Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#341 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 września 2015 - 00:21

A w jakiej cenie płyta w Dublinie? Trzeba przyszykować kaskę na poniedziałek :D

 

I jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tym Student event? Bilety będą tańsze czy jak? :D

 

U2 Innocence + Experience Tour 2015 - Student Event
Details: U2

Bilety dla studentow/osob uczacych sie beda tansze, ilosc ograniczona. Nie moge znalezc na stronie Ticketmastera gdzie moge doczytac, jakie warunki trzeba spelnic, aby zostac uznanym za "student".

 

Czy na dublinskie koncerty robimy liste Sw. Mikolaja i liste sepow, czy kazdy sobie sam?



#342 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 12 września 2015 - 00:40

Dzień dobry, dzień dobry!

 

Nowy człowiek na forum, ale U2 słucham już od daawna:) Pytanie z mojej strony, bo ostatnio wypadłam z kółka informacyjnego: czy ta koncepcja innocence/experience lub ogólnie mówiąc spokojny koncert/czadowy koncert weszła w życie? Jeśli tak to czego waszym zdaniem można oczekiwać 29 września? :)

 

Pozdrawiam i być może, z niektórymi, do zobaczenia w Berlinie:)

 

 

Cześć :) Ta koncepcja jest na razie fikcją (najlepiej prześledź setlisty TUTAJ), co wieczór grają to samo zmieniając po 3 utwory, w każdym razie raczej jest petarda a niezbyt spokojnie. Kryzys wieku średniego im się skończył i naprawdę dają do pieca. Dużo piosenek z Songs Of Innocent, pare hitów, mocny set. 29 też będę, może do zobaczenia ;)



#343 Mychu

Mychu

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclove

Napisano 12 września 2015 - 12:50

Witajcie,

czy przed Chłopakami graja jakieś supporty? Około której skończy się show jeżeli start jest o 19.30?

 

Wybieram się do Berlina (29.09) Polskim Busem i chciałbym jakoś oszacować czy zdążę wrócić nocnym czy będę musiał czekać do rana...



#344 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 września 2015 - 12:59

Nie ma supportów, a koncert potrwa pewnie ok. 2 h 15 min.

#345 Mychu

Mychu

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclove

Napisano 12 września 2015 - 13:09

Dzięki!



#346 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 12 września 2015 - 14:26

Wieści z frontu:

 

Mam dwa pierwsze Dubliny, w miarę łatwo dostałem płytę. Z trzecim Dublinem już był problem, płyta weszła mi za 7-8 razem, ale zrezygnowałem ze względów logistycznych - chciałem albo dwa pierwsze albo dwa ostatnie koncerty. Trybuny na trzeci Dublin trafiłem już za drugim podejściem.

 

Ostatni Dublin był dla mnie nieosiągalny, wstukiwałem captchę po 30 razy zarówna na płytę jak i trybuny - bez sukcesu :D

 

Podsumowując - dla tych, którzy będą próbować szczęścia w ogólnej sprzedaży - radzę unikać czwartego Dublina i spróbować trzech wcześniejszych na pierwszy ogień.

 

 

Ja polowałem najpierw na trzeci Dublin i za 10 razem weszła mi płyta ale pochrzaniłem coś z formatem, w jakim trzeba było wpisać numer telefonu i zaliczyłem time-out :D

 

Ale nic to - dość szybko udało mi się kliknąć 2 tiksy na płytę na pierwszy Dublin i jestem happy.

 

Potwierdzam - ostatni Dublin był nieosiągalny, pewnie wszystko wzięli wczoraj Irlandczycy.

 

Mnie się niestety wczoraj nie udało :( U mnie w grę wchodziły jedynie dwa ostatnie koncerty, choć wiedziałam, że pewnie będzie ciężko. W pewnym momencie miałam już dwa bilety na płytę na trzeci Dublin, ale niestety mnie wywaliło i skończyło się na niczym <_<  Pozostaje próbować w poniedziałek..


Midnight is where the day begins.


#347 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 12 września 2015 - 20:04

Witajcie,

czy przed Chłopakami graja jakieś supporty? Około której skończy się show jeżeli start jest o 19.30?

 

Wybieram się do Berlina (29.09) Polskim Busem i chciałbym jakoś oszacować czy zdążę wrócić nocnym czy będę musiał czekać do rana...

 

Wejście jest o 19:30, koncert zaczyna się zazwyczaj w okolicach 20:20/30. Poza tym tak jak pisała Martyna.



#348 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 12 września 2015 - 22:22

Nowy człowiek na forum, ale U2 słucham już od daawna:) Pytanie z mojej strony, bo ostatnio wypadłam z kółka informacyjnego: czy ta koncepcja innocence/experience lub ogólnie mówiąc spokojny koncert/czadowy koncert weszła w życie? Jeśli tak to czego waszym zdaniem można oczekiwać 29 września? :)

 

 

Aktualny schemat setlisty dla nieśledzących:

 

- Patti Smith "People Have The Power" (intro)

1. The Miracle (Of Joey Ramone)

2. (zamiennie, od najbardziej prawdopodobnego)

- Electric Co.

- Out Of Control

- Gloria

3. Vertigo

4. I Will Follow

5. Iris (Hold Me Close)

6. Cedarwood Road

7. Song For Someone

8. Sunday Bloody Sunday (wybieg)

9. Raised By Wolves

10. Until The End Of The World

- INTERMISSION - The Fly (Gavin Friday remix)

11. Invisible

12. Even Better Than The Real Thing (mix 2011 version)

13. Mysterious Ways

14, 15.

- Elevation

- Desire

- Ordinary Love

- Angel Of Harlem

- Volcano

16. Every Breaking Wave (Bono/The Edge)

17. October

18. Bullet The Blue Sky

19. Zooropa (snippet)

20. Where The Streets Have No Name

21. Pride (In The Name Of Love)

22. With Or Without You

- ENCORE BREAK - Stephen Hawking's speech

23. City Of Blinding Lights

24. Beautiful Day

25. Mother And Child Reunion (Paul Simon cover - snippet)

25.

- One

- I Still Haven't Found What I'm Looking For

 

BYŁY RÓWNIEŻ GRANE (tzn. mogą się pojawić w części po Intermission, z różnym jednak prawdopodobieństwem): Bad, 40, All I Want Is You, Lucifer's Hands, Crystal Ballroom, Stuck In A Moment, Sweetest Thing, The Troubles, California (There Is No End To Love), Miracle Drug, When Love Comes To Town, Two Hearts Beat As One.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#349 fred

fred

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:blisko

Napisano 13 września 2015 - 13:04

Ja mam  takie pytanko , jesli  juz odpowiedz  padła to przepraszam , jak są 2 bilety w formie kodu na płyte to  powinny być  2 kostki czy jedna ? w tekscie jest 2 x inneraum ale kod jeden.



#350 sobolewo

sobolewo

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów

Napisano 16 września 2015 - 15:42

Ja mam  takie pytanko , jesli  juz odpowiedz  padła to przepraszam , jak są 2 bilety w formie kodu na płyte to  powinny być  2 kostki czy jedna ? w tekscie jest 2 x inneraum ale kod jeden.

jeden kod niezaleznie od ilosci biletow , temu jest ostrzezenie zeby razem wchodzic bo tylko raz odczyt na bramie

ponizej jeszcze troche nt mobilnych tiketow , info od eventim:
Wir empfehlen Ihnen einen Ausdruck des mobile Tickets mitzuführen. Man kann den URL-Code den man auf das Handy bekommt auch ganz normal in einem Webbrowser (Internet Explorer, Firefox usw.) eintippen und sieht dann sein mobile Ticket, das man sich auch ausdrucken kann zur Sicherheit (z.B. per Screenshot). Außedem können Sie das mobile Ticket am Handy aufrufen und als Screenshot speichern. Damit können Sie das mobile Ticket notfalls auch ohne Internetverbindung auf dem Display anzeigen. Zu jedem mobile Ticket gehört neben dem scanbaren QR-Code auch ein 16stelliger Zahlencode. Ist der QR-Code vor Ort nicht scanbar kann auch dieser 16stellige Zahlencode erfasst werden um euer mobile Ticket am Scanner anzuzeigen. Haben Sie vielleicht ein Handy mit Android Betriebssystem? Sie können auch Passwallet App (Google Play Shop) runterladen und benutzen. Ihr Mobile Ticket können Sie nun auch mit der Passwallet-App verwalten. Einfach Mobile Ticket herunterladen und zur Passwallet-App auf Ihrem Handy-Gerät hinzufügen.



#351 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 16 września 2015 - 16:24

Ufff...czyli wydruk z kartki  przejdzie i nawet jak kod nie zadziała to te cyferki wklepią i powinno starczyć :-) a już miałem na okoliczność koncertów u2 zainwestować w smartfon heh



#352 arkadiuszwzorek

arkadiuszwzorek

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 17 września 2015 - 18:48

Mam pytanie. Kupiłem bilety na koncert w Dublinie przez ticketmaster.

We wcześniejszych wpisach wyczytałem, że paperless ticket to znaczy, że wejście jest za pomocą karty kredytowej i dokumentu.

 

Jednak po wejściu w moje konto jest informacja:

 

Order Status
Your tickets are being processed.

If you have not received your tickets within 72 hours of the event please contact us no later than 24 hours before the event. 

 

Więc wnioskuję, że jakiś bilet do wydrukowania będzie konieczny, tylko kiedy go otrzymam, żebym mógł go wydrukować?



#353 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 17 września 2015 - 18:53

Nic nie dostaniesz, też mam procesed. Bardziej się martwiłem, że az 4 dni mi pieniądze z karty nie schodziły, były zablokowane ale transakcja była niezakończona. W każdym razie napisałem do nich i napisali, ze z moim orderem wszystko "fine" więc obawy mineły, a i transakcja w końcu przeszła. W tym e-mailu od nich powtórzyli tylko info, ze  na wejsciu będą sprawdzac karty kredytowe/debetowe i tyle.



#354 arkadiuszwzorek

arkadiuszwzorek

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 17 września 2015 - 18:59

No ja tak samo miałem z pieniędzmi. I też transakcja przeszła.

Dzięki za odpowiedź;-) Uspokoiłeś mnie:)



#355 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 18 września 2015 - 10:58

O której otwierają bramki? Czy wejścia dla "prawych" i "lewych" są osobne czy podział dopiero na hali?

#356 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 18 września 2015 - 11:29

No, w Amsterdamie było jedne wejście dla "plytowcow" a dopiero pod sama hala nastepowalo rozdzielenie na lewa i prawa.

 

Ciezko powiedzieć jak to w Berlinie rozwiaza, ale calkiem możliwe, ze podobnie.

 

w NL - otwarcie bramek o 18:30, koncert 20:20 - to chyba standard dla wszystkich koncertow.


All I want is...U2!!!

#357 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 18 września 2015 - 11:47

Dzienks

#358 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 września 2015 - 22:26

A o której warto być pod bramkami, aby w miarę blisko stać? Czy tak, jak u nas w przeszłości już przed południem, czy wystarczy później? Niemcy tak wcześnie też do bramek się ustawiają?



#359 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 18 września 2015 - 22:56

Berlińska hala na koncertach mieści średnio o 1000 osób więcej niż The Globe w Sztokholmie. Oglądałem łączenia na żywo ze Sztokholmem. Tam na płycie nie ma miejsc daleko od sceny, jeśli "przegrasz" to będziesz w 7/8 rzędzie, także tuż przy scenie ;)



#360 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 19 września 2015 - 08:30

Mam pytanie odnośnie czasu koncertu - idziemy na koncert 24 w Berlinie, a w piątek rano muszę być w Warszawie no i jakoś muszę tę akcję zaplanować... O której na ogół kończą się koncerty? 00:00 ? Nie pamiętam o której Chorzów 2009 ale pamiętam że to było chyba później :-)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych