Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor Albumowy - Uważaj Kochanie! (edycja 2)


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#581 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 24 lipca 2014 - 19:03

Myślałem trochę o tym i kurcze, nie zgadzam się na to, żeby unieważniać tego survivora ;p Zaraz zacznie się edytowanie/kasowanie postów, żeby zmieniać wyniki rund po paru latach :D

Albo zostawmy tak jak jest, przecież w sporcie sędziowie też popełniają błędy i nikt nie cofa decyzji po zakończeniu rywalizacji mimo, że wszyscy wiedzą o tym błędzie ;) Z resztą skąd mamy pewność, że ktoś nie edytował posta? I pierwotnie ten głos UC nie był liczony, a wynik był taki sam? Albo może ktoś skasował posta? Albo był tam głos kogoś, kto później usunął konto, a przy aktualizacji forum jakimś cudem posty tego użytkownika zostały zupełnie skasowane? Nie mamy pewności. Nie po takim czasie.

Ew. zawsze można dać One i Wild Horses na 7 miejscu ex aequo ;)
 

Swoją drogą, jeśli faktycznie był ten głos policzony, to wyjątkowy niefart. Ja sam, jeśli nie prowadzę survivora, to podliczam gdzieś z 75% rund. Jest chyba jeszcze parę innych osób, które też podliczają częściej lub rzadziej. A tu akurat, gdy Rodia się pomylił, nikt nie sprawdził. Śmiesznie :)



#582 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 lipca 2014 - 20:54

Czasem wciąż mam problemy z uświadamianiem sobie jak poważnie Szczotek traktuje te surwajwory :)

 

Ale wiesz Szczotku, z tym nieważnym surwajworem to był żart :P Zresztą wszystko jedno, bo naprawdę wątpię czy kogokolwiek obchodzi wynik rozgrywki sprzed ponad 3 lat :P Jestem pewien, że gdyby się przeszukało inne surwajwory na przestrzeni lat to znalazłoby się tam więcej takich kwiatków. Na ten natknąłem się przez czysty przypadek, możliwe nawet, że jest ich więcej w tym jednym surwajworze :P

 

Albo zostawmy tak jak jest, przecież w sporcie sędziowie też popełniają błędy i nikt nie cofa decyzji po zakończeniu rywalizacji mimo, że wszyscy wiedzą o tym błędzie ;)

No. Strasznie mnie to wkurza. Zwłaszcza w piłce nożnej. Powinno być zupełnie inaczej. Zostaje udowodnione, że sędzia się pomylił - mecz jest rozgrywany na nowo albo chociaż wynik zostaje zresetowany do stanu sprzed błędnej decyzji. Tak by było sprawiedliwiej.



#583 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 24 lipca 2014 - 22:11

I wyobrażasz sobie Rodia np.taką sytuację, że po 3 latach od jakiegoś meczu, dajmy na to Mistrzostw Świata, jakaś komisja stwierdzi, że w danym meczu była błędna decyzja sędziowska. I co odgrywamy mecz jeszcze raz ? :P

A taki kwiatek jak ten może być przyczynkiem do zrobienia surva a AB. Bo ja nie ukrywam, ale fajnie się w ostatnim bawiło :P


Music can change the world, because it can change people.
 


#584 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 lipca 2014 - 23:39

Nie no, to byłby ustalony czas na dokonywanie tego rodzaju decyzji. Dajmy na to tydzień; nie byłoby opcji, że 3 lata po meczu się takie coś ustala, no litości. No i nie róbmy teraz surwajwora AB, no błagam. Będzie na to czas za parę miesięcy. Ja naprawdę tylko żartowałem z tym błędem :P



#585 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 24 lipca 2014 - 23:55

Poważnie, ale z przymrużeniem oka ;) W takim sensie, że jak już robić do porządnie, ale przy tym się dobrze bawić. Polecam ;)



#586 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 lipca 2014 - 00:24

jednak zróbmy jakiegoś survivora bo widzę że z braku tej zabawy złe myśli przychodzą do główek ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych