Skocz do zawartości


U2torrents.com


259 replies to this topic

#141 togama

togama

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 lutego 2011 - 19:44

Mam problem, pomóżcie :unsure: próbuję rozgryźc U2 Torrents :blink:
ściągnęłam multicam z Frankfurtu i teraz chcę go seedowac, ale baaardzo woolno się wysyła, ze średnią prędkością 0.5 kB/s(już dostałam maila z ostrzeżeniem, że do 14 dni muszę podnieśc swoje ratio dlatego nic więcej nie pobieram, chciałabym tylko udostępniac). Czy mogę jakoś zwiększyc prędkośc wysyłania? To raczej nie jest wina mojego internetu, bo pobierało się z prędkością 200 kB/s (w porywach nawet do 600 kB/s), może mam źle ustawionego uTorrenta??

#142 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 lutego 2011 - 00:45

Przypuszczalnie jest po prost mało leecherów (osób, które pobierają), a wielu seederów (Ci, którzy już mają pełny plik/pliki na dysku) próbuje właśnie wciąż podnieść ratio, więc wysyła. W takiej sytuacji jeden użytkownik pobiera od kilku osób, więc każdy wysyłający ma proporcjonalnie mniejszy wysył.

Krótko mówiąc - raczej nie podniesiesz nic. Cierpliwie trzeba czekać. Na U2torrents przy tym wymyganym minimalnym ratio jest ciężko, bo jeśli ściąga się coś, co już jakiś czas temu zostało wrzucone, to bardzo często jest mało leecherów, więc osiągnięcie dobrego ratio jest problematyczne.

#143 togama

togama

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 lutego 2011 - 23:20

Dzięki za odpowiedź, teraz widzę, że faktycznie tak jest. Nie wiem czy dobrze, ale zmieniłam taktykę ;) skoro na ten Frankfurt już nie ma chętnych, to pobieram teraz to co jest najnowsze, może potem łatwiej będzie seedować - a jak mi zbanują konto na U2Torrents to trudno, jakoś przeżyję ;)

#144 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 lutego 2011 - 23:57

Po prostu trzeba pobrać jakiegoś świeżaka i zostawić na noc do udostępniania. Ratio sukcesywnie będzie wzrastać po czymś takim. Ja mam 1.06 a szczególnie dużo wysiłku mnie to nie kosztuje.

#145 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 lutego 2011 - 00:10

Mi się jeszcze nie zdarzyło wyjść powyżej 0,6 ratio. :P

#146 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 lutego 2011 - 10:11

Tak naprawdę wystarczy zarzuć jakiś koncert DVD - tak jak pisał Daniel - musi być świeży. Jesteś jednym z pierwszych seedów i wszyscy od Ciebie ciągną. Dwa, trzy dni seedowania i ratio skacze do góry. Mnie się notorycznie udaje wysyłać po 20, 30GB z danego DVD.

#147 togama

togama

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 lutego 2011 - 15:29

Mam już ratio 0.02 czyli tendencja zwyżkowa B) dzięki serdeczne za rady :)

#148 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 lutego 2011 - 16:15

Po 10 latach zaczynają wypływać nagrania z Elevation Tour. Pojawiła się m.in. Kolonia.

Oprócz tego, mamy nowy multicam z Helsinek, w HD z 3-źródłową ścieżką dźwięku (jeden IEM od Bono). Pliczek waży 13GB. Ściągam.


Powiedzcie mi, co z takim plikiem zrobić? Nie widzi mi się trzymanie tego multicama na dyskaczu. Da się to jakoś nagrać na płyty bez starty jakości?

#149 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 18 lutego 2011 - 17:09

Powiedzcie mi, co z takim plikiem zrobić?

Po obejrzeniu wyrzucić do kosza? ;)

A tak poważniej to najlepiej rozważyć kupno nagrywarki Blu-Ray albo kolejnego dysku. Bo ponowne obrabianie tego materiału i nagrywanie na płytach DVD raczej nie ma sensu.

#150 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 lutego 2011 - 17:24

Posiadam nagrywarkę Blu - Ray - jak więc, rozwiązać kwestię nagrania tak dużego pliku?

EDIT: blada du*a, odczyt blu-ray, zapisu nie ma:(

#151 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 18 lutego 2011 - 17:43

Da się wiele zrobić z takim plikiem możesz go podzielić,stworzyć z niego strukturę bluray później wypalić to na 2 płytkach dual layer (dwuwarstwowych)większość odtwarzaczy stacjonarnych Bluray odtwarza tak nagrane płytki.
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#152 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 lutego 2011 - 08:53

OK, ale nie utracę na tym podziale jakości?


Tymczasem po 14 latach ujrzało światło dzienne nagranie video z Montrealu '97.

#153 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 19 lutego 2011 - 09:14

Jeśli dobrze podzielisz to nic nie stracisz, sam robiłem rok temu coś podobnego tylko z ok.40gb plikiem i działa i to bardzo dobrze.
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#154 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 lutego 2011 - 10:52

Użytkownik Stadtfelder dzieli się kolejnymi rarytasami ze swojej kolekcji.

Tym razem wpuścił soundcheck, nigdy wcześniej nie publikowany:

U2
Hattem, T'Heem soundcheck
1982, May 14


unknown analog generation tape > Yamaha K-540 > Terratec EWX 2496 > Soundforge 9.0 > CD Wave Editor > wave > flac

(24:13)
01 New Year's Day - instrumental, in progress - (0:43)
02 checking the sound (3:53)
03 Gloria (4:31)
04 Another Time Another Place (4:02)
05 dead air (0:53)
06 I Threw A Brick Through A Window (3:49)
07 A Day Without Me (2:54)
08 Interview with The Edge (3:25)

I haven't seen this on the tracker (not on the new one and not on the old one, either), so I think this one has not been shared before.

#155 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 25 lutego 2011 - 18:29

któs łupnął na u2t sarajevo ale zbanowali :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:B)
Posted Image
Max Biaggi Ceasar Trade List

#156 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 26 lutego 2011 - 09:41

Przewrażliwienie do potęgi. Sarajevo ma SBS wydane oficjalnie, dlatego poszedł ban.

#157 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 26 lutego 2011 - 19:26

Przewrażliwienie do potęgi. Sarajevo ma SBS wydane oficjalnie, dlatego poszedł ban.


Najgorsze, że całe wideo Amatorskie z Sarajeva jest przez to banowane i wiele innych wideo i multicamów, bo np. jakiś jeden utwó gdzieś na singlu się ukazał.... Paranoja. Jakby ktoś (Universal, RIAA) chciałsię ich czepiś to już dawno by to zrobił, a nie szukał pojedynczych oficjalnych utworów.

Reguły z The Trader's Den są ciekawe, bo pozwalają umieścić nawet materiał amatorsko kręcony nawet z oficjalnie wydanych koncertów. ;) Jak dla mnie logiczne.

PS Nie wspomnę o zbanowaniu wszystkich koncertów (całych!!!) z AM. Południowej z Vertigo Tour, bo mogą zawierać jakieś fragmenty U23D. :blink: Tylko nikt nie potrafi wskazać jakich...

#158 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 06 marca 2011 - 21:06

Hej, pomoże mi ktoś? Proszę tylko i wyłącznie o krótką instrukcję jak ściągać multicamy z tej stronki bo jakoś nie potrafię. Chyba że nie mogę bo ratio mam na zerze. Pomożecie?

#159 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 06 marca 2011 - 22:35

hmm ciekawe kiedy wyjdzie pełny multicam z Hannoveru , bo edycja świąteczna (pół koncertu) wyszła niesamowicie! Dla mnie najlepszy multicam. (a najfajniejsze jest to że byłem na tym koncercie :D)

#160 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 07 marca 2011 - 22:17

Hej, pomoże mi ktoś? Proszę tylko i wyłącznie o krótką instrukcję jak ściągać multicamy z tej stronki bo jakoś nie potrafię. Chyba że nie mogę bo ratio mam na zerze. Pomożecie?

Ratio masz = 0? A coś już ściągałeś, czy jeszcze nic? Rozumiem, że jesteś zarejestrowany. :rolleyes: Podaj jeszcze trochę info.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych