Skocz do zawartości


Zdjęcie

1997/08/12 - Warszawa


57 replies to this topic

#1 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 kwietnia 2007 - 07:57

Wrzucając kilka utworów dla Sławka (Slawasu2) z tego koncertu wrzuciłem również przy okazji cały koncert - może komuś się przyda. :D Jakoś nagrania jest powszechnie znana - mimo wszystko warto mieć ten koncert w swojej kolekcji (na inny bootleg szanse są niewielkie). Można też posmakować atmosfery panującej wśród fanów (nawet bardziej niż samej muzyki).

Pilki na wyslijto.pl. Format mp3 - 192 kb/s.

Część 1 (66,7 MB)

Część 2 (96 MB)

Hold Me..-Mysterious Ways-One- Unchained Melody (dla Sławka)
Dołączona grafika

#2 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 19 kwietnia 2007 - 13:13

wcześniej posiadałem tylko video z PopMart In Poland, już wtedy czułem [po tych 3-4 piosenkach] że to był świetny koncert, teraz jestem tego pewny :)

Wielkie dzięki ;)

#3 mary

mary

    Użytkownik

  • Members
  • 62 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Głogów

Napisano 19 kwietnia 2007 - 13:21

Ja również skorzystałam i dziękuję ładnie ;)

#4 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 19 kwietnia 2007 - 17:31

Mariuszku Byłeś jesteś i będziesz wielki :) DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM CIE :)

#5 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 kwietnia 2007 - 21:59

Skorzystłam również, dziękuję.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#6 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 kwietnia 2007 - 11:23

Jeszcze jedno muszę wyjaśnić, odnośnie tego videa - Mofo jest na pewno z Warszawy, Even Better być może ( tzn. nie mam dowodów na to, że nie jest ). Natomiast Streets NA PEWNO nie jest z Warszawy, tylko najprawdopodobniej z Rotterdamu ( wydaje mi się, że za ekranem widać nawet trybuny, których jako żywo w Warszawie nie było ) tak samo jak Discotheque.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#7 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 kwietnia 2007 - 12:13

Jeszcze jedno muszę wyjaśnić, odnośnie tego videa - Mofo jest na pewno z Warszawy, Even Better być może ( tzn. nie mam dowodów na to, że nie jest ). Natomiast Streets NA PEWNO nie jest z Warszawy, tylko najprawdopodobniej z Rotterdamu ( wydaje mi się, że za ekranem widać nawet trybuny, których jako żywo w Warszawie nie było ) tak samo jak Discotheque.


Ale to jest wrzucone mp3 z tego koncertu, a nie video ;) Ja specjalnie zaznaczyłem w mojej wypowiedzi 'po tych 3-4 piosenkach', ponieważ Końcówka PopMuzik [sam dźwięk oooo łarsała - ale tego nie zaliczam ;)], a także [warsała! warsaaaałaaa...] Mofo i Even Better [warsałaa..., i widoczne metalowe ogrodzenie], co do Streets nie byłem pewny, zdaje mi się że Larry jest tak ubrany jak Warszawie, znaczy inaczej niż w Rotterdamie, ale nie za bardzo widać [w ogóle widać tylko Bono i scenę z daleka :P]. Czyli 3 piosenki, 4 licząc Streets. A Lemon i Discotheque jest na 100% z Rotterdamu [co nawet jest napisane w opisie na u2torrents.

Podsumowując, gdzieś zapis z Warszawy jest tylko nie wiadomo gdzie.

Ogólnie PopMart był ogólnie udany pod tym względem, iż każdy koncert był nagrywany z kilkunastu kamer, a to co widzieliśmy na ekranie zależało tylko od zamysłu reżyserki... Z tego co wiem, każdy koncert z PopMartu [mówię o tych nieopublikowanych w necie lub opublikowanych częściowo typu Warszawa] leży gdzieś w archiwach jako niezmontowane zapisy wszystkich kamer. I niszczeją. A ja nawet znam kilka osób które zajęły by się tym ;) Np. taki Manana ;) No ale to tylko marzenia...

#8 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 kwietnia 2007 - 12:18

co do Streets nie byłem pewny, zdaje mi się że Larry jest tak ubrany jak Warszawie, znaczy inaczej niż w Rotterdamie, ale nie za bardzo widać [w ogóle widać tylko Bono i scenę z daleka :P].


Dobra, może obraz jest z Warszawy, ale dam głowę, że dźwięk jest z Rotterdamu.

każdy koncert był nagrywany z kilkunastu kamer, a to co widzieliśmy na ekranie zależało tylko od zamysłu reżyserki... Z tego co wiem, każdy koncert z PopMartu [mówię o tych nieopublikowanych w necie lub opublikowanych częściowo typu Warszawa]leży gdzieś w archiwach jako niezmontowane zapisy wszystkich kamer.


W krótkim dokumencie o koncercie w Edmonton ( na 1st leg Popmartu ) pojawia się zdanie, że właśnie ten koncert jest pierwszym, który zespół zdecydował się profesjonalnie nakręcić. The Edge tłumaczy w nim, że absolutnie nie oznacza to oficjalnego wydawnictwa itd. Skąd więc wzięło się nagranie z Las Vegas, nie wiem.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#9 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 kwietnia 2007 - 12:47

Dobra, może obraz jest z Warszawy, ale dam głowę, że dźwięk jest z Rotterdamu.
W krótkim dokumencie o koncercie w Edmonton ( na 1st leg Popmartu ) pojawia się zdanie, że właśnie ten koncert jest pierwszym, który zespół zdecydował się profesjonalnie nakręcić. The Edge tłumaczy w nim, że absolutnie nie oznacza to oficjalnego wydawnictwa itd. Skąd więc wzięło się nagranie z Las Vegas, nie wiem.


Być może chodzi mu o koncert profesjonalnie zmontowany, zremasterowany i dopiero w takiej formie wpuszczony do neta...

Aczkolwiek dam sobie głowę uciąć, że każdy koncert był nagrywany lecz niemontowany [taśmy z poszczególnych kamer o których pisałem powyżej].

A może byśmy tak wystosowali pismo do zespołu, aby ekipę ruszyli, i zrobili coś z tą Warszawą, znaczy się udostępnili całość... Skoro my [Polscy fani] im Chorzów zrobiliśmy to oni nam Warszawę :)

#10 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 21 kwietnia 2007 - 17:34

Nagrywają od czasów Lovetown Tour, w którejś książce było napisane o tym.
A co do Wawy moje propozycje sa takie:
Mofo, Wtshnn, even better than the real thing - Stolica. Reszta Rotterdam.

#11 Asso

Asso

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów

Napisano 02 lipca 2007 - 11:39

Repost

http://rapidshare.co..._Warschaw_1.rar
http://rapidshare.co..._Warschaw_2.rar

:D

#12 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2007 - 17:14

Wrzucając kilka utworów dla Sławka (Slawasu2) z tego koncertu wrzuciłem również przy okazji cały koncert - może komuś się przyda. :D Jakoś nagrania jest powszechnie znana - mimo wszystko warto mieć ten koncert w swojej kolekcji (na inny bootleg szanse są niewielkie). Można też posmakować atmosfery panującej wśród fanów (nawet bardziej niż samej muzyki).

Pilki na wyslijto.pl. Format mp3 - 192 kb/s.

Część 1 (66,7 MB)

Część 2 (96 MB)

Hold Me..-Mysterious Ways-One- Unchained Melody (dla Sławka)

Super,że jest ten bootleg :) Mój wujek był na tym koncercie. Jak wróce z obozu to z przyjemnością go ściągne i oglądne!
Dołączona grafika

#13 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 lipca 2007 - 17:41

Jak wróce z obozu to z przyjemnością go ściągne i oglądne!


To jest bootleg audio B) Jak go ściągniesz to zorientujesz się, że przyjemny w słuchaniu to on aż taki nie jest B)
Dołączona grafika

#14 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2007 - 17:57

To jest bootleg audio B) Jak go ściągniesz to zorientujesz się, że przyjemny w słuchaniu to on aż taki nie jest B)

To posłucham ,żadna różnica dla mnie :P
Dołączona grafika

#15 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 27 lipca 2007 - 18:51

To posłucham ,żadna różnica dla mnie :P


Jak przesłuchasz całe to masz u mnie nowy avatar ;-D

#16 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 lipca 2007 - 19:42

Jak przesłuchasz całe to masz u mnie nowy avatar ;-D


Mi się za jednym razem nie udało nigdy :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#17 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 27 lipca 2007 - 21:05

Mi się za jednym razem nie udało nigdy :D


Mi sie udało dwa razy.
Boss jestem, tyle <palacz>

:D

#18 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 07 sierpnia 2009 - 18:16

I tak pewnie nikt się nie zainteresuje tym co napiszę, ale trudno...

Przed chwilą w Informacjach w Polsacie jak mówili o koncercie U2 puścili kilkusekundowy fragment Mofo w Warszawy-97.

Może teraz wykorzystując, że o U2 jest głośno i ze na forum jest mnóstwo ludzi, uderzylibyśmy na e-mailowo na Polsat, żeby w końcu wyemitował koncert z 97 roku. Nie wierzę, że jakby się baaardzo postarali to by im nie wyszło.








Niech go nawet puszczą gdzieś o 3 w nocy...

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#19 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 07 sierpnia 2009 - 18:36

A skąd wiadomo, że oni mają ten koncert w całości ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#20 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 07 sierpnia 2009 - 18:38

Mnie się za bardzo nie wydaje, żeby mieli cały koncert. Zawsze puszczają tylko Mofo, czemu nic innego? Nie wierze że mając cały koncert nie puściliby go ani razu na antenie, byłoby to niewyobrażalnie głupie ;]



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych