Skocz do zawartości


Zdjęcie

1998-01-31 - Sao Paulo


10 replies to this topic

#1 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 maja 2007 - 18:44

Brazylia - Sao Paulo - Morumbi
Soundboard
Data: 31.01.1998

Setlista:
Mofo
I Will Follow
Gone
Even Better Than The Real Thing
Last Night On Earth
Until The End Of The World
New Year's Day
Pride
I Still Haven't Found
All I Want Is You
Staring At The Sun
Sunday Bloody Sunday
Bullet the Blue Sky
Please
Where the Streets Have No Name
Encores: Discotheque - Staying Alive
If You Wear That Velvet Dress
With or Without You
Hold Me Thrill Me Kiss Me Kill Me
Mysterious Ways
One
40

EDIT -- bee

#2 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 08 maja 2007 - 18:52

Podane przez Ciebie linki są identyczne z tymi jakie widnieją na stronie u2start.com. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Hot-linkowanie jest czymś niestosownym i niemile widzinym na każdym forum. Wklejając takie linki niejako sugeruje się, że samemy się dany koncert wrzuciło.

Mam nadzieję, że się mylę i dlatego proszę o rozwianie wątpliwości.
Dołączona grafika

#3 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 08 maja 2007 - 19:13

Podane przez Ciebie linki są identyczne z tymi jakie widnieją na stronie u2start.com.


oraz z tymi, które są na u2star, bo to akurat jest upload Asso <_<

#4 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 maja 2007 - 19:38

Aha, czyli nie można udostępniać linków które udostępnił ktoś inny tak?? Ale jakbyś to jeszcze raz wrzucił i wkleił swój link to byłoby ok??

#5 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 08 maja 2007 - 19:55

Aha, czyli nie można udostępniać linków które udostępnił ktoś inny tak?? Ale jakbyś to jeszcze raz wrzucił i wkleił swój link to byłoby ok??


w taki sposób jak Ty to zrobiłeś, sugerowało, że to Ty wrzuciłeś ten koncert, a tak nie jest, prawda? nie zaznaczyłeś, że zrobił to ktoś inny, a tak, jak napisał Mario, hotlinkowanie nie jest zbyt sympatyczne, jest to wykorzystywanie czyjejś pracy

#6 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 maja 2007 - 20:11

w taki sposób jak Ty to zrobiłeś, sugerowało, że to Ty wrzuciłeś ten koncert, a tak nie jest, prawda? nie zaznaczyłeś, że zrobił to ktoś inny, a tak, jak napisał Mario, hotlinkowanie nie jest zbyt sympatyczne, jest to wykorzystywanie czyjejś pracy


Czyli jeśli bym dopisał że kopiuje link bo na u2.com.pl mało kto zagląda to byłoby ok?? ;) /"dla waszego dobra diegieneruchy" :P/
Ehh te procedury :)

#7 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 08 maja 2007 - 20:52

byłoby bardziej w porządku, dla ścisłości, nie sądzę, żeby Asso zamieszczał coś na u2.com.pl :P , choć mogę się oczywiście mylić

#8 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 maja 2007 - 20:56

A ty myślisz że skąd jak nie z u2.com.pl wziąłem linki?? :) właśnie sam się dziwiłem że akurat tam wrzucał bo tam jest raczej bardzo mały ruch w porównaniu z tym forum. Dlatego chciałem się podzielić linkami :) /po to one w końcu są w tym internecie/. Dobrze chciałem a jak zwykle źle wyszło :P :angry:

żeby nie było:
http://www.u2.com.pl...opic.php?t=1626

#9 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 08 maja 2007 - 20:56

Zresztą wbrew pozorom to nie są tylko jakieś tam procedury, chodzi tutaj bardziej o uczciwość i poszanowanie dla pracy i czasu innych osób. Najlepiej żeby samemu wrzucać zamieszczane materiały. Siegnąć po linki zamieszczone na innych stronach każdy może w dowolnym czasie, nie ma powodu ich kopiowanie na nasze forum. Powszechnie znane są strony i fora gdzie można z łatwością znaleźć bootlegi.

Rzeczywiście na u2.com.pl mogą się znajdować linki co najwyżej "zapożyczone" już przez kogoś od Asso.
Dołączona grafika

#10 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 08 maja 2007 - 21:21

A ty myślisz że skąd jak nie z u2.com.pl wziąłem linki?? :) właśnie sam się dziwiłem że akurat tam wrzucał bo tam jest raczej bardzo mały ruch w porównaniu z tym forum. Dlatego chciałem się podzielić linkami :) /po to one w końcu są w tym internecie/. Dobrze chciałem a jak zwykle źle wyszło :P :angry:

żeby nie było:
http://www.u2.com.pl...opic.php?t=1626


jednak się pomyliłam, to rzeczywiście Asso, swoją drogą ciekawe, że trafił tam, a tutaj nie :P

#11 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 maja 2007 - 06:20

swoją drogą ciekawe, że trafił tam, a tutaj nie :P

Bo powiem ci że mamy taki niepozorny adres www, jak sie wpisze w Google 'U2 Poland' to pierwsze wyskakuje forum na com.pl... naszego nie ma nawet na 1 stronie wyszukiwań... :/

PS. Dzięki za Johannesburg



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych