Skocz do zawartości


Ubiór członków zespołu


43 replies to this topic

#1 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 23 maja 2007 - 21:11

Zakładam ten topic bo mnie strasznei nurtuje co sadzcie o ubiorze chlopakow. Mnie osobiście nie podoba się zbytnio, że ciągle chodzą ubrani na czarno (rozumem czarny to kolor rockmanow :P ) ale ciekawy jestem czy Bono i spolka nawet w 40 stopniowym upale ubieraja czarne ubrania. Zapraszam do dyskusji ;)

#2 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 23 maja 2007 - 21:24

Zgadzam się.
Myślę że zdecydowanie za mało różu w ich strojach.

#3 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 23 maja 2007 - 21:29

Zgadzam się.
Myślę że zdecydowanie za mało różu w ich strojach.

Buahahaha bardzo smieszne ale mogliby zmienic z deczka image:P zreszta pokaz mi fotki na ktorych Bono ma na sobie inne klory niz czarny bo larry czy adam to jeszcz uznaja inne kolory ale Bono to juz tak mniej wiecej od 2000 to chodzi ciagle w czerni (na popie bylo najabrdziej kolorowo:P )

#4 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 maja 2007 - 21:32

Moim skromnym jest git.
Nie przesadzaj z tą czernią, różnie bywało. W roku 2000 akurat moim zdaniem w ogóle wyglądał najlepiej. Klasa.

#5 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 23 maja 2007 - 21:35

Wiesz, w pewnym wieku zbyt ekstrawaganckie, pstrokate stroje zahaczają o śmieszność.
To, co uchodzi 20-letnim gwiazdkom pop, nie bardzo panom pod pięćdziesiątkę.
Tzn - niech się ubierają jak chcą, ale daje to efekty żałosne ( Aerosmith, Rolling Stones).

#6 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 maja 2007 - 21:49

W sumie to chyba Adam najlepiej się "image'uje" obecnie. Stylowo, klasowo, elegancko, o. O czapencji Edge'a już dość sporo powiedziałem, te jego koszule też mi nie podchodzą. Larry charakteryzuje się na polskiego lansero-dresiarza. Ah te srebrne kiety na rękach, spodzień dresowy, nie mówiąc już o butach. Wiem, wiem, w dresówkach wygodniej jest klepać na perce. Bono jeszcze teraz ujdzie, chociaż przywdziane szaty w Cannes wskazują na 'lekki' spadek wybornego gustu ubraniowego.
Najlepiej było wtedy, kiedy nie dbali o ubiór. 87-90. No ale cóż, czasu się nie zatrzyma, mody tym bardziej.

#7 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 maja 2007 - 21:51

Wiesz, w pewnym wieku zbyt ekstrawaganckie, pstrokate stroje zahaczają o śmieszność.


Niektóre badziewne ciuchy Bono z VT np.
Mój ulubiony chyba okres to MDH (krókie włosy, fajne okulary, wdzianka z klasą, jak mówiłem), spora część ET i rok 2002. W sam raz. Potem zaczął świrować.

Zdjęć nie wrzucę na razie, bo galeria na stronie Mofo nie działa, a nie chce mi się szukać gdzie indziej konkretnych. Uzupełnię potem.

#8 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maja 2007 - 10:10

Ja najchętniej preferuje styl Larry'ego. Czarna koszula rozpięta do połowy i jeansy. Ubór Edge'a też da się przyjąć. ;)

Posted Image

Posted Image

#9 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Napisano 26 maja 2007 - 12:44

Ja najchętniej preferuje styl Larry'ego. Czarna koszula rozpięta do połowy i jeansy.


Mi się wydaje, że to bardziej przez urok osobisty Larry'ego :D :wub:

A co do Edge'a to uważam, że świetnie wygląda w trampkach :) A ja to w ogóle mam fioła na punkcie trampek :P w domu mam chyba z 10 par :P

#10 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maja 2007 - 14:16

Mi się wydaje, że to bardziej przez urok osobisty Larry'ego :D :wub:


Nie, nie o to chodzi... ;) Po prostu ten styl najbardziej do mnie przemawia. Czasami tez robie sie na "The Fly" :D

#11 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 maja 2007 - 14:59

Nosisz może obcisłe, połyksujące skórzane spodnie :P?
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#12 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 26 maja 2007 - 16:01

Heh mi najbardziej podobaja mi sie ich stroje z okresu Joshua Tree, były troszke może i niedbałe ale mi sie one podobały :D Jesli chodzi o ich późniejsz stroje to można o nich dyskutować godzinam :P . Obecnie najlepiej ubiera sie pan Edge,nosi fajne trampeczki (aaach!), dzinsy tez sa ok, do tego koszulka i czapeczka B) Cool B)
we can be heroes...just for one day

#13 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maja 2007 - 16:08

Nosisz może obcisłe, połyksujące skórzane spodnie :P?


Nosze czarną, połyskującą, skórzaną koszule ;) Spodnie też mam czarne, ale nie obcisłe. Nie lubie takich ;)

#14 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 26 maja 2007 - 18:09

Ja najchętniej preferuje styl Larry'ego. Czarna koszula rozpięta do połowy i jeansy. Ubór Edge'a też da się przyjąć. ;)


Posted Image


Świetna ta fotka Edga (Please wrzucajcie wiecej takich fotek chlopakow spotkanych i sfotografowanych wlasnie w takich sytuacjach poza fleszami i kamerami czy to w supermarkecie czy podczas spaceru na ulicy, please !!!! ) Chcialbym zobaczyc (i pewnie nie tylko ja) jak chlopcy ubieraja sie na codzien :-)

#15 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 27 maja 2007 - 19:29

Uwielbiam styl Edge'a: trapmacze, jeansy i t-shirt plus czapeczka. Ultraprosto, ultrasexy :)
A poza tym...
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

O! :D
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#16 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 27 maja 2007 - 19:36

Super ta ostatnia fotka jest :P Jeszcze takiej dobrej jakości z POP Martu nie widziałem :) Jezeli masz więcej to prosze o link na pm :)

#17 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 27 maja 2007 - 19:39

Super ta ostatnia fotka jest :P Jeszcze takiej dobrej jakości z POP Martu nie widziałem :) Jezeli masz więcej to prosze o link na pm :)



Nie znam żadnej konkretnej strony, poprostu wpisuję w google.images i dzielnie przegrzebuję fotki :)

Posted Image

Ta też miażdży :D
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#18 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 maja 2007 - 09:40

Kocham takie ostre zdjęcia.
Coś w stylu tej fotki, która moim zdaniem jest jedną z lepszych ever
Posted Image

#19 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 maja 2007 - 10:24

O Boże, conr4d, koszmarna fota :D
Wyglądają jak podstarzali bywalcy solarium.
Moje ulubione photo natomiast to zdecydowanie poniższe:
Posted Image
Zerowa dbałość o cokolwiek związanego z wyglądem, obdartusy pierwszej wody. Cudowne!

Najgorszy natomiast jest dla mnie teledysk One
Posted Image

A z takich bardziej recent konfekcji to kilka detali (skupiam się na Bono, bo go najwięcej widać) mi się zupełnie nie podoba:)
ten hełm
Posted Image

różowe okulary
Posted Image

głupawe kurtki z VT
Posted Image

i tu jeszcze z tym brzuchem wyleciał :)
Posted Image



Kurde, pamiętacie takie zdjęcie Bono w różowej koszuli? Nie mogę nigdzie znaleźć :/

#20 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 maja 2007 - 11:14

@ fota Conr4da:

to zdjęcie jest jak dla mnie koszmarne. Wyglądają pseudo groźnie, te chwyty, obejmowania się, nachylenia głów - rodem z klasowej wycieczki na Wawel. Z punktu widzenia technicznego mi nie pasuje: wyeksponowana "solarka", jakiś dziwny kadr.
tyle ode mnie.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych