Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koncert Tygodnia/Miesiąca


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#221 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 maja 2014 - 00:08

ok, to słuchamy tego. piękne ET z A Sort Of Homecoming i Slow Dancing jako ciekawostkami i ma gwiazdki za jakość dobre. tu jest link http://u2start.com/shows/1283/ jak nie macie tam konta, skorzystajcie spokojnie z mojego. nick: acr, pass: taborca (acrobat od tyłu, jak oryginalnie), jak nie ogarniacie może bezpośrednie mi się uda wrzucić.



#222 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:11

Skończyła się trasa a mój paraboliczny argument jest taki - 13 osób na u2czacie dziś chce się nadal tam spotykać słuchając U2. Reaktywujemy zabawę, kiedy i jak Wam pasuje. Kto za?



#223 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:12

1



#224 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:13

! i 2



#225 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:13

Jestem za ,będzie co omawiać w piątkowe wieczory ;)



#226 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:14

3! Ale uprzedzajcie mnie jakoś bo nie zawsze zaglądam na forum :D


I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#227 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:17

Ja jestem bardzo za!

A, że piątki mi pasują to taaak!

 

Myślę nad systemem, czy zrobić tak, że każdy wybierze sobie jakiś (dostępny) koncert i wszyscy słuchamy, czy robimy głosowanie, choć nie wiem czy to ma sens,bo i tak mnóstwo fajnych koncertów jest, że można to rozdzielić jakoś :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#228 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:40

Warto też rozważyć oprócz samej wersji audio, także wizję^^ Raz czy dwa w parę osób tak 'obejrzeliśmy' jakiś koncert z Zoo TV (któryś z dostępnych w całości na YT) i całkiem fajnie to wyszło - wiadomo co się dzieje na scenie, a jak publika krzyczy głośniej, to przynajmniej wiadomo z jakiego powodu :P No i zawsze miło sobie popatrzeć na chłopców ;)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#229 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:44

a czemu w piąteczek? Ludzie zwykle cisną w miasto w piąteczek :P Czy nie?



#230 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 07 grudnia 2015 - 23:45

a czemu w piąteczek? Ludzie zwykle cisną w miasto w piąteczek :P Czy nie?

Tylko ci, którzy mają życie :P Jak parę lat temu prawie co tydzień słuchaliśmy, to piątek był do tego najlepszy (nawet latem) :D


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#231 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 grudnia 2015 - 00:05

dzień i formę dogadajcie. ale ja wolę odsłuch, bo skupiamy się wtedy na muzyce, a to chyba najważniejsze, nie? plus z przeszłości nie ma wiele dobrych materiałów video obejmujących cały koncert.



#232 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 08 grudnia 2015 - 00:19

Ja jestem za!, zanim wpadnę w totalny dołek syndromu odstawienia. Zgadzam się na wszystko.


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#233 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 08 grudnia 2015 - 00:58

Zgadzam się na wszystko.

wszystko?



#234 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 08 grudnia 2015 - 01:00

ale rozumiem, że na starym czacie czy na onecie? Bo ostatnio stary czat mi nie działa i nie mogę do Was dołączać ;/

 

 

XXI wiek ołje



#235 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 grudnia 2015 - 07:25

Ja też niestety nie mogę wejść na stary czat, ale na ten nowy też parę osób nie mogło więc tak czy inaczej nie jest dobrze na 100%. Szkoda bo fajny pomysł, ja bym chętnie dołączyła kiedy by mi czas pozwalał.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#236 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 08 grudnia 2015 - 18:43

ale ja wolę odsłuch, bo skupiamy się wtedy na muzyce, a to chyba najważniejsze, nie? plus z przeszłości nie ma wiele dobrych materiałów video obejmujących cały koncert.

 

Ty wolisz audio a niektórzy lubią też sobie pooglądać. A w ogóle można pomieszać i audio i wizję, kto jak będzie chciał.

 

a czemu w piąteczek? Ludzie zwykle cisną w miasto w piąteczek :P Czy nie?

 bo to się sprawdzało wcześniej i sądzę, że teraz też. No chyba, że łazicie w soboty do pracy....


Music can change the world, because it can change people.
 


#237 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 08 grudnia 2015 - 18:46

wszystko?

A co mi tam i pewnie będę tego żałować. Wszystko!  :D (łącznie z COBL, Elevation i Vertigo do kupy  ;) )


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#238 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 09 grudnia 2015 - 21:33

Ktoś zaczyna z koncertem? acr, nie chciałeś (bo gdzieś tam coś pisałeś) ? Bo to już pojutrze, robimy spontan, czy jakąś kolejkę? Czy odsłuch za tydzień? (Choć ja nie wiem czy wytrzymam :P)


Music can change the world, because it can change people.
 


#239 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 11 grudnia 2015 - 16:28

ale rozumiem, że na starym czacie czy na onecie? Bo ostatnio stary czat mi nie działa i nie mogę do Was dołączać ;/

 

 

XXI wiek ołje

 

 

Ja też niestety nie mogę wejść na stary czat, ale na ten nowy też parę osób nie mogło więc tak czy inaczej nie jest dobrze na 100%. Szkoda bo fajny pomysł, ja bym chętnie dołączyła kiedy by mi czas pozwalał.

Może te osoby, którym nie chodzi czat onetowy, korzystałyby wtedy ze starego, no i na odwrót (niektórym oba działają, to mogłyby być tu i tu ;) ) Wiem, że to nie jest w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie, ale chyba inaczej się nie da póki co.

 

Ktoś zaczyna z koncertem? acr, nie chciałeś (bo gdzieś tam coś pisałeś) ? Bo to już pojutrze, robimy spontan, czy jakąś kolejkę? Czy odsłuch za tydzień? (Choć ja nie wiem czy wytrzymam :P)

Jeśli nikt się nie określi, że ma pomysł na taki i taki koncert i nie założy z nim wątku podając datę i godzinę odsłuchu to możemy to tak przeciągać i przeciągać :P Coś kojarzę, że chyba Alan miał jakąś propozycję - jeśli nadal jest chętny, to pozostaje założyć temat i ustalić dzień.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#240 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 grudnia 2015 - 21:01

Hej ! Tak tak pisałem ,zastanowię się nad propozycją i na 100 procent jutro założę temat no i się umówimy na przyszły piątek. Pozdrawiam ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych