Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiedeń


64 replies to this topic

#21 Koldecure

Koldecure

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 22 czerwca 2010 - 14:14

Ticketeria Koldecure z Łodzi będzie organizowała przejazd do Wiednia z Warszawy, Łodzi i Katowic. Szczegóły na dniach. Kontakt i informacje 602-214-751 i poczta@koldecure.pl

#22 nawiasmariusz

nawiasmariusz

    Użytkownik

  • Members
  • 78 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 22 czerwca 2010 - 16:58

Czekamy na dodatkowe informacje.
B)

#23 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 13:21

Właśnie zadzwoniłem pod podany 2 posty wyżej nr tel. Firma organizuje wyjazdy od 8 lat. Być może jeszcze dziś na forum pojawią się jakieś konkrety. Mnie osobiście interesuje wyjazd z Katowic (4 osoby). Powrót bezpośrednio po koncercie. Koszt w obie strony wyniesie około 120 zł. Ale tak jak napisałem - musimy poczekać na oficjalną informację.

Pozdrawiam

#24 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 23 czerwca 2010 - 13:31

Oferta wydaje się bardzo interesująca. Pytanie tylko na którą godzinę byłby planowany przyjazd do Wiednia? Osoby, które mają bilet na płytę preferowałyby możliwość dotarcia na miejsce w godzinach porannych.

#25 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 13:39

Oferta wydaje się bardzo interesująca. Pytanie tylko na którą godzinę byłby planowany przyjazd do Wiednia? Osoby, które mają bilet na płytę preferowałyby możliwość dotarcia na miejsce w godzinach porannych.


Dokładnie. Ja z pewnością rozważyłbym taką ofertę jeśli cena i godzina przyjazdu byłyby odpowiednie.

#26 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 14:26

Pisałem o tym chyba wcześniej - rok temu jechałem do Wiednia na koncert Springsteena zorganizowanym autokarem. Wyjazd z Katowic o ile dobrze pamiętam o 22. Byliśmy na miejscu rano około godziny 7. Po koncercie powrót. Na godzinę 8 byłem w pracy...
Nie będę ukrywał że liczę na zorganizowany wyjazd dlatego niecierpliwie czekam na konkretną ofertę.

#27 Pan_Tarey

Pan_Tarey

    Użytkownik

  • Members
  • 36 Postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 19:17

ja ze swojej strony mogę powiedzieć że koldecure jest ok. jeździłem z nimi już kilka razy i zawsze same pozytywne wibracje. autokary najwyższej jakości i organizacja wyjazdu bez zastrzeżeń. a i ceny absolutnie do zaakceptowania.
To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus . "Mistrz i Małgorzata

#28 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 25 czerwca 2010 - 15:40

Na stronie koldecure.pl już pojawiły się szczegóły co do wyjazdu na koncert.

PRZEJAZD Z WARSZAWY
Cena:170,00
ZBIÓRKA: 29.08.2010 GODZ. 23:00

PRZEJAZD Z ŁODZI:
Cena:150,00
ZBIÓRKA: 30.08.2010, GODZ. 01:00
dworzec Łódź Kaliska (parking przy krańcówce MPK, koło poczty)

PRZEJAZD Z KATOWIC:
CENA:130,00 PLN
ZBIÓRKA: 30.08.2010, GODZ. 04:00
Spodek (wieżowiec obok Spodka przy ulicy Olimpijskiej)

Pewnie przyjazd na miejsce byłby około 12. Nie bardzo mi to pasuje...

#29 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 28 czerwca 2010 - 12:45

Witam,

Jestem właśnie po rozmowie z organizatorem. Wspomniałem o tym że wielu chętnych na wyjazd chce być maksymalnie blisko sceny zatem zaproponowana godzina wyjazdu dla tych osób może okazać się mało akceptowalna.
Morał rozmowy jest następujący - wszystko jest do dogrania. Jeśli będzie określona duża grupa chętnych chcących wyjechać z Katowic około 22 ? 23 (co oznacza przyjazd do Wiednia w okolicach 7 rano) plan wyjazdu zostanie zmieniony.
Co do rezerwacji miejsc. Wszytko oczywiście będzie na stronie organizatora ale wygląda na to że na konto trzeba będzie przelać część kwoty tj. zaliczę. Reszta przed wyjazdem.

To tyle co udało mi się dowiedzieć.

Pozdrawiam

#30 Koldecure

Koldecure

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 29 czerwca 2010 - 13:44

Witam ponownie;)
Więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa i wysłuchając mądrych uwag i sugesti wprowadzamy nastepujące zmiany:
Wyjazd z Katwowic z 29 na 30 Sierpnia o godzinie 24.00, wyjazdy z Warszawy i Łodzi bez zmian. Zapisy i informacje szczegółowe od 6 lipca (wcześniej jestem na Heinekenie) pod numerem 602-214-751 i poczta@koldecure.pl
Zapraszam.

#31 lukasz

lukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 114 Postów

Napisano 01 lipca 2010 - 12:41

Wyjazd z Katwowic z 29 na 30 Sierpnia o godzinie 24.00, wyjazdy z Warszawy i Łodzi bez zmian.
Zapraszam.

czy autokar wyjeżdzający z Warszawy lub z Łodzi będzie mógł się zatrzymywać po drodze i ewentualnie zbierać ludzi?
just breathe

#32 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 01 lipca 2010 - 13:59

Witam ponownie;)
Więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa i wysłuchając mądrych uwag i sugesti wprowadzamy nastepujące zmiany:
Wyjazd z Katwowic z 29 na 30 Sierpnia o godzinie 24.00, wyjazdy z Warszawy i Łodzi bez zmian. Zapisy i informacje szczegółowe od 6 lipca (wcześniej jestem na Heinekenie) pod numerem 602-214-751 i poczta@koldecure.pl
Zapraszam.

Znaczy się jak ktoś chce być z rana pod stadionem to musie jechać z Katowic :angry:
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#33 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 lipca 2010 - 07:46

Znaczy się jak ktoś chce być z rana pod stadionem to musie jechać z Katowic :angry:


Chyba ten pociąg jest nam pisany :)

#34 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 02 lipca 2010 - 08:23

Chyba tak :)
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#35 Agatoss

Agatoss

    Użytkownik

  • Members
  • 84 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:obecnie Wrocław

Napisano 06 lipca 2010 - 14:12

Ktoś wybiera się pociągiem i jest mu ten temat bliższy..jeszcze nie rozglądałam się a zapewne taka opcja będzie najodpowiedniejsza.Jeśli ktoś już czegoś szukał mógłby podzielić się informacją :)

..And I have no compass
And I have no map
And I have no reasons
No reasons to get back...


Last.fm

#36 Koldecure

Koldecure

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 lipca 2010 - 14:29

Witam!

Poniżej pełne info dotyczące wyjazdów.

Ticketeria Koldecure będzie organizowała przejazdy na wiedeński koncert U2 z Warszawy, Łodzi i Katowic.

Wyjazd z Warszawy: zbiórka 29 sierpnia o godzinie 23.00 - na parkingu przy supermarkecie L'clerk róg Aleji Jerozolimskich i Popularnej.
Koszt przejazdu 170 zł. Powrót po koncercie.

Wyjazdy z Łodzi: zbiórka 30 sierpnia o godzinie 01.00 - na parkingu przy dworcu Łódź Kaliska (koło krańcówki MPK i poczty).
Koszt przejazdu 150 zł w obie strony. Powrót po koncercie.

Wyjazdy z Katowic: zbiórka 29 sierpnia o godzinie 24.00 - z tyłu Spodka, przy wieżowcu na
ulicy Olimpijskiej.
Koszt przejazdu 130 zł w obie strony. Powrót po koncercie do centrum Katowic w
okolice Dworca Głównego.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu w cenie przejazdu mają zapewnione ubezpieczenie, ale będę potrzebował następujące dane: imie, nazwisko, adres zamieszkania i pesel.
Przyjazd do Wiednia w godzinach rannych Katowice i Łódź, Warszawa do południa, czas wolny i powrót po koncercie.
Nie posiadam w sprzedaży biletów na ten koncert, ale one tam będą;)

Zapisy i odpowiedzi na wszelkie pytania: 602-214-751 (11.00 - 18.00)
i poczta@koldecure.pl

Pozdrawiam
Koldecure
www.koldecure.pl
602-214-751

#37 shirka

shirka

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 13 lipca 2010 - 08:03

wczoraj bylam na dworcu w Gdańsku Głównym i próbowałam kupić bilety na pociąg. Może w innym miastach jest lepiej. Ale u nas dowiesz sie, czy bilet możesz kupić i w jakiej cenie dopiero bo wydrukowaniu biletu. Jakaś paranoja, do tego babeczka ma rosyjski akcent i w ogole czułam sie jakbym ubiegała sie o wize conajmniej do Moskwy. W reszcie poprosiłam o wydrukowaniu 6 biletów i sie dowiedziałam,ze w sumie bilety są na 26 i na 27 nie ma, ale 'ona mi nic nie gwarantuje, bo jak wyjde to może nie być tych na 26 też'. Wiec generalnie frustracja- dzisiaj drugie podejscie.

#38 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 14 sierpnia 2010 - 13:57

Szukam jakiegoś transportu do Wiednia tak więc gdyby ktoś przypadkiem miał wolne miejsce to pisać na PM.

#39 sky.angel

sky.angel

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 sierpnia 2010 - 14:02

Podobnie jak poprzednik. Poszukuję transportu do Wiednia najlepiej z osobmi planującymi koczowanie na płytę (co by nie było konfilktu interesów).
"I'm not afraid of anything in this world
There's nothing you can throw at me that I haven't already heard
I'm just trying to find a decent melody
A song that I can sing in my own company (...)"

#40 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 17 sierpnia 2010 - 10:32

Podobnie jak poprzednik. Poszukuję transportu do Wiednia najlepiej z osobmi planującymi koczowanie na płytę (co by nie było konfilktu interesów).


może napiszcie skąd jesteście...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych