Skocz do zawartości


Zdjęcie

Red Hot Chili Peppers


611 replies to this topic

#101 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 30 maja 2007 - 16:10

Prawie jak koncert U2 ;-)

#102 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 30 maja 2007 - 17:38

Ja też się ciesze, że w końcu zobaczę Was na żywo :P. jak ktoś będzie sie dopisywał do listy to niech dopisze do mnie "+ znajoma:P"
Dołączona grafika

#103 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 30 maja 2007 - 19:39

oho koncert tuż tuż, Jo. zapomniałaś o Luril i Olce pod bramą, ba Simba też ma być :)
Stadion w Chorzowie to magiczne miejsce :D

#104 JoJo

JoJo

    Użytkownik

  • Members
  • 149 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tichau

Napisano 30 maja 2007 - 20:26

a no tak skleroza nie boli ale się nachodzić trzeba.Oprócz wymienionych osób jeszcze Lukas do tego dochodzi.Nie wiem jak oni się tam umawiali,bo nie pytalam ale jakoś trzeba to ustalić.Mrówa my będziemy pod Stadionem pod brama nr 1 koło 8 tak jak mówiłam także z Magnusem nas wypatrujcie,zajmieny Wam miejsca pod samą bramą B)
Co do Stadionu się zgadzam,jeszcze się pochwalę,że ostatnio udało mi się wejśc na teren obiektu bo w sobotę Był Maj Music Festival i do tego Ruch Chorzów miał mecz więc wszystko było otwarte.Eh wspomnienia wróciły :P
Błogosławieni Ci,którzy nie mając nic do powiedzenia nie obierają tego faktu w słowa.

#105 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 30 maja 2007 - 20:49

Najgorzej będzie jeśli nie dostane się pod scenę, wtedy raczej nie za wiele zobaczę.

#106 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 30 maja 2007 - 21:11

Jo. pamietaj ze przejmujesz pod swoj dach cale stado :D

#107 JoJo

JoJo

    Użytkownik

  • Members
  • 149 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tichau

Napisano 30 maja 2007 - 22:06

Chłopie nie denerw mnie nawet.Jak wy się chcecie pomieścić w tyle osób w takiej dziupli jak moja chata?(koniec OT)
Błogosławieni Ci,którzy nie mając nic do powiedzenia nie obierają tego faktu w słowa.

#108 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 31 maja 2007 - 15:14

Koncert prawdopodobnie będzie nagrywany tzn transmitowany też... po patronatach można zobaczyć przez kogo, wiecej na grono można poczytać sobie
Dołączona grafika

#109 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 31 maja 2007 - 17:23

Koncert prawdopodobnie będzie nagrywany tzn transmitowany też... po patronatach można zobaczyć przez kogo, wiecej na grono można poczytać sobie


Nie mam na konta na gronie, jeśli możesz, przytocz. Fajnie, ciesze się bardzo, dużo koncertów Red Hotów jest transmitowanych, jeśli ten też będzie, awesome! ;-)

#110 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 31 maja 2007 - 17:36

na forum rhcp coś tam pisali, że będzie transmisja (zapewne w TVN) i oprócz tego jakiś materiał z wywiadami z fanami...może zrobią z tego jakieś tam DVD (nie że oficjałka RHCP) ale polskie wydanie pod przewodnictwem tefaułenu.

#111 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 31 maja 2007 - 17:39

yhm, coś mi się wydaje, że gdyby nie "era nadaje rytm" raczej całej transmisji by nie było :P, w sumie to jeszcze nie wiadomo czy będzie
Dołączona grafika

#112 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 31 maja 2007 - 17:45

nie wiadomo, ale raczej tak ;-)

Mi sie zdaje że ewentualne DVD z tego to będzie coś takiego jakie wyszło z Jean Michelle Jarre.

#113 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 maja 2007 - 17:55

Przypomnę, że przy okazji koncertu U2 również krążyły plotki o transmisji koncertu przez TVN (na żywo koncert miał być emitowany w Multikinach) B) W Chorzowie wśród patronów koncertów również były stacje telewizyjne i radiowe, co nie przełożyło się na żadną transmisję. Raczej chodzi tutaj o promocję samego koncertu w mediach. Reasumując nie wierzę w koncert Red Hotów w polskiej telewizji, ale bardzo, bardzo chciałbym się mylić :rolleyes:
Dołączona grafika

#114 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 06 czerwca 2007 - 20:51

Jako, że wyjeżdżam - sprzedam bilet na płytę, cena 115zł.

#115 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 13:25

Jakby ktoś jeszcze chciał się wybrać na koncert, mam dla niego dobrą informację:

Zaskakująca informacja o lipcowym koncercie Red Hot Chili Peppers. Pojawi się na nim kolejna gwiazda. Będzie to Mickey Avalon.

Oprócz tej mamy i drugą rewelacyjną wiadomość. W sprzedaży pojawi się dodatkowo kilka tysięcy biletów, które będzie można kupić na stornach Live Nation i TicketPro. Cena biletu to 115 zł.
Będzie to pierwszy w historii zespołu występ w Polsce i jedyny w tej części Europy w ramach obecnej trasy. Koncert zespołu, który święci triumfy na rynkach całego świata będzie mogło wysłuchać ponad 50.000 fanów muzyki z Polski i zagranicy.

Żródło: http://cgm.pl/aktual...O_NEWS=30814763

#116 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 czerwca 2007 - 13:28

Eeee, kto to jest Mickey Avalon ??
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#117 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 13:32

http://en.wikipedia....i/Mickey_Avalon

#118 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 czerwca 2007 - 14:17

I to jest ta wielka gwiazda ? Z tego co widzę, on wydał debiutancką płytę ledwie rok temu..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#119 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 czerwca 2007 - 15:42

Co do transmisji i nagrywania koncertu przez TVN, pamiętajcie jak było z U2.

Bardzo możliwe że TVN postawi jedną kamerę gdzieś pod samą trybuną i puści kilkunastosekundowe urywki podczas Faktów, tak samo jak było przy U2 [TVP3 Katowice i TVP2 też chyba jakieś urywki zapodali w kurierze].

Ale ja nadal liczę na full transmisję. A jeśli nie będzie wydana - w czym problem, na pewno ktoś nagra i ripka zrobi, po kilku dniach będzie dostępne w necie i za darmo ;)

#120 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 czerwca 2007 - 11:04

Szukam dla kumpla biletu na płytę. Jakby ktoś czasem ....



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych