Skocz do zawartości


U2torrents.com


259 replies to this topic

#21 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 02 maja 2007 - 20:06

Jesus Chryst, spokojnie, a przypadkiem rejestracja nie jest wyłączona?

#22 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 02 maja 2007 - 20:12

jak może byc wyłączona?? nie rozumiem

#23 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 maja 2007 - 00:55

Normalnie. Na U2T popyt jest wyższy niż podaż. Nie jest łatwo się zarejestrować.

#24 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 maja 2007 - 07:35

To raz, a dwa napisz wprost czy zakładałeś drugie konto z tego samego komputera. Jak tak to nie ma co kombinować.

#25 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 03 maja 2007 - 09:30

Dziś rano otrzymałem maila :-), ale mam kolejny problem:-( do ściągania torrentów używam azureusa mam zainstalowana javę mój antywirus/firewall to kaspersky internet security 6 ale ciągle mi sie wyswietla ze DHT za firewallem. Odblokowałem porty w zaporze windows i w kasperskym dodalem plik jawaw.exe i azureusa do odblokowanych aplikacji w zaporze windows i nadal nic.
HELP!!! Czy ktoś uzywa twgo programu do zasysania ? Jeżeli tak prosze o odpowiedź. PLEASE

#26 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 maja 2007 - 10:20

No to zacznij używać np. bittorrent i po problemie.

#27 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 03 maja 2007 - 10:25

Ja ze swojej strony polecam BitComet

#28 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 03 maja 2007 - 10:35

Dziś rano otrzymałem maila :-)


A nie mówiłem :D Ja ze swojej strony także polecam BitComet,niezły programik raczej żadnych problemów nie sprawia :)

#29 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 03 maja 2007 - 11:33

nadal nie działa zainsalowalem bit torrenta ale nadal nic nawet kb a chyba od razu po wlaczeniu programu i dodaniu zadan do sciaganiapowinno zaczas sie zasysac a tym czasem nic dla pewnosci wylaczylem jeszcze zapore windows ale to nic ni dalo

#30 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 maja 2007 - 13:45

No to masz zablokowaną możliwość pobierania plików z tego samego komputera, na którym wcześniej miałeś konto, moim zdaniem - mówiąc najprościej.

#31 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 03 maja 2007 - 16:07

Mówiąć jeszcze prościej, jak sobie pościelasz tak sie wyśpisz, złamałes regulamin a teraz daj se siana bo po prostu nie ściągniesz tych plików :D

#32 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Napisano 03 maja 2007 - 16:13

hehe dalem rade dzieki za pomoc :P ADMINISTRATORZY: TOPIC MOZNA SKASOWAĆ!!!

#33 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 czerwca 2009 - 19:08

Hej, to nie koniec tematu, oto kolejny zainteresowany - czyli ja :-) Wyjaśnijcie mi zasadę u2torrents.com - jak to działa, czym jest ratio? Byłam na stronie, czytałam info, niewiele rozumiem. Z postu JakubaBaranowskiego wynika, że lepiej znać zasady i nie zostać wyproszonym.. Pomóżcie!
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#34 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 18 czerwca 2009 - 21:01

Hej, to nie koniec tematu, oto kolejny zainteresowany - czyli ja :-) Wyjaśnijcie mi zasadę u2torrents.com - jak to działa, czym jest ratio? Byłam na stronie, czytałam info, niewiele rozumiem. Z postu JakubaBaranowskiego wynika, że lepiej znać zasady i nie zostać wyproszonym.. Pomóżcie!

Ratio to stosunek downloadu do uploadu, czyli danych ściągniętych do danych wysłanych. Na przykładzie, jeśli ściągniesz 100 MB i wyślesz 100 MB będziesz miała ratio 1.0. O ile się nie mylę, aby nie zablokowali Ci konta wymagane jest 0.27.

#35 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 czerwca 2009 - 18:15

Dzięki za odpowiedź, conr4d! Zarejestrowałam się, potwierdziłam maila, jestem tam. Jeszcze nic nie ściągnęłam ani nie wrzuciłam, 0:0. Na dzień dobry warto coś wrzucić..Jak zrobic upload i co może nim być? Czytam ,,This page is only for adding a torrent onto the tracker. To seed a torrent that is already on U2Torrents.com, do not use this form.Instead, go to U2Torrents.com's details page for the torrent and get your personalized .torrent file for it. " Co to jest np tracker, seed i ten spersonalizowany torrent? Skąd wiesz, że to co chcesz wrzucić, już tam jest i trzeba wejść na inny formularz?
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#36 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 czerwca 2009 - 18:18

Może na razie nic nie wrzucaj tylko ściągaj. Ściąganie nie wyklucza uploadingu ściąganego pliku.

#37 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 czerwca 2009 - 18:38

Tak zrobiłam :-) Efekt- mam plik, komputer nie wie, jakim programem otworzyć, szukałam w Necie, null. Plik ma tylko 32 KB, mniej niż miało być i jest typu torrent (to jakiś specjalny typ?). Sprawdziłam stan mojego konta w u2torrents w zakładce CP: download =0, upload =0, rank=uploader, my ratio=Inf (?). Gdzieś chyba zrobiłam błąd?


The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#38 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 19 czerwca 2009 - 20:51

Tak zrobiłam :-) Efekt- mam plik, komputer nie wie, jakim programem otworzyć, szukałam w Necie, null. Plik ma tylko 32 KB, mniej niż miało być i jest typu torrent (to jakiś specjalny typ?). Sprawdziłam stan mojego konta w u2torrents w zakładce CP: download =0, upload =0, rank=uploader, my ratio=Inf (?). Gdzieś chyba zrobiłam błąd?

Polecam program uTorrent. Ściągnij go z internetu, poczytaj przy okazji o sieci torrent.
Zasada jest taka, że z serwisu u2torrents.com ściągasz pliki, które mają dane o trackerze, czyli jakby serwerze. Ten plik otwierasz poprzez uTorrent. Następnie ludzie, którzy wstawiają tam pliki udostępniają Ci te pliki, i możesz je ściągając. Jeśli ściągasz ten plik to również udostępniasz go innym, w ten sposób działa sieć torrent. Dlatego w momencie ściągnięcia koncertu cały czas go uploaduj, aby zwiększać sobie ratio.

#39 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 czerwca 2009 - 19:40

Conr4d, thanx za radę! Postaram się, bo gra jest warta świeczki. A w ramach podzięki na stosownym temacie forum wklejam fotę Bono ze zwierzakiem ;-) Pozdrawiam serdecznie!
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#40 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2009 - 22:50

podajcie prosze złota jakąs zasade ustawien opcji uTorenta by to ratio automatycznie było min 0,25 ok przy sciaganiu?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych