Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepsze płyty wg BBC


5 replies to this topic

#1 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 maja 2007 - 17:15

Coby nie kontynuować w survivorze:

1. Bruce Springsteen – "Born In The USA"
2. Dire Straits - "Brothers In Arms"
3. Nirvana – "Nevermind"
4. The Clash – "London’s Calling"
5. David Bowie – "The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars"
6. The Beatles - "White Album"
7. Black Sabbath - "Paranoid"
8. U2 - "Achtung Baby"
9. The Stone Roses – "The Stone Roses"
10. Led Zeppelin – "Led Zeppelin IV"


Co do mojego zdania - oprócz Achtunga ( powinien być 11, za pozostałymi albumami U2 B) ), na miejsce w dziesiątce absolutnie nie zasługują Nevermind , Paranoid, Stone Roses i Brothers In Arms. Uwielbiam Born In The USA, ale jednak Boss miał lepsze płyty, to taki mainstreamowy wybór.. Wydaje mi się, że powinien tu także trafić inny album Beatlesów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 16 maja 2007 - 20:41

Rankingi tych wszystkich BBC, Rolling Stonek i innych codziennie powstają. Można by temat przemianować na nasze ulubione albumy ale bez tworzenia dziwnych rankingów. Pisalibyśmy sobie o tych naj, za co je lubimy i czemu są dla nas ważne :lol:
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 16 maja 2007 - 20:44

A tu podali jakieś uzasadnienie? Bo mnie wkurzają te rankingi z-niższej-części-pleców jak ten, które zdają się nikomu poza szanownymi panami autorami nie pasować do niczego. Jak dają uzasadnienie, to przynajmniej czasem coś poczytać można ciekawego.

#4 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 maja 2007 - 09:44

Można by temat przemianować na nasze ulubione albumy ale bez tworzenia dziwnych rankingów. Pisalibyśmy sobie o tych naj, za co je lubimy i czemu są dla nas ważne laugh.gif

Jak najbardziej w tym wątku można i należy pisać o swoich ulubionych płytach, i na pewno żadnemu z moderatorów nie będzie to przeszkadzać ( prawda, słoneczka nasze i dobrodzieje ? :) )

A tu podali jakieś uzasadnienie? Bo mnie wkurzają te rankingi z-niższej-części-pleców jak ten, które zdają się nikomu poza szanownymi panami autorami nie pasować do niczego. Jak dają uzasadnienie, to przynajmniej czasem coś poczytać można ciekawego.


Taki ranking traktuję bardziej jako pretekst. Uzasadnienia zazwyczaj składają się z banałów ( typu: " albumem Paranoid Black Sabbath zapoczątkowali jeden z najważniejszych nurtów rocka XX wieku, czyli metal " ), albo niezalowych " zabaw formą " ( typu: " album Paranoid.. drzewo rosnące nad brzegiem, a moja dziewczyna jest kochana " ), i szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce ich szukać.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#5 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 17 maja 2007 - 10:05

A takiego tematu, w którym można było pisać o płytach ulubionych wykonawców, już nie było przypadkiem? :rolleyes:
O tu:
http://u2forums.com/...hp?showtopic=97

#6 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 maja 2007 - 12:11

Tamten wątek traktuje troszkę o czym innym, ale w sumie ok :)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych