Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulubieni Wykonawcy Forum The Joshua - edycja 10


304 replies to this topic

#261 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 31 marca 2014 - 21:40

Witek, no proszę Cię, argument popularności? ;) Ja podałem argument Picza bo AKURAT W TYM PRZYPADKU się z nimi zgadzam, tak wyszło. Na Porcysie chyba byli w 100 naj-płytach ostatniej dekady z kolei, z tym się nie zgadzam, punkt dla Ciebie w ten sposób, żeby być tu sprawiedliwym, chociaż ta lista Porcysia w ogóle mnie szczególnie nie przekonuje (za to ich recka ostatniego AF jak najbardziej z kolei) ;) Wiesz co, okay, może to zabrzmiało Janowi arogancko nieco ale ja też poznałem tylko dlatego że się parę osób jarało i chciałem wiedzieć czym, a czytając serwisy, blogi, coś, wiesz, oni się jakoś nie bardzo przewijają jako istotny element sceny muzycznej. To są raczej tacy Foster The People sceny elektronicznej - czerpią ze wszystkiego, wspomina się ich w kontekście sukcesu komercyjnego możliwego dla tego gatunku, ale nic więcej. Zresztą Johnny się elektroniką w ogóle przesadnie nie interesuje z tego co wiem ale no... tu już niech sam się broni ;)



#262 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 31 marca 2014 - 21:46

 Wiesz co, okay, może to zabrzmiało Janowi arogancko nieco ale ja też poznałem tylko dlatego że się parę osób jarało i chciałem wiedzieć czym, a czytając serwisy, blogi, coś, wiesz, oni się jakoś nie bardzo przewijają jako istotny element sceny muzycznej. To są raczej tacy Foster The People sceny elektronicznej - czerpią ze wszystkiego

Ja ich tez poznałem właśnie w taki sposób.I nie chodzi tu przecież o rozważanie czy są dobrzy czy nie.Doskonale to rozumiesz.

Nie kupuję podejścia że jak serwisy, blogi itd to tak , jak najbardziej - trzeba, warto, ale jak "tylko" zwykli ludzie (nie pany redaktory) to juz mozna pojechać w taki deseń jak wyżej.

 

Po prostu mam tak ze jak sporo ludzi czegoś słucha a ja tego nie znam to się staram przesłuchać, coś poczytać (Moderat to nie jest taki anonimowy projekt - sam zauważyłeś ze gdzies tam ich nawet doceniono), a nie piszę że pfff, co to jest itp

No sam rozumiesz.



#263 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 31 marca 2014 - 21:49

Też się często nie zgadzam, w końcu hej, wszyscy jaramy się U2, tak ;) Ja wiem że Moderat jest spoko ale nie uważam że jest w jakikolwiek sposób istotny tak żeby 'wypadało' to znać, można nie, bronię tylko podejścia "interesuję się bardzo muzyką a nie wiem co to, może niech mi ktoś powie" ;)



#264 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 31 marca 2014 - 21:53

 "interesuję się bardzo muzyką a nie wiem co to, może niech mi ktoś powie" ;)

Takie podejście jest mi bliskie - napisałem to w wyedytowanym poscie powyżej.

To co napisał Jan zabrzmiało nieco inaczej - przecież skądś się ta nasza dyskusja wzięła.



#265 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 31 marca 2014 - 22:00

No dobra, wiem, niech sam się broni w końcu, nie jestem żadnym adwokatem ;) Ale że mam podejście dość zbliżone do tego projektu, że mi blisko do tych poglądów, to się odezwałem. Ok, więcej nie piszę już na razie na ten temat. Love, Peace, Suede ;)



#266 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 01 kwietnia 2014 - 01:32

Czasami wato zajrzeć chociażby do wątku "piosenka na dziś" lub "co nowego w muzyce" lub "ostatnio nam się spodobało". trzy gigantyczne kopalnie muzyki :) I sądzę, że zespół na literkę m się również przewinął.

Albo popytać innych forumowiczów, chętnie pomogą :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#267 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 kwietnia 2014 - 01:47

stąd właśnie znam Moderat, he ;)



#268 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 01 kwietnia 2014 - 06:50

No troszkę wstyd jak na osobę interesującą się szeroko pojętą muzyką rozrywkową.

 

 

Być może, ale jestem do tego uczucia przyzwyczajony :D

 

Ja, gdybym nie znał wykonawcy , który znajduje się w pierwszej dziesiątce słuchanych wśród forowiczów, to bym szybciutko nadrabiał zaległości  a nie startował z tekstami "A co to w ogóle jest Moderat?".

 

 

Właśnie o to chodzi, że, oczywiście, wpisałem w googla, w youtube'a i tak dalej, tyle że nadal nie natrafiłem na nic, co uzasadniałoby tak wysoką pozycję na liście akurat na tym forum. Dlatego zapytałem. Coście tacy spięci? :rolleyes:

 

Albo popytać innych forumowiczów, chętnie pomogą :)

 

 

.. albo się zepną :rolleyes:


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#269 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 kwietnia 2014 - 08:33

Zestawienia indywidualne wrzucę na dniach. Pamiętajcie, że pojawią się tylko te zestawienia, których autorzy nie zastrzegli, że sobie nie życzą publikacji.



#270 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 01 kwietnia 2014 - 12:01

Zestawienia indywidualne wrzucę na dniach. Pamiętajcie, że pojawią się tylko te zestawienia, których autorzy nie zastrzegli, że sobie nie życzą publikacji.

uważaj, bo inaczej Cię pozwą!

 

No troszkę wstyd jak na osobę interesującą się szeroko pojętą muzyką rozrywkową.

Ej ej bez przesady, można się interesować muzyką, być jej entuzjastą i jednocześnie nie wygrzebywać wykonawców gdzie się da. Podejście "jak nie znasz, to udawaj, że znasz" jest żenująco hipsterskie. Na tym forum jest sporo osób z przebogatą wiedzą muzyczną, dzięki czemu jest ono tak ciekawe - ale nie zamierzam się wstydzić, że moja znajomość wykonawców jest uboższa od Waszej, po prostu z wielką wdzięcznością zaczynam nadrabiać straty poznając zespoły, które tutaj "reklamujecie" (Przez ostatnie lata miałem problemy techniczne i trochę tego jest). I to naprawdę nie znaczy, że moja baza zespołów jest malutka, po prostu chodziłem innymi ścieżkami jej wzbogacania.

Chyba wiem Corso o co Ci chodzi, odebrałeś post J99 ofensywnie (mi się taki nie wydaje), no ale bez przesady, to nie jest zamknięte kółko i konkurs Znawców Wykonawców (joł), dla mnie to jest świetne źródło poznawania muzyki i wymieniania się nią. Za co przy okazji dziękuję :)

 

 "interesuję się bardzo muzyką a nie wiem co to, może niech mi ktoś powie" ;)

O o o - to.



#271 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 18 kwietnia 2014 - 10:36

Zestawienia indywidualne wrzucę na dniach. Pamiętajcie, że pojawią się tylko te zestawienia, których autorzy nie zastrzegli, że sobie nie życzą publikacji.

 

EKHEM!!!


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#272 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 18 kwietnia 2014 - 11:33

Wiedziałem, że czyjaś ręka sprawiedliwości w końcu mnie dopadnie :D.

 

Obiecuję wrzucić. Jak nie wrzucę do środy do 12 to ogolę się na łyso i wrzucę tu zdjęcie.



#273 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 18 kwietnia 2014 - 11:52

 
Obiecuję wrzucić. Jak nie wrzucę do środy do 12 to ogolę się na łyso i wrzucę tu zdjęcie.


Trzymamy za słowo:D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#274 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 18 kwietnia 2014 - 12:13

trzymam kciuki, żeby Ci się nie udało :D



#275 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 23 kwietnia 2014 - 11:05

Wiedziałem, że czyjaś ręka sprawiedliwości w końcu mnie dopadnie :D.

 

Obiecuję wrzucić. Jak nie wrzucę do środy do 12 to ogolę się na łyso i wrzucę tu zdjęcie.

No to Patryk pochwal nam się nową fryzurą :D .


El silencio se vuelve melodia


#276 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 23 kwietnia 2014 - 11:12

Kur.... zapomniałem :D. Fak!



#277 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 23 kwietnia 2014 - 11:14

Kur.... zapomniałem :D. Fak!

Hahahaha!!! :D :D


El silencio se vuelve melodia


#278 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 23 kwietnia 2014 - 11:33

zdję-cia! zdję-cia!



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#279 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 23 kwietnia 2014 - 11:41

firstworldproblemsgirl.jpg



#280 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 23 kwietnia 2014 - 12:01

:D :D :D

teraz już chyba nikogo nie obchodzą listy, wszyscy liczą na zdjęcia Pata! :P





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych