Jump to content


Photo

Off Festival 2012


123 replies to this topic

#101 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 13 sierpnia 2012 - 01:58

najwyzszy czas antoni.

ja cos skrobne, mam ochote, ale jak wroce do domu. soon. too soon. ale na razie afterek po festivalu. cheers!

#102 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Posted 13 sierpnia 2012 - 13:40

Może by który/a napisał/a coś o festiwalu, hę?

#103 biz

biz

    Użytkownik

  • Members
  • 538 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Narnia

Posted 13 sierpnia 2012 - 21:26

A może o Ul/Kr jakieś dwa zdania, o ile ktokolwiek się na ten koncert wybrał.

#104 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 13 sierpnia 2012 - 21:55

przechodziłam obok, jak grali, ale pamiętając o głosie Roguca, podążyłam w innym kierunku.

skrót najlepszych muzycznie z OFFa (wg mnie, of course):
dzień 1.: Death in Vegas, Charles Bradley (jaki świetny koncert! nie zamierzałam na niego iść, bo nie miałam pojęcia, kto to, ale warto było, zdecydowanie :) ), Metronomy (i co, że mainstream, lubię i podobało mi się, basista <3) i Mazzy Star (może i 'nudny' koncert, ale coś w nim było takiego, że nie mogę napisać, że nie podobał mi się).
dzień 2.: Other Lives (na ten koncert czekałam i nie zawiodłam się, wypadli znakomicie, gdyby tylko grali później, byłoby jeszcze lepiej) i The Antlers (ach, jaki klimat, uwielbiam ich - minusem był za głośny bas, który aż zagłuszał wokal ;/ ale i tak pięknie było :) Peter S. <3)
dzień 3.: Afro Kolektyw (jeden z najlepszych koncertów, kto nie był, nie wie co stracił), Baxter Dury (na fejsie/gdzieś zauważyłam opinie, że było 'żałośnie', co kto lubi, mi się podobało, bo było całkiem inaczej niż się spodziewałam), Battles (na żywo bardzo OK, bo płytowo jakoś nie doceniam :P) i Stephen Malkmus and The Jicks (no i Stephen. Otóż nie doznaję - teraz już bardziej, ale na Offie jeszcze nie. Jednakże skoro brać forumowa ruszyła pod scenę, no to i ja udałam się tam. Zaraz na początku przemiła młodzież urządziła sobie pogo i dzięki temu trafiłam przed Malkmusa. Zatem podoznawałam bardziej. Więc nie mogło mi się nie podobać :D i nawet setlistę złapałam (uzi, masz jeszcze? ;) )

więcej (o 'nienajlepszych' muzycznie i tych słyszanych jednym uchem; a niemuzycznie to zachowam dla siebie) może kiedy indziej.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#105 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Posted 14 sierpnia 2012 - 15:58

uzi, masz jeszcze? ;)

nie, wiesz, wywaliłam setlistę z Malkmusa. :ph34r: którą niewątpliwie ZŁAPAŁAŚ ©.

i hyyyyc o podłogę:

http://www.youtube.com/watch?v=e68T9w8MOuk

#106 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 14 sierpnia 2012 - 16:21

nie, wiesz, wywaliłam setlistę z Malkmusa. :ph34r: którą niewątpliwie ZŁAPAŁAŚ ©.

no dopsz, dopsz, I know ;P

i hyyyyc o podłogę:

http://www.youtube.com/watch?v=e68T9w8MOuk

welcome to Ibiza! :D
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#107 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 14 sierpnia 2012 - 22:45

A słyszał ktoś cover Naszego Ukochanego Running to stand still na King Creosote & Jon Hopkins? Najpiękniejszy moment festiwalu i w ogóle w moim muzycznym życiu. I w ogóle później jeszcze zagrali The only living boy in NY i na końcu Nothing compares to U. Ich piosenki też cudowne oczywiście.
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#108 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 14 sierpnia 2012 - 22:54

O a Ciebie Yarpen zdaje się nasze koleżanki wyczaiły na feście, nie? Co żeś się nie ujawnił wcześniej, byśmy na jakieś piwsko skoczyli na moment się poznać, ej ;)

#109 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 14 sierpnia 2012 - 22:55

A słyszał ktoś cover Naszego Ukochanego Running to stand still na King Creosote & Jon Hopkins? Najpiękniejszy moment festiwalu i w ogóle w moim muzycznym życiu. I w ogóle później jeszcze zagrali The only living boy in NY i na końcu Nothing compares to U. Ich piosenki też cudowne oczywiście.

oł, Bradley grał wtedy. w innym wypadku pewnie bym się wybrała.

O a Ciebie Yarpen zdaje się nasze koleżanki wyczaiły na feście, nie? Co żeś się nie ujawnił wcześniej, byśmy na jakieś piwsko skoczyli na moment się poznać, ej ;)

no właśnie! gdyby nie Afro, to byśmy się nawet nie zauważyli ;)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#110 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 14 sierpnia 2012 - 22:58

oł, Bradley grał wtedy. w innym wypadku pewnie bym się wybrała.no właśnie! gdyby nie Afro, to byśmy się nawet nie zauważyli ;)


Ja bardzo przepraszam, ja chciałem, ale jak kradłem setlistę Afronsów to już poszłyście ;( Ale na pewno będzie jakiś milion okazji <3
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#111 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 14 sierpnia 2012 - 23:01

długo tam byłyśmy, ale okej ;P do zobaczenia kiedyś :)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#112 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 14 sierpnia 2012 - 23:02

najlepsze bylo to że pod sceną na Afro samo u2forums i znajomi u2forums <3 a fakt, epicki gig, muzycznie nie, ale za performens mają 1sze miejsce u mnie.

#113 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 15 sierpnia 2012 - 08:30

Widzę, że Paula z Karolem zrobili robotę. Szkoda tylko, że grali 'za dnia':

http://www.youtube.c...h?v=EPL9YCc_-Mw

#114 PennyLane

PennyLane

    Użytkownik

  • Members
  • 185 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Posted 15 sierpnia 2012 - 12:32

A słyszał ktoś cover Naszego Ukochanego Running to stand still na King Creosote & Jon Hopkins? Najpiękniejszy moment festiwalu i w ogóle w moim muzycznym życiu. I w ogóle później jeszcze zagrali The only living boy in NY i na końcu Nothing compares to U. Ich piosenki też cudowne oczywiście.


No nie. NIE. Wiedziałam, że będzie piękny koncert, ale czemu Running? Czemu The only living boy in New York, uwielbiany przeze mnie ze względu na skojarzenia z genialną sceną z Garden State? Wtedy akurat grał Charles Bradley, którego koncert też oczywiście był wspaniały, ale mimo wszystko... Dlaczego? :(
"What came first, the music or the misery? Did I listen to music because I was miserable? Or was I miserable because I listened to music? Do all those records turn you into a melancholy person? People worry about kids playing with guns, and teenagers watching violent videos; we are scared that some sort of culture of violence will take them over. Nobody worries about kids listening to thousands, literally thousands, of songs about broken hearts and rejection and pain and misery and loss."

(Nick Hornby, "High Fidelity")

last.fm - wyczyszczony i nieużywany, zatem fejs

#115 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Posted 15 sierpnia 2012 - 12:48

A ja obejrzałem pół jednego i pół drugiego koncertu :-).

#116 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Posted 18 sierpnia 2012 - 21:38

Ja, choć generalnie nie przepadam za elektroniką, to bardzo spodobał się koncert Death in Vegas. Szczególnie ta część podczas ulewy miała pewien specyficzny klimat.

Mazzy Star (może i 'nudny' koncert, ale coś w nim było takiego, że nie mogę napisać, że nie podobał mi się)

Akcja z projektorem sprawiła, że ten koncert nie mógł być nudny, a wręcz wyjątkowy. ;)
Dołączona grafika

Zaś jeśli chodzi o kwestie pozamuzyczne, to szczególnie ujęło mnie stoisko z Fritz-Kolą i w sumie cała strefa gastronomiczna, bowiem rzadko mi się zdarza, że wybory kulinarne stają trudniejsze niż te muzyczne. ;)

A poniżej reszta moich nagrań z piątku.
http://www.youtube.com/watch?v=_v6fsx7ZLg0
http://www.youtube.com/watch?v=ZChR3tqS4Og
http://www.youtube.com/watch?v=vtl269RAKiQ
http://www.youtube.com/watch?v=4vSiM_OFdmY

#117 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 19 sierpnia 2012 - 11:31

akcja z projektorem była tak słaba, że aż się zastanawiałem czy przypadkiem przedszkolaków nie wpuścili na festiwal.

#118 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Posted 19 sierpnia 2012 - 13:45

akcja z projektorem była tak słaba, że aż się zastanawiałem czy przypadkiem przedszkolaków nie wpuścili na festiwal.

Przedszkolaki były, ale chyba po stronie organizatorów, bo przecież dorośli ludzie przewidzieliby taki rozwój sytuacji i nie dopuściliby do tak haniebnego czynu! Chodzą słuchy, że była to ponoć prowokacja ze strony ukrytej opcji niemieckiej. Tak czy inaczej Artur Rojek powinien wystosować oficjalne przeprosiny za okrycie wstydem narodu polskiego. ;)
Dołączona grafika

#119 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 19 sierpnia 2012 - 15:39

rączki były OK, podobało mi się to. no może trochę za długo trwało to 'przedstawienie', ale miało swój urok jednak ;)

skoro już tu piszę, to wspomnę o tym, co mi się nie podobało - otóż Kurt Vile mnie zawiódł, koncert był nudny. Spodziewałam się czegoś lepszego.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#120 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 07 września 2012 - 00:38

bootleg Chromatics na YT (audio)

edycja: jakby ktoś chciał pocięte w mp3, niech się zgłosi.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users