Skocz do zawartości


Zdjęcie

Off Festival 2011


208 replies to this topic

#201 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 20 sierpnia 2011 - 20:15

mhm, niestety. ja wyszedłem po 5, 6 kawałkach. straszny spadek formy!

#202 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 sierpnia 2011 - 16:28

Nie podzielam wrażenia z TCIOF - byłem na nich wiele razy i zawsze zdarzały im się lepsze i gorsze okresy, koncert OFFowy faktycznie nie należał do najbardziej udanych (może to nowe niedopieszczone żywo kawałki, może niemożliwe słońca którego sam miałem dość po 5ciu minutach pod barierkami a z muzyków się lało oporowo, może mało aktywna publika, a może to że im duże sceny nigdy nie służyły, a może to że Kuba Czubak już nie ma legendarnego basu z Modest Mouse) ale zagrany był bardzo poprawnie i mnie nakręcił na ten nowy album. Może niższa półka, ale na pewno nie ich najsłabszy na jakim byłem. Samo Lazy Boy przy którym można mieć porównanie jakoś raczej się przegibałem i prześpiewałem zamiast wsłuchiwać co brzmi lepiej, gorzej, inaczej.. no ale właśnie, po to była ta piosenka ;) Lake&Flames już nie wróci, no ale nie powiecie że kawałki jak Cherry Cordial czy tytułowy z Ombarrops! nie urywają nadal? Ta systematyczna zmiana, progres od dance-punku po wysmakowany pop się dokonuje od dawna, co raz mniej jest czadu (ale zauważcie że Borys też w swoich projektach już nie szaleje), ale piosenki nadal bardzo fajne i ja z przyjemnością się na nich wybiorę kiedy tylko będzie okazja.

#203 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 21 sierpnia 2011 - 16:35

recenzja jeżeli chodzi o TCIOF w trzech słowach - byłem widziałem ...zapomniałem :mellow:

#204 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 sierpnia 2011 - 20:47

N Lake&Flames już nie wróci, no ale nie powiecie że kawałki jak Cherry Cordial czy tytułowy z Ombarrops! nie urywają nadal?


Nigdy nie urywały. Na płycie są w porządku, na żywo - nuda.

#205 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 sierpnia 2011 - 20:53

No to się różnimy, ja się na nich świetnie bawię, co kto lubi ;) Właściwie jedyne co mi się nie podoba ostatnio to wykonania Early Morning Internazionale i Cranks, jakoś bez pary należnej w ogóle, przedobrzyli, ugładzili brzmienie pod resztę, a to nie tak się z tymi piosenkami powinno, zresztą to już od czasu Ombarrops i akurat w tych kawałkach Borysa brakuje bardzo.

#206 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 22 sierpnia 2011 - 14:43

Czy na Porcys jest relacja z Offa, czy jeszcze nie napisali?Bo nie mogę znaleźć.

#207 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 28 grudnia 2011 - 11:48

całkiem fajny półgodzinny materiał o ostatnim Offie:

http://www.youtube.c...player_embedded

#208 Marta82

Marta82

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 28 grudnia 2011 - 12:38

Świetny materiał :-)

#209 malgorzatanikolajewna

malgorzatanikolajewna

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 stycznia 2012 - 13:31

trojka zawiadamia

http://www.polskiera...walem-w-Europie



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych