Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bono i Chris Martin zaśpiewaja dla Antona


24 replies to this topic

#21 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 03 grudnia 2011 - 22:40

kaman, to była oficjałka, księżna dawała nagrodę facetowi z dorobkiem, nie opłaca się przychodzić w fatałaszkach...
kompletnie nie rozumiem tej agresji w kierunku CP, to tak jakbyś się złościł na szczeniaczki że są słodkie... ;)

No wiem wiem tak tylko powiedziałem... mam dzisiaj dirty day :P
Agresji ? Jakiej agresji ! Przekonałem się o fałszywości Coldplayów mniej więcej odkąd wydali vivalavidaloca :P a pomyśleć, że kiedyś katowałem dzień i noc X&Y - btw ostatni dobry album tego zespołu :/

#22 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 grudnia 2011 - 00:20

zapomniałeś dodać: moim zdaniem ;)
przecież nowe, nawet gorsze wydawnictwa, nie przekreślają tego jak dobre były poprzednie... nie zaczęłam nienawidzić CP ani U2 po ostatnich płytach mimo, że uważam, że i jednych i drugich stać na więcej...

co się stało, czyżby szczeniaczek narobił Ci do buta? ;)

#23 iksik

iksik

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 04 grudnia 2011 - 13:17

Widzę, że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie że "ktoś się tutaj na kimś trochę wzoruje";)i nie chodzi mi o wygląd na tej konkretnej imprezie, ale tak jakoś bardziej ogólnie. Od czasu szumu wokół viva la vida nabrałam dystansu do CP. Nie wiem do końca jak to było z ich inspiracją w przypadku tej piosenki, ale nie lubię takich zagrań...mimo to na opener'a pojechałam ze względu na nich-podobało się, ale bez euforii. Oczywiście ich występ nie miał startu do koncertu U2 w Chorzowie (w ogóle to zastanawiam się czy kiedykolwiek będzie mi dane być na lepszym koncercie, bo tak głęboko zapisał się w moim serduchu:) i jeszcze jedna rzecz...było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem że Bono zaśpiewał Yellow na Glastonbury, był to gest, który miał szersze znaczenie, nie każdego stać na coś takiego :)

#24 Mo.

Mo.

    Użytkownik

  • Members
  • 914 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 grudnia 2011 - 14:48

http://www.zimbio.co...Day/HmXwq59JlAU

jeżeli tkwimy w kwestii butów.

chociaż niedługo przyda się osobny wątek :P
"I will not hear what you have to say

Cause I need freedom now
And I need to know how
To live my life as it's meant to be"

#25 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 04 grudnia 2011 - 15:21

są tam jeszcze buty Alicia, łaadne :D (proszę wybaczyć off-top)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych