeles, CA, Forum


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 jump

jump

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna

Napisano 01 czerwca 2015 - 20:55

Za to When Love.. pierwsza klasa !


Dokładnie, wymiata konkretnie :D
Za to już kocham tą trase ..

Czekam sobie na volcano i This is Where you can Reach me now i chyba jeszcze sobie poczekam .. I za nic nie mogę zrozumiec jak można najlepszych kawałków z płyty nie grać. Ale set jak dla mnie ok, może poza Coblem :P

#22 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 czerwca 2015 - 20:59

Może Bono się przestraszył że jak raz zagrali Volcano w tv to mu się pomieszało ostro, no ale komą, była moc. Edge się codziennie w czymś myli na tych koncertach i jakoś jadą dalej :P



#23 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 01 czerwca 2015 - 21:04

Jak dla mnie COBL to jeden z najmocniejszych punktów setu. Mega utwór koncertowy, i to na wszystkich trasach jest świetny, najlepszy oczywiście na VT. Fenomenalne intro oczywiście, które zawsze mnie rozwala, pomysł z wyciąganiem dzieci na scenę fajny. I chcę żeby został w secie, jedyny zarzut to złe miejsce, City nie powinno być w encorach, raczej gdzieś po Invisible :)

El silencio se vuelve melodia


#24 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 czerwca 2015 - 21:10

COBL, no, ładne intro i ładne światełka, taaa... :P



#25 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 01 czerwca 2015 - 21:16

Wolałbym tam Original, pewnie. Ale cóż, na COBL nie narzekam. Światełka śliczne :)

El silencio se vuelve melodia


#26 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 czerwca 2015 - 16:16

https://www.youtube.com/watch?v=3mvzeDmjmzY

https://www.youtube.com/watch?v=1xR3YRvRASg



#27 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2015 - 19:51

https://www.youtube.com/watch?v=7-DC5d_tLlk

 

Ej w ogóle nie wiem czy ktoś zauważył , jak bardzo to wykonanie Electric Co. odniosło się do The Doors. Już pomijam że po koncercie Bono ma zdjęcie z książką właśnie o tym zespole , pomijam też sam snnipet 'Break On Trough' ale popatrzcie jak w tej 'przerwie' na przedstawienie zespołu i odśpiewanie 'Send In The Clowns' gra Edka przypomina to co wyczynia Robby Krieger w "The End" Prawie 1;1 , i jak cudownie to brzmi zmieszane z E.CO :wub: Może to zwykły zbieg okoliczności , no ale pewnie pochodzenie Dorsów' z Los Angeles miało jakiś wpływ na to , a jeśli tak , to jest to szalenie miły smaczek ! (Edkowi o wiele lepiej wychodzi improwizowanie w stylu Kriegera niż B.B.Kinga :D )


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#28 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 czerwca 2015 - 22:06

O fuck, dobrze, że na to zwróciłeś uwagę bo mógłbym przeoczyć taką wersję-perełkę.

 

WOW - to jest mój komentarz. Chłopaki w coraz lepszej f, z koncertu na koncert level wyżej.



#29 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 czerwca 2015 - 06:19

Chyba najlepszy, obok Phoenix I, koncert z dotychczasowych. Nie pamiętam, kiedy ostatnio Larry z własnej woli przedłużył WOWY :P

 

Oczywiście, to fajnie że zagrali AIWIY, ale zauważa się znowu U2-ową logikę - dorzucają kolejne numery nieplanowane (AIWIY, 40, WLCTT), podczas gdy spora część ćwiczonych rarytasów nadal leży odłogiem (a ciągłe pomijanie Troubles zasługuje już na komisję śledczą - EMI im cofnęło licencję na Lykke Li czy jak?). Dziwne choćby, że śmierć Sheehana nadal nie skłoniła ich do zagrania One Step Closer. Może dzisiaj?


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#30 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 03 czerwca 2015 - 22:35

Chyba najlepszy, obok Phoenix I, koncert z dotychczasowych. Nie pamiętam, kiedy ostatnio Larry z własnej woli przedłużył WOWY :P

 

Oczywiście, to fajnie że zagrali AIWIY, ale zauważa się znowu U2-ową logikę - dorzucają kolejne numery nieplanowane (AIWIY, 40, WLCTT), podczas gdy spora część ćwiczonych rarytasów nadal leży odłogiem (a ciągłe pomijanie Troubles zasługuje już na komisję śledczą - EMI im cofnęło licencję na Lykke Li czy jak?). Dziwne choćby, że śmierć Sheehana nadal nie skłoniła ich do zagrania One Step Closer. Może dzisiaj?

 

Obyś nie miał racji z tym EMI :rolleyes: Może i coś jest na rzeczy. Chociaż w ich przypadku mogło chodzić o to, że reakcja widowni byłą za słaba (jak w przypadku California) - tylko pytanie, jaka miałaby być? Może jakby w przypadku obu utworów postarali się o single i utwory chwyciłyby w radiach to sprawa wyglądałaby inaczej. Ciągle liczę, że California pojawi się w radiach latem, bo chyba będzie tam najlepiej pasować.

 

 

A co do rarytasów - to szkoda, że nie sięgną po coś rzadszego od czasu do czasu, bo wersje na żywo często brzmią jeszcze lepiej niż na płycie...



#31 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 czerwca 2015 - 22:39

Powinna im wystarczyć reakcja na Californie podczas Roxy. Tam był szał. Ale coś mi sie przeslyszalo ze on tam cos marudzil ze kminia jak to zagrac ?
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#32 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 czerwca 2015 - 22:49

Pamiętajcie o świętej zasadzie w obozie U2. "Panowie, to jest za dobre, wyszło za dobrze, nigdy więcej nie możemy tego zrobić. Lepiej pomyślmy co by tu spieprzyć."



#33 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 03 czerwca 2015 - 23:08

Pamiętajcie o świętej zasadzie w obozie U2. "Panowie, to jest za dobre, wyszło za dobrze, nigdy więcej nie możemy tego zrobić. Lepiej pomyślmy co by tu spieprzyć."

 

I wtedy przypominają sobie o Elevation i Walk on a biedne Discotheque z całym POPem przepadają bez echa :(


"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#34 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 czerwca 2015 - 00:16

"W sumie to ten Drowning Man nam dobrze idzie, to może lepiej I Will Follow?"






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych